Šta je novo?

igre

  1. Čika_Kure

    Nije aktuelno Playstation 4 Slim 1TB

    Na prodaju PS4 Slim, 1TB. Prvi vlasnik, konzola kupljena krajem 2017. godine, rađeno detaljno čišćenje sa zamenom termalne paste na procesoru u Game Centru 2020. godine. Tada je menjana optika čitača diska jer poneke diskove nije čitao iz prve, koja je od tada slabo korišćena pa bi se moglo...
  2. A

    Stare igre koje i dan danas igrate?!

    Koju igru (igre) i dan danas igrate nakon mnogo godina? I ako su vec poodavno "zastarele" sa grafikom , sta Vas vraca da opet zaronite u te stare svetove? I da li uopste igrate nesto od starijih naslova? Skyrim: Ja svake godine moram da ga odigram, jednostavno me uvek odusevi velicina igre i...
  3. T

    Nova Igra

    Pozz za sve dosao sam na ovaj forum jel bi zelio prestavit svoju igru koju sam napravio sa par prijatelja...dali mi je dopusteno to na ovom forumu hvlala svima
  4. ozazi

    Prodajem/menjam Dragonball Xenoverse 2 & The outer Worlds NINTENDO SWITCH

    Na prodaju dve igre za nintendo switch. u odličnom stanju, probao sam ih i ne odgovaraju mi. cena: 40 evra po igri. Kontakt PP, Niš i okolina moguće lično preuzimanje.
  5. D

    Pozdrav svima, novi sam na forumu. Koje mi igre preporučujete? :D

    Koje mi igre preporučujete za ove performanse? Procesor: CPU Intel(R) Core(TM) Duo 2 E7500 2.97ghz Ram: 4.00 GB Memory OS: Windows 7 Ultimate SP1 -64bit Operating System Grafička kartica: Nvidia geforce GTX420 128bit DDR3 2gb. HDD: 150gb(free 85.5gb)
  6. rigorr92

    STEAM igre / Prodaja

    Pozdrav, prodajem igre/iteme sa STEAM-a. Trenutno imam 146.35e na racunu, pa ko hoce, mogu mu uzeti bilo sta sa Community marketa ili steam store-a po aktuelnoj ceni, a on meni pare na racun. :) Steam profil: https://steamcommunity.com/id/rigorr92
  7. W

    Konfiguracija za slabije igre

    Pozdrav svima! Treba mi konfiguracija za igranje igara poput GTA SA, Vice City, Minecraft, CS: GO, LoL, FS14 (a, ako ima mogućnosti možda i FS15), i još nekih sitnijih, ali to će sigurno moći da pokrene. Potrebni su mi ploča, procesor, RAM, hard disk (uzeo bih od 500GB, radi uštede) i...
  8. N

    C64 i Amiga 500 takmičenje na Forumu Sveta Kompjutera, poziv svim retro entuzijastima

    Ovo je poziv svima koju su voleli (a i dalje vole) igre na starim 8-bitnim i 16-bitnim sistema da učestvuju u dva grupa dešavanja koja traju neprestano. Pre više od godinu i po dana smo na Forumu Sveta kompjutera pokrenuli C64 takmičenje koje je postalo omiljena zabave male (ali odobrane)...
  9. Dibidus

    MadOrc - za gejmere

    https://www.madorc.com Tipovi koji stoje iz Overwolf stoje i iza ovog start-upa možda nekim domaćim gejmerima bude zanimljivo. Sajt je na foru Groupona. Daje jeftinije neke proizvode, i u pitanju su ograničene količine. Svake nedelje je nova ponuda. Prva dva puta su bile neke igrice a trenutno...
  10. djnick

    ambijentalna muzika za potrebe igara za PC, MAC, iOS & Android

    djnick deetronic - ambient mix (2012) Pozdrav svima. Napravio sam video mix koristeci fantasticne sekvence iz 3D crtanog filma ROSA - http://www.rosamovie.com or http://rosamovie.blogspot.com. Mjuzu za razne klijente sam uradio klasicno kako ja radim - u Trekeru Renoise i uradio 1 video mix...
  11. flomasterman

    nove domace igrice

    nova ekipa koja pravi igrice nja srpskom jeziku www.osmehigrice.rs
  12. E

    Конфигурација ~400е за игре

    Пријатељ ме замолио да му саставим конфигурацију за око 400е (може и мало преко, али да не буде преко 450е нпр), а 90% ће се користити за игре. Дакле у питању је само кућиште (и оно у њему :)), а користиће се на монитору резолуције 1920x1080. Конфигурација не мора да буде способна за неке будуће...
  13. Dmjenk

    Gde Kupiti Igre Za Pc Online?

    Zanima me da li je neko kupovao igre za pc online i odakle, nije mi bitno dal mi oni salju igru ili mi pruzaju link za download i cd key vazno mi je da mogu da platim preko visa kartice. Steam prepostavljam da radi posao ali koliko sam primetio cene su malo vece na njemu, a sto se tice ea games...
  14. yooyo

    Aplikacije - iPad

    Samo native iPad aplikacije!!! Dual Browser - split screen web browsing FileBrowser - pristup Windows shared folderima, NAS diakovima i file manipulacije Spirit - jednostavna i veoma zarazna igrica
  15. NS-G4m3r

    Rezanje igara za PS2

    Imam par pitanja za vas. Ukoliko imate chipovan sony2 i ukoliko skidate igre pomocu torrenata,kako ih rezete,odnosno mozete li mi navesti programe koje koristite i postupke koje primenjujete? Bio bih vam svima zahvalan ukoliko pomognete.
  16. mickotomic

    Da li je neko nekad igrao igru overlord????

    Ako ste nekad igrali overlord onda mi morate pomoci... Tek sam poceo da igram i dosao sam do dijela gdje ne mogu da odgonetnem sta treba raditi i bog... Kad pronadjem "leglo" zelenih miniona, i kad treba da se ubije ono korijenje drveta nekog, ima sest korijena, e ja ubijem prva tri ali onda...
Nazad
Vrh Dno