Šta je novo?

klima sa inverterom

  1. grijač od momka

    Pomoći u izboru 18tice klime

    Pozdrav ljudi, Trebala bi mi pomoć oko kupovine klima uređaja za stan, u pitanju je 18tica i nisam siguran koju da uzmem a one koje su mi ponuđene jesu: GREE PULAR ECO PLUS INVERTER R32 18K BOSCH CLIMATE 2000 18K Haier Pearl AS50PDAHRA Haier Tundra green plus,AS50TDDHRA-CLC LG S18EQ.NSK/UL2...
  2. B

    Energy Pro Plus VS Energy Nordic 12ica! Pomoć

    Hitno mi treba pomoć oko odabira klima uređaja dvoumim se između ova dva ?? Za dečiju sobu je i prioritet je na grejanju ! Da li postoji neka razlika između ova dva modela ? Kada gledam specifikacije uočavam da je ova pro plus tiša od energy nordica i da je pro plus do -22 a nordic do -25 i...
  3. agapetos

    Pomoć za multi-split (3) inverter klimu do 2000€

    Pozdrav, tražim da ugradim klimu sa kojom ću se uglavnom grejati. Potrebne su mi 3 unutrašnje jedinice za 3 sobe koje su jedna do druge (12m2, 15m2, 23m2). Za ceo projekat mogu da izdvojim do oko 2000€ (spoljna, unutrašnje jedinice, materijali i ruke za ugradnju). Raspitivao sam se među...
  4. Dzondzi

    Pomoc oko Inverter Klima

    Pozdrav svima potrebna mi je pomoc oko odabira Inverter Klime za stan. Konkretno bi se grejali posto nemamo drugi izbor :) Ovako: Stan je 67kvadrata, primarno bi uzeli jacu za dnevnu i trpezariju,kuhinju (vrata su izmedju nije ceo zid otvoren) onda ima hodnih u obliku L gde ide ka spavacoj sobi...
  5. rajkosto

    Problem sa AC freedom uparivanjem VOX klime

    Po wifi uputstvu koje se dobija skeniranjem QR koda na poledjini papirnog uputstva https://app-service-usa-fd7cc04c.aux-home.com/appfront/v1/webui/aux_manuf/pdfjs/web/viewer.html?file=https://app-service-usa-fd7cc04c.aux-home.com/appfront/v1/webui/aux_manuf/pdfs/WIFI-GBRSRPHRVSLV-W003715.pdf...
  6. george_bg

    Odabir klime do ~35 hiljada

    Kao što svi znate, leto je stiglo i prevruće je, stara klima je otišla u zaborav tako da mora da se nabavi nova klima. Raspored stana je jako čudan tako da najverovatnije bi uzeo 2 klime, za početak jednu koja bi pokrila kuh+trp+dnevnu što je oko 30-40m². Koliko sam čuo, svi su do sad zadovoljni...
  7. B

    Hardver Kupovina inverter klime

    Sta izabrati za solido izolovano prizemlje kuce tj. dnevni boravak cca 30m2 za medjusezonsko grejanje? Midea inverter Xtreme Save 3,5 kW Kapacitet hlađenja: 3,52 kW (1,38 do 4,31 kW) Kapacitet grijanja: 3,81 kW (1,07 do 4,38 kW) Energetska klasa: A+++ / A+ SEER / SCOP: 8,5 / 4,3 ili...
  8. E

    Klima uredjaji - diskusija, pitanja - procitati prvi post!

    Moderacija: Evo ovako, posto sam lepo zamoljen pa da rascistimo iako je lepo napisano u pravilima koja kazu: "Pozivanje na domaće firme van "Market" dela foruma se smatra reklamom, a reklama se na Benchmarku placa. "Šta da kupim" podforumi treba da odgovore na pitanje "šta da kupim?", a ne...
Nazad
Vrh Dno