Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Odeš kao klasično plaćanje, i samo uneses broj računa.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Hvala. A prenos izgleda služi za prebacivanje sa kreditnih kartica.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Kreditne, platne, različitih partika. Mada sad vidim da ima opcija slobodan unos kad ideš prenos, možda može i tako da se prebaci.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Instalirao sam OSMC na rasppbery pi 3, koji pokreće kodi. Hteo sam da kupim onu mala wifi tastaturu da mogu da upravljam sa njim. E sad setio sam se da mogu sa telefonom, e sad jel mogu sa free verzijom unified remote app to da uradim?

edit: i verovatno mi treba neki usb receiver?
 
Poslednja izmena:
@6pack

Hvala ;)
 
Koju aplikaciju koristite za dodavanje gestova skeneru otiska prsta?
Konkretno me zanima da namestim da dupli tap na isti zaključa telefon.
 
Koju aplikaciju koristite za dodavanje gestova skeneru otiska prsta?
Konkretno me zanima da namestim da dupli tap na isti zaključa telefon.
Treba root doduše za to što hoćeš
efdd434df47c5039401572ed29ac6c2d.jpg


Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Da li neko koristi True Phone Dialer & Contacts? Kako da uklonim god damn ćirilicu Rusku sa dial pad-a?
 
Instalirao sam OSMC na rasppbery pi 3, koji pokreće kodi. Hteo sam da kupim onu mala wifi tastaturu da mogu da upravljam sa njim. E sad setio sam se da mogu sa telefonom, e sad jel mogu sa free verzijom unified remote app to da uradim?

edit: i verovatno mi treba neki usb receiver?
Možeš i program Kore sa PlayStore

Umi Super
 
Ekstra radi. Hvala majstore[emoji16]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Moze neki predlog za aplikaciju za beleske/notes koja ima mogucnost pravljenja foldera pa u njoj pravljenje beleski
 
Koju aplikaciju koristite za dodavanje gestova skeneru otiska prsta?
Konkretno me zanima da namestim da dupli tap na isti zaključa telefon.

Nova Launcher ima double tap to sleep, samo podesis da ti se telefon zakljucava istovremeno sa ekranom. Double tap na displej, ne na FP senzor, puno je lakse i prakticnije.
 
Instalirao sam 3rd party dialer app i kad hoću da zovem, prvo iskoči stock app, pa onda ova, iako sam je stavio za def. Ako disaeblujem stock dialer, onda ne radi.
 
Jesi siguran da si je stavio kao default phone app I dao joj sve dozvole?
Ja sam disejblovao sistemski dialer, koristim Google phone bez problema

Edit: lažem, nisam disejblovao. Ali sve radi Google phone, ovaj sistemski kao da ne postoji.
Doduše, instalirao sam ga kao sistemsku app

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da, jedino da probam da je prebacim u system.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
kako mislis kada hoces da zoves iskoci stock? Pritisnes precicu jedne a otvori se druga? Nikada nisam ni koristio stock dialer (osim kad pastujem broj, posto ovaj koji koristim to ne moze) i radi normalno.
 
Nova Launcher ima double tap to sleep, samo podesis da ti se telefon zakljucava istovremeno sa ekranom. Double tap na displej, ne na FP senzor, puno je lakse i prakticnije.
Može li malko preciznije objašnjenje ovoga, da se zaključa istovremeno telefon i displej?

Послато са Mi A1
 
Settings - security - screen lock - automatically lock - immediately
 
Hvala, ali meni je trebalo nešto drugo. Da mi ne traži lozinku posle FP, kad zaključam ekran na double tap koji je implementiran u Nova Lančeru.

Kad pustim da se ekran sam zaključa, onda mi ne traži lozinku.

Može li se uopšte FP namestiti da radi bez lozinke, pina...?
Послато са Mi A1
 
Poslednja izmena:
To imaš u nova podešavanjima, zatim meni napredna podešavanja.
2018-04-18 10.10.17.png
I moraš u podešavanjima telefona da staviš da ti odmah zaključa ekran.
2018-04-18 10.35.17.png
Nažalost to kod mene zaključa tek nakon 30sec iako je postavljeno kao na slikama... tih 30 sekundi dobijem crni ekran sa navigacionom linijom zzz
2018-04-18 10.35.36.png
Zato sam se nadao da postoji neki fingerprint double tap app bez roota. :/
 
BRAVO! To je to...to tražim već 2 godine. Svaka čast
Hvala puno!

Послато са Mi A1
 
Od novog updatea chrome mi opet stavio bar na vrh stranice, odem u chrome://flags ali nemogu da nadjem home android više, jel zna neko možda kako da vratim bar dole opet?

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
Uuuu super, ionako tražim što lakši broswer sa osnovnim funkcijama.. Al nije dostupan kod nas.. Imao je pre neki zvao se ja msm now broswer.. Bukvalno samo osnovne funkcije i bio je tipa 200kb nešto smešno..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno