Šta je novo?

mkv

  1. tannasko

    LG BD 570 i problemi sa njim

    Pre par dana kupio sam LG BD 570, naslednika ovde hvaljenog BD 390. Kupljen je pretežno zbog .mkv podrške :), ali tu nastaje problem. Neke fajlove čita bez problema, neke opet ne. Kako da znam koje da skidam i nabavljam i da proverim pre skidanja. Za one koje imam na eksternom hard disku mi je...
  2. bazdi

    Sony EX500 vs. Samsung C650 dilema

    Trebalo bi da se odlučim za jedan od ova dva televizora. Kod nas koštaju isto. Samsung na papiru nudi više : ima usb više, dvb t2 i dvb s tuner, umrežavanje sa kompom i mkv playback, više internet mogućnosti. Sony ima bravia engine 3, bolje upravljanje kanalima, lepši je :) Zanimaju me 46"...
  3. weasel

    MkVmerge Kompletan Vodic

    Mkv merge je deo mkvtoolnix paketa koji sluzi za manipulaciju mkv (matroska) fajlova Download : http://www.bunkus.org/videotools/mkvtoolnix/ MKV je free Container Format. odnosno FIle Format. Mnogo je napredniji od AVI-a. U jedan fajl(mkv) mogu da se stavljaju neogranicen broj...
  4. RazbojNick

    Smanjiti HD video fajl - kako, čime?

    U mom slučaju je u pitanju mkv fajl od 11 GB 1080p koji bih želeo da smestim na 1 DL-DVD. Neću da delim fajl. Imam meGUI, ali problem je što neće da otvori avisynth skriptu (iako i plejeri i virtualdub otvaraju bez muke), prijavi grešku vezanu za audio (koji je ac3). Skripta samo upućuje na...
Nazad
Vrh Dno