Šta je novo?

canon

  1. Ainur

    Prodajem/menjam Canon 80D + dva objektiva (18-55mm, 24mm f2.8)

    Prodajem Canon 80D, savršeno očuvan, uz dva objektiva: 18-55mm f3.5-5.6 IS II 24mm f2.8 STM Broj okidanja: 13600 Cena: 650e Poželjno lično preuzimanje u Beogradu, kako bi kupac mogao da proveri opremu. Za dodatne informacije ili fotografije, javite se u privatnoj poruci :)
  2. T

    Nije aktuelno Canon EOS M50 Mirrorless Kamera (+32GB SD)

    Kamera je kupljena u Americi, koriscena jako malo, napravio sam manje od 400 slika (poslednji redni broj na SD karti kaze 388 slika). Dobijate: kameru i objektiv UV filter vec nakacen na objektiv Punjac (za americko tlo, ali adapteri se mogu naci) Crni pokrivac za objektiv Ako hocete mogu s...
  3. M

    Прелазак са dSLR на mirrorless?

    Размишљам о преласку на безогледалца или узимању бољег објектива, те бих замолио за пар савета шта гледати, тачније који уређај (Canon, Nikon, Sony ...) и које објективе. Тренутно имам Canon 550d + Canon 15-85mm f/3.5-5.6 IS. Имам и 50mm f/1.8 (али се слабо користи). Елем, приоритет су ми две...
  4. A

    Preporuka pri kupovini fotoaparata

    Pozdrav, potrebna mi je pomoć pri odabiru jednog od aparata iz ponude sa fotografije. Potreban mi je aparat za amaterske potrebe, tako da mislim da je rano govoriti o DSLR aparatima.Zanima me da li se isplati kupovina jednog od ponuđenih aparata, ili je ipak bolje sačekati i uštedeti za neki...
  5. P

    Canon 300D - utisci, saveti, iskustva...

    Zdravo svima. Novi sam clan na benchmarkovom forumu i videh da nema ovakve teme o ovom modelu fotoaparata, pa posto nameravam da ga pazarim uskoro i udjem u svet DSLR aparata zanimaju me vasi komentari o njemu. Dakle, do sada nisam imao iskustva sa DSLR fotoaparatima i koliko cujem mnogi...
  6. P

    Koji aparat za do oko 15000-16000 din

    Pozdrav svima. Treba mi pomoc oko kupovine kompakt aparata do gore pomenute cijene, eventualno nesto malo vise ako je razlika u kvalitetu drasticna. Posto sad imam Fuji AX200 i nije mi se bas pokazao, mozda bi zaobisao Fuji ovaj put. Od brendova prednost Canon, Panasonic, Sony, Samsung. Ono sto...
  7. D

    Canon Powershot SX240 HS ili OLYMPUS SP-720UZ

    Potrebno mi je mišljenje oko ova dva aparata. Gledajući po netu i raspitivajući se, ova dva su mi nekako ušla u uži izbor, što se tiče te neke srednje klase aparata. Canon Powershot SX240 HS košta oko 265€, a OLYMPUS SP-720UZ oko 220€. E, sada, da li je u ovom slučaju koliko para, toliko...
  8. D

    Firewire 800 kabal

    Gde na da nadjem kabal da spojim kamkorder (Canon HV30) sa MacBook pro 2011. Dakle, treba mi firewire 800 sa jedne i standardni mali sa druge strane ps. izvinjavam se ako sam pogresio mesto za temu....
  9. I

    Canon A720is - kratko trajanje baterije?

    Pozdrav svima.. Imam canon A720IS vec 4-5 godina i u poslednje vreme sam primetio da baterije strasno kratko traju... 50-60 slika sa kompletom duracel alkalnih, a upozorenje za praznu bateriju pocinje da blinka vec posle desetak slika... Pretpostavljam da je aparat na izdisaju, posto je za...
  10. bigfish

    Kompaktni aparat do 250 eur

    Da li bi neko bio ljubazan da preporuci kompaktni aparat do nekih 250 eur. U uzem izboru su Sony i Canon. Do sada sam imao Sony W7, prezadovoljan kvalitetom slika, godinama me dobro sluzio. Poceo je da se kvari pa polako razmisljam o nabavci novog. Sony je u uzem izboru zato sto sam prethodnim...
  11. D

    Canon PIXMA MP640 . Gde ?

    Interesuje me najnovija pixma serija , gde se moze naci ? http://www.canon-europe.com/For_Home/Product_Finder/Multifunctionals/Inkjet/PIXMA_MP640/index.asp Ako neko zna neka javi . Hvala !
  12. A

    Canon 40D firmware 1.1.1

    Ispravke: 1. Fixes a malfunction that in rare occurrence causes a low battery indication to be displayed when using the EF 85mm F1.2L II USM lens. Depending on the battery check timing of the camera, the battery level displayed on the camera's LCD data panel may show Battery will be exhausted...
Nazad
Vrh Dno