Šta je novo?

rezolucija

  1. X

    Problem sa novim televizorom

    Juce sam kupio novi tv,u pitanju je Fox-ov 42'' android tv,full hd.Kada sam ga povezao sa provajderom(total tv-om),slika na skoro svim kanalima bila je losija nego na prethodnom televizoru koji je slabiji,youtube i ostale aplikacije rade solidno.Primetio sam da u uglu pise 1080i 50Hz,i gledao...
  2. K

    Nemoguće podesiti rezoluciju na monitoru

    Radi se o monitoru koji je star svega par meseci Philips 223V i grafičkoj kartici Radeon HD 5770. Nije moguće podesiti rezoluciju veću od 1600x900 U control panelu ni ne nudi rezolcije koje su 16:9 (osim 1366x768) već drugih drugih formata koji kad se izaberu monitor ih razvuče da popuni ekran...
  3. stejer

    Dell P2418D vs Lenovo L24q-10 - budzetski 2k

    https://www.displayspecifications.com/en/comparison/09d82f817 Dell P2418D 30k din vs Lenovo L24q-10 24k din. Koristio bih monitor kao eksterni za Macbook Air early-2015 (i5/8/128). Trenutno imam neki krs Asus VS228DE kojeg povezujem preko VGA - mini DP (nema HDMI prikljucak) i bodem stalno...
  4. M!ST!CX

    Problem sa Philips 220E i full HD rezolucijom

    Pre ~4-5 meseci sam kupio ovaj monitor, (polovan, ali je zaista bio u savrsenom stanju, cak je i ovaj piano finish izgledao kao da je tek izasao iz fabrike) i do juce je radio odlicno, posto imam dva monitora, a ovaj mi je sekundarni, desavalo se da kad pokrenem neku igru, ovaj monitor pocne...
Nazad
Vrh Dno