Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Pitali smo se ranije za iskustva sa ebay nalozima. Prošlog februara sam uzeo na godinu dana i evo trajao mi je do malopre. Znači više od 13 meseci. S te strane sam apsolutno zadovoljan. Pošto nema više tog prodavca, sad sam uzeo od nekog drugog pa ćemo da vidimo kako će da se pokaže.
 
Meni je taj godisnji nalog sa ebay-a trajao samo mesec i po dana. Kontaktirao sam prodavca i on mi je stvarno produzavao jos par puta, ali je posle izvesnog vremena njegov nalog na ebay-u ukinut. Prakticno sam za 3$ koristio 5-6 meseci. Sada koristim neki drugi nalog, 1.5$ na 60 dana. Posle mesec i po dana nalog i dalje radi.
 
I ja kupih za nekih $1.20 na 2 meseca preko eBay-a. Videcu koliko ce potrajati.
 
Ima li ovde orođenih family članova na Tidalu? :)
Funkcioniše li to kao spotify?
 
U čemu je fazon sa ovakvim stvarima. Je li prevara?

To nikad ne možeš sa sigurnošću da znaš. Ima skoro dve godine kako sam preko ebay uzeo godišnju pretplatu na Spotify i još uvek radi... S druge strane, za lifetime Office365 isto uzet na ebay mi je maločas iskočila notifikacija da će ga obrisati 1. oktobra, npr.
 
baciste me u deep mind....
uzeo od ovog lika ( https://www.ebay.com/usr/joeb2019?_trksid=p2057872.m2749.l2754 )
lifetime za nekih 7$..i upgradovo free nalog koji nikad nije bio premium. Tj. stigla mi njegova pozivnica na mail da prihvatim upgrade(on je imao silne family naloge na prodaju i odlican skor u ocenama) a nigde ne piše kad ističe... prošlo je 3 meseca.......sad se odjavio za skroz sa ebaya...("No longer a registered user")....
kako god bitno je da lepo radi nalog, postoji i mogućnost gledanja spotova za dosta stranih pesama.

Što se tiče prebacivanja plejlisti na deezer i skidanje .Flaca, jer, osim kvaliteta, ide dosta brze sa smloadrom nego li sidify i sl., najbolje mi se pokazao https://www.tunemymusic.com/ ....stvarno odličan sajt. :)
 
Kako skidaš flac?
po cenu - poena...
prebacis plejlistu sa spotify na deezer (sajt https://www.tunemymusic.com/)
pa preko deezloadr reborn remix/(gui interfejs- imaš ga na githubu.../ ili smloadr(command line interfejs), takodje....da bi ti radio neki o ova dva programa treba ti arl cookie tvog deezer naloga nebitno dal ti je nalog free na deezeru....o tome googlaj...i podesi flac kvalitet u opcijama...
 

Prilozi

  • SNAG-0005.png
    SNAG-0005.png
    274.9 KB · Pregleda: 129
  • SNAG-0006.png
    SNAG-0006.png
    375.5 KB · Pregleda: 142
  • SNAG-0007.png
    SNAG-0007.png
    201.3 KB · Pregleda: 141
  • SNAG-0008.png
    SNAG-0008.png
    338.4 KB · Pregleda: 114
  • SNAG-0009.png
    SNAG-0009.png
    113.2 KB · Pregleda: 108
Da li je neko raspoložen da napravimo grupu za Deezer? ne mogu više da se zezam sa VPN on.
 
Deezer Family
10,49 €

mesečno
53 miliona numera
Bez reklama
Neograničeno preskači
Režim rada van mreže
6 profila

https://www.deezer.com/sr/offers

to bi koštalo oko 250 dinara po profilu.
 
nisam siguran ali mislim da je to 320kb/s MP3....za HIFI /Flac se plaća skuplje...no treba proveriti...previše bi dobro bilo 2evra za flac pretplata....
inače postoji bezbroj verzija pečovanih deezer apk (ask google?) sa besplatnim pristupom svom sadržaju....pa mi se nešto ne plaća to...skinem šta mi treba uglavnom. za sada tidal hifi i spotify za rezervu. vama sa srećom
 
Kupio sam Spotify. Moram li uvek uključivati VPN dok koristim Spotify.
 
Stiglo mi od Spotify da oktobru menjaju T&C za Family Premium, ali nisam uspeo da nađem šta se tačno menja.



Here is a summary of the most important changes to our Terms and Conditions:

We have updated the information on eligibility as well as added information on how we verify eligibility;
We have added updated information on cancellation and availability.
We have modified our Terms and Conditions to make them clearer and easier to understand

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Takodje, link koji su zakacili u mejlu je nedostupan (bar za mene, daje 404).

Pored toga, vaznije - ne radi mi web player na https://open.spotify.com/browse, a vidim da su novi terms&conditions aktivni od danas, da nisu poceli i Premium accounte da blokiraju na osnovu IP adrese tj zemlje?
 
Sad sam probao, player radi samo preko VPN. Inače neće da ga otvori. :trust:
 
Da, u pravu si, nije mi palo na pamet da na poslu probam Android app, radi..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Strah me je da pomislim dokle ce da radi iz aplikacije...:trust:
 
Je l' ima neki koliko toliko proveren prodavac na ebayu? Izbaci me ovaj stari iz familije nakon 7 i kusur meseci što i nije strašno za $4.89. :D
 
Poostrili su politiku za family premium, strozije kontrolisu adrese "clanova porodice". Nekima trazili i da dokazu.

...A3...
 
Mnogo je to cimanja. Ja sam odustao. Ako neko hoće da napravi Deezer grupu neka mi se javi.
 
Sto ne peglate modovane verzije,lakse je deezer nego spotify al moze i spotify bez problema?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Mi rokamo family još uvek, ima nas 6 u grupi, već nekih godinu dana ja mislim.. Za sad sve ok. Adresu znamo svi koju smo stavili, ako počne da iskače kao da je traži, što su najavili.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Sto ne peglate modovane verzije,lakse je deezer nego spotify al moze i spotify bez problema?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Ja sam pokusao sa par tih narodnih verzija, na kraju sam factory reset radio da bih se oslobodio istih. Ako neko ima proverenu nek posalje na pm, unapred zahvalan.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno