Šta je novo?

windows 7

  1. actionman

    Windows 7 baguje

    Zdravo, imam instaliran Windows7, ali mu treba 10 minuta da se ukljuci, zatim ako pokrenem dva programa u kracem periodu, odjednom se zamrzne i cekam veoma dugo da se ponovo pokrene. Da li je jedini spas reinstalacija?
  2. P

    "Sleep" mod problem

    Имао сам 2 диска од 160GB у рачунару. На оба је био Win7. Недавно сaм заменио једaн од дискова новим од 1TB, и пребацио на њега систем са старог (на другом диску ништа није мењано). Све ради нормално, осим што на новом диску када рачунар оде у "sleep mode", после неће до краја да се пробуди...
  3. N

    Pomoc oko instalacije Windowsa..

    Postovani, treba mi vasa strucna pomoc, jer imam problem oko instalacije Windowsa... problem je sledeci: -probao sam da ga instaliram sa vec provjerenih CD-ova i svaki put preskoci korak i trazi mi drajvere(iz vise istih pokusaja predje preko trazenje drajvera i zakoci na instalaciju)...
  4. Valeka

    Windows 8 ili Windows 7 na laptopu

    Pozdrav! Imam Lenovo laptop već nekoliko meseci i na njemu instaliran Windows 8 ali računar od samog početka radi prlično sporo i od ovakve konfiguracije za očekivati je znatno brži rad. Pokušaala sam da utvrdim šta bi mogao biti uzrok usporensoti računara i na par stranih foruma sam našla da...
  5. B

    Remote Desktop Connection - win7/win10

    Do pre izvesnog vremena imao sam dva desktop racunara u kuci, koji su bili preko rutera povezani u LAN mrezu. Na oba racunara bio je windows 7. Mogao sam preko network da vidim racunare u oba smera i da sa oba, na ovaj drugi, pristupim share-ovanim folderima. Takodje mogao sam sa oba da preko...
  6. vidra

    Windows 7 Professional 64-bit retail - kupovina preko Kinguina

    Pozdrav svima, U iscekivanju 10tke i besplatnog upgradea sa 7ice i 8ice resio sam malo da razgledam po netu da nadjem neki jeftini kljuc i na Kinguinu sam nasao Win7 Professional (32/64) retail kljuc za ~27 evra. Malo sam bio skeptican ali resio sam da ipak uzmem jer sam na Kinguinu do sada uvek...
  7. E

    Bios neće da se pokrene sa priključenom tastaturom

    Imam problem koji mi je odneo ceo dan,a nisam uspeo da ga rešim. Naime kada uključim komp bios se ne učitava (post screen) nekih 5-10 minuta. Nakon tog vremena pojavljuje se post screen čuju se bipovi i sistem počinje da se diže apsolutno bez ikakvih problema. Sve se to dešava samo pod uslovom...
  8. T

    Windows 8.1 vs Windows 7 (utisci korisnika)

    Kupujem novi komp sa DX11.2 i prešao bih na W8.1. Zanima me šta vam fali u W8.1 što ste imali na W7 i šta je bolje? I neki generalni utisak.
  9. Milos24

    Autoplay za USB HDD-ove posle paljenja

    Zdravo drugari, Imam problem koji me prilicno drugo nervira. Imam externe USB 2.0 HDD-ove koji su vezani na kompove manje-vise stalno. Kad upalim ili restartujem komp, podigne se autoplay za te diskove. Ovo mi se desava vec na dva racunara. Jedan je sa Z68 chipsetom a drugi sa x79. Na z68...
  10. bojsha

    Microsoft Outlook

    Pozdrav, Zna li neko da mi kaze sta moze da bude uzrok greske (pogledaj sliku) koji imam kad radim update foldera? Potpuno normalno mogu da posaljem meil i da primam ali mi uvek izbaci ovu gresku, ne razumem zasto i mogu li to nekako da iskljucim?
  11. Gizmo

    Samsung Series 7 Slate - Core i5 Windows 7 tablet

    Dobio sam ovo čudo juče na test, a iako sam bio skeptičan oko Windows 7 tableta, mogu reći da me je ovaj model veoma prijatno iznenadio. Zapravo, ono što mi se najviše sviđa kod ovog rešenja je to što u potpunosti može da zameni PC, nešto što Android tableti još uvek ne mogu. Prva stvar koja me...
  12. D

    Softver za sinhronizovanje arhiva

    Pozdrav! Ja imam nekoliko računara koje redovno koristim - i veoma mi je bitno da ne gubim redovno vreme prebacujući ručno fajlove među njima. Pa me zanima: koji softver bi, putem LAN-a (Wireless LAN-a, ako pravi razliku) bilo najpametnije koristiti za ovo? Reč je o arhivama najrazličitijih...
  13. runner

    Acer TravelMate 5320 - Windows 7 64-bit puca sa 4GB RAMa

    Pozdrav dobri ljudi, moram da vas zamolim za pomoć, svašta sam probao i više zaista ne znam u kom pravcu dalje da idem ..niti da li ima dalje :( Imam notebook Acer TravelMate 5320 Po specifikaciji, ploča je "Intel Columbia", a Core Logic Chipset je "Mobile Intel GL960 Express Chipset" Nedavno...
  14. D

    kako da napravim bootable cd za windows 7 ?

    imam windows 7 koji se nalazi u rar formatu kad ga ekstraktujem dobijem ovo http://forum.imgburn.com/uploads/monthly_07_2009/post-1-1248603858.png
  15. mixx

    Windows 7 - Media Player - Server execution failed

    Imam problem sa Windows media playerom na Windows 7. Kad pokusam da otvorim pjesmu izbaci mi error i pise SERVER EXUCETION FILED. Da li neko ima neki link da skinem windows media player za windows 7 ili kako da rijesim ovaj problem. A kad otvaram program nece da otvori.
  16. A

    Win 7 ne prepoznaje particiju na USB memoriji

    Imam Ubuntu 10.04 i Windows 7 Ultimate u dual-bootu. Na USB memoriju kapaciteta 4 GB sam napravio 2 particije, jednu od 1,5 GB za Ubuntu LiveCD a ostatak dodelio drugoj particiju za podatke. Obe sam formatirao u FAT32. Instalirao sam Ubuntu 10.04 na prije pripremljenu particiju i uspešno...
  17. dziggy

    A Bootable USB Windows 7

    program je free, laganica, sve radi kako treba, treba vam samo usb flash 4gb.. mount iso win7 i kopirati fajlove na usb.. to je sve
  18. tarzan1321

    Windows 7 sharing problem

    Imam vrlo cudan problem kod sharing izmedju dva kompa u LAN-u. Imam jedan share-ovan folder i sve je ok radilo kad sam prvi put share-ovao. Kada ubacim neke nove fajlove u taj folder, oni se ne vide. Primetio sam da se to desava kad te nove fajlove prevucem u taj folder iz nekog drugog sa iste...
  19. outlaw

    GodMode u Windowsu 7

    Želite li da sa jednog mesta kontrolišete sve parametre vašeg Windows 7 računara? Napravite negde (recimo na desktop-u) folder proizvoljnog imena i onda ga preimenujte u: Zatim kliknite na novonastalu ikonu i… vladajte :) Istini za volju, umesto GodMode možete staviti bilo koje ime (bitan je...
  20. pTomic

    Windows7 x64 i titlovi

    Vise nisu problem titlovi, koliko namestanje istih. Vecina nas, pretpostavljam, koristi Subtitle Workshop za namestanje titlova. Meni se javlja problem. 1.) nije instaliran nijedan kodek. Ima ton, nema sliku u preview prozoru. 2.) instaliram win7codecs od shark007 i onda mi SW puca kad ucitam...
  21. kbojan

    Idle Temp [email protected] GHz na Windowsu 7?

    Konfiguracija iz potpisa. - proc klokovan na 3GHz - Stepping L2 - FSB 333 MHz - DRAM:FSB Ratio 1:1 - C1 i EIST ukljuceni - CPU Core 1.23 V do 1.36 V. -BOX cooler Komp. funkcionise tako bez problema vec 2 godine. Problem je kod IDLE odnosno temp procesora i jezgara pri nezahtjevnom radu, surf...
  22. borab

    x-fi exxtreme audio i Windows 7 ...

    Samo da obavestim da je Danijel_K izbacio dodatak na poslednje Creative drivere za sledece kartice : < Compiled on 31 Jul 2009 by Daniel Kawakami > ------------------------------------------------------------------------------- Sound Blaster P17 Series Support Pack...
  23. bbK1ng

    Apacer DDR2 800 na Asus P5K pada na Memtest86

    Relativno skoro sam zamenio memoriju (prešao sa 2x1GB na 2x2GB Apacer, tj. 2 4GB DC kita) i od skoro su počeli problemi (BSOD u sred chat sesije u Skype ili čak u idle). Nešto nisam imao mnogo vremena da se bavim time a i greške sam pripisivao beti Windowsa 7. Međutim, za vikend sam iz početka...
  24. A

    Windows 7 - instalacija, aplikacije, sistemski problemi

    Ne znam kako nam je ovo promaklo : Link Jos vise informacija o Windows 7 ovde. Znaci, spremite za 28.10. kada ce se na internetu pojaviti prvi "testovi" ovog OS-a posto ce tog datuma biti PDC2008 keynote, a posetioci ce dobiti ranu pre-beta verziju na probu. Hasta la vista, Vista :d
Nazad
Vrh Dno