Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ok. Nije mi palo na pamet da pokusam to, jer stara lozinka radi bez problema. Sad cu da pokusam. Hvala puno.

Izmena: Sredio pp, ali ista greska i kada platim sa pp. Ocigledno je nesto do njih.
 
Poslednja izmena:
Jel neko od vas kupovao igre na GamesBilletu? Kad god odem na isthereanydeal, najbolja cena za 95% naslova je tamo.

Sent from my IN2023 using Tapatalk
 
Ok. Nije mi palo na pamet da pokusam to, jer stara lozinka radi bez problema. Sad cu da pokusam. Hvala puno.
Izmena: Sredio pp, ali ista greska i kada platim sa pp. Ocigledno je nesto do njih.

Bas mi cudno. Pre neki dan bas uzeo dve igre od njih, platio PP-om, proslo bez problema.


Jel neko od vas kupovao igre na GamesBilletu? Kad god odem na isthereanydeal, najbolja cena za 95% naslova je tamo.

Iskreno, nisam probao iako sam primetio da imaju odlicne cene.
Probaj kupi neku jeftinu igru, ako imas PayPal, plati preko njega. Ako sve prodje OK, onda odlicno, pazari dalje. A ako naprave problem, bar znas na cemu si.
 
Ja u petak kupio F1 na cdkeys, platio PayPalom a za njega vezana intesina Visa

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Ocigledno sam mazohista, pa sam resio da probam jos jednom.:) Upravo dok sam kucao ovo dolazi poruka da je stornirano.
 
Takodje u nedelju uzeo Forza Horizon 4 na cd keys. Isto sam platio PayPalom, ali je za njega vezana Visa, Credit Agricole banke.
 
Je li sa Amazona ? Naletio sam na neki clanak da se moze uzeti free BF3 key uz Amazon Prime pa neka neko izgugla da sad' ne trazim.
 
Da, svaki mesec daju nekoliko igara za twitch platformu (sada amazon gaming po novom) uz primevideo, mada mislim da je ovo prvi put da su dali origin ključ. Već imam igru, pa mi je višak.
 
Ako niko nije uzeo, daj meni za sestrića, ionako mu sklapam komp i instaliram igre.
Jel ima beše i malo singleplay BF3?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Preko Twitch Prime možete da uzmete Battlefield 3 besplatno.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 
Ljudi gde je najjeftinije uzeti cyberpunk? Hteo sam preko epic-a iz ukrajine kao i RDR2 medjutim nema opcija preko paypal-a placanje pa trazim alternativu, nasao sam preko gog-a iz rusije ima cak i paypal opcija al ne znam da li je pouzdano tako uzimati?
 
Kupih i ja sad, proslo sve ok, cekamo download pa da vidimo oce li biti problema, nigde nije pisalo da je kojim slucajem region locked, ima i multilanguage tako da ne verujem da ce biti problema
 
A ako bi se napravio neki novi nalog dok je ukljucen VPN na Rusiju, kupis kao gift i posaljes sebi na prvobitni nalog, da se eventualno izbegne neki ban originalnog naloga, ili tome slicno?
 
Poslednja izmena:
Ta luda ideja mi nije pala na pamet :D video sam da ima neka opcija gift na gog-u ali tek sam sad napravio taj prvi nalog, nisam imao gog ranije tako da nisam pomislio na to uopste :D
 
Pa da :D Kazes: "Imam druga u Rusiji. Zove se Sergej! I on mi kupio ugru." haha :D Nek dokazu da nije tako. :D
 
Dobra ideja :D al opet je i to rizik donekle tako da nek ostane ovako zasad pa javljam sta ce biti do kraja
 
^ Pola foruma je kupilo na tom ruskom GOG... Ja sam kupio CP u okvir onog CD Projekt Red paketa sa 5 Witcher igara... Sve igre iz tog paketa rade najnormalnije, ne znam zašto CP ne bi...
 
@panzer75 , da baš to sam i mislio. :)

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 
to verovatno nece da moze... Mnoge stvari koje se uzimaju preko twitch prime-a dostupne su samo dok placas twitch prime... kada istekne, nemas pristup dobijenom sadrzaju... ali proverite...
 
Nazad
Vrh Dno