Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

И даље тражимо чланове за групу.
1. Vlada T,
2. Gizmo,
3. Laki_Srb,
4. ceftriaxone (могу узети и два налога).

Још неко?
 
Nudi mu za 1 funtu 3 meseca posto sam nakacen na GB. Jel to moguće izvesti iz Srbije?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako imas karticu iz UK, trebalo bi da moze
 
Naravno da nemam kazem iz Srbije.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Trebalo bi da je moguće, ja sam bio aktivirao tri meseca za 0.99 USD.

Sent from my Orbitel 901 using Tapatalk
 
Jel to nesto nedavno? Posto od pre mesec dana odprilike mnogi prijavljuju da im ne dozvoljava placanje sa Srpskim karticama. Neke i grupe sto su uzimale family pack su se raspale zbog toga.
Trebalo bi da je moguće, ja sam bio aktivirao tri meseca za 0.99 USD.

Sent from my Orbitel 901 using Tapatalk

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Ako se ne varam, letos sam aktivirao, u julu, tako nekako. Mislim da te ne košta ništa da probaš (tj. kosta te svega jednu funtu) :)

Sent from my Orbitel 901 using Tapatalk
 
Tip je iz Kanade, user name mu je number-oneservice, ali mislim da nema vise po ovoj ceni, sad je malo skuplje, ali se svakako isplati i to na godinu dana.
f38273c9ca8fa4e2fdd99ef0db341f53.png

Od pre dva tri dana vise ne radi. Znaci malo vise od mesec dana trajalo, cisto da znate ako kupujete na eBay. Verovatno cu opet, za neku slicnu sumu, pa koliko potraje. [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovde je neko postavio link i ja sam uzeo traje mi od januara,
Znači post je taj napisan krajem prošle početkom ove godine pa pokušaj
 
Pitanje br 1:
Ima li neko logično objašjenje kako ovi eBay prodavci prave ove naloge i prodaju ih world-wide?!? Da li naprave family nalog, pa prodaju "rodbinstvo", ili je nešto drugo u pitanju?

U slučaju da prodaju članstvo family naloga, Spotify naravno uvek može da unese nove parametre za proveru, jel? Dakle, prodavac ne može garantuje da će sve raditi onaj period za koji vam je obećao/prodao nalog?
Spotify uvek može nekim novim idejama provere, da tvrdi kakva smo mi to familija, te da nam rasturi porodicu? Jel? :p

I dalje, da li administrator naloga može svojevoljno da razbaštini pojedine rođake, te nas prevari za obećani period članstva, izbacujući nas ranije?!? (Mislim, bš.me.brg za prevaru od par $, ako radi par meseci, ali samo da razjasnim sebi kako to funkcioniše.)

Pitanje br 2:
Ja već imam free Spotify nalog. Ako se orodim sa nekim da postanem premijum, da li se samo taj moj nalog ubacuje u porodicu, sa svim mojim listama i podešenjima, ili se otvara potpuno novi nalog za mene? :trust:

.
.
.

Moj HiFi streamer podržava samo Spotify i Tidal. Tidal baguje na njemu, i za sada ne mogu da se izborim sa podrškom proizvođča da se utvrdi gde je problem. A i skup mi je Tidal, obzirom da ga zbog dece koja dreče i manjka vremena previše retko slušam :( . Spotify mora biti premium da bi uopšte radio na streamer-u, mnogo je jeftiniji k'o porodični paket, pa eto, zato želim baš premijum.
 
И даље тражимо чланове за групу.
1. Vlada T,
2. Gizmo,
3. Laki_Srb,
4. ceftriaxone (могу узети и два налога).

Још неко?

Ajde još jedan, pa da završavamo
 
Evo mene!

Ko je The Padre? Oli ćemo na 1 godinu, ili manje...

...ili da nastavimo na PP?
 
И даље тражимо чланове за групу.
1. Vlada T,
2. Gizmo,
3. Laki_Srb,
4. ceftriaxone (могу узети и два налога).

Још неко?

Ajde još jedan, pa da završavamo

Odlično, ja sam što duže. Javi se @ceftriaxone na PP pa da krenemo
 
Ја сам у међувремену оседео чекајући, па сам узео 3 месецa за 0.99е. Тако да сам до краја фебруара ван породице :)


Сад озбиљно. И даље сам за породицу, али ми не треба други налог. Тако да, или делимо на 5 делова, или чекамо шестог, или делимо на пет делова одмах, па шести нек упадне у међувремену.
 
Poslednja izmena:
Ja sam za 1/5
 
@ceftriaxone , sada su svi tu. Vidi da organizuješ. Moja preporuka je da iskoristimo već napravljanu https://groups.io , za komunikaciju.
 
Je l moguce da su gasili crack naloge? :)

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Za početak normalno korišćenje softvera sa podrškom, kasnije i sve prednosti koje to pruža.
 
Crko mi je onaj premium sa ebaya nakon skoro 10 meseci rada. Nije loše. :D Sad da vidim da li ima neka slična ponuda.

edit: Ili ipak nije, nešto se zbunio. Sad opet piše da sam član familije.
 
Poslednja izmena:
Ja sam plaćao par meseci preko entropaya i pošto više ne može uzeo sam, krajem oktobra, na eBayu za 2€, navodno godinu dana.
Prekjuče je taj nalog prestao da radi i kontaktirao sam prodavca koji mi je poslao podatke za novi.
Videćemo koliko će ovaj da potraje.

Uspeo sam i plejliste da prebacim.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Jel ima neko ideju zašto se ovo dešava? Family paket, napog otvoren u Sloveniji.
1e2007d4a30593aa4ceba15b0075f64d.jpg
683a233c71a9ae238d2564d97321d7c8.jpg
 
Nazad
Vrh Dno