Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ok u pravu si,meni je to samo palo na pamet da ima neke veze onda ne znam ni ja pravi razlog.
 
Ova tema je postala fascinantna.....niko za ovih 1802. stranice nije izasao kada ne treba...uvek svi smanjuju ulaz...sve su to videli u snu...javlja im se ...moze a i ne mora biti..te 2,3,4k ....ali bice i 9.5k$....a jer Djekna umrla...e ne znamo....i tako ukrug
Pa onda skok malo kasni....ali evo sada ce...realno nemaju pojma kao sto nisu imali ni za ovo kada se nekom omakao prstic pa je naduvao cenu na 8000$....ali eto oni su prodali i dopunili se ...kao i uvek...znaci kao da su uvek u BTC ili $...ili i u jednom i u drugom...i oba konta se uvecavaju...
Takvima bih porucio da bolje daju popunjen listic za kladionicu kada sve i svja znaju ...a ne ovde zamajavaju i sebe i ostale...u relnosti danas na Bitfinexu ne bi preziveli ni 2 minuta...i ostali bi sa sićom u džepovima....
 
Meni je normalno da postoje mnogi koji nisu izašli kada je btc bio $20k i sada imaju 3x manje. Ok, čekali ljudi dalji rast ili ga i dalje čekaju(mo). Takođe sam siguran da su neki kupovali kada je krenula ludnica i nisu se proslavili ali su i dalje u igri -sve dok ne izađu. Najfascinantniji su mi oni koje ne interesuje jel ide cena gore, dole, divlja, pada, sunovraćuje se, radi salto na vrat kripto; jer u svemu tome znaju kako da pozicioniraju svoje uloge da i dalje profitiraju. To je za svaku pohvalu. Ali kao i svaki posao to zahteva znanje i iskustvo koje ne mogu par članova da ubace ljudima u glavu preko foruma za kratko vreme.
 
Apsolutno. Zato se treba uzdrzati od omalovazavanja ljudi koji su, kao npr. ja, u sve ovo usli pre 3-4 meseca. Kad pogledam koliko ne znam, ja sam prezadovoljan mojom pozicijom na berzi. A sve zahvaljujuci matorim clanovima koji odvajaju svoje vreme da pomognu savetima.
 
@abacus nema potrebe ovdje započinjati rat. Vidiš da su ova dvojica izabrali Siriju za poligon :)

Samo Kinu da nam ne diraju, jer ako padne BTC mining možemo zaključati sve crypto teme za naradnih 2009 godina :)
 
U tekstu se predvidja skok do 10 000 usa $ za bitkoin jer muslimani su cetvrtina svetskog stanovnistva a ovim aktom im je dozvoljeno da trguju i kupuju bitkoin :)

Dakle idemo kupovina na 8200 ..... :)
 
U tekstu se predvidja skok do 10 000 usa $ za bitkoin jer muslimani su cetvrtina svetskog stanovnistva a ovim aktom im je dozvoljeno da trguju i kupuju bitkoin :)

Dakle idemo kupovina na 8200 ..... :)
Nisam stigao procitati...predvidja se na sadasnju cenu +10k ili jos +1.9k fo ukupno 10k?
:d :d:D

....samo da ne bude navlacebje naivnih,kako god,neki ce ostati bez icega...mi cekamo druge neke valute tako da se ne sekiramo.Bilo je i gore zadnjih par meseci :d
 
Poslednja izmena:
U tekstu se predvidja skok do 10 000 usa $ za bitkoin jer muslimani su cetvrtina svetskog stanovnistva a ovim aktom im je dozvoljeno da trguju i kupuju bitkoin :)

Dakle idemo kupovina na 8200 ..... :)
Sve se bojim da su Muslimani naklonjeni trgovini ili špekulaciji čekali amin od verskih poglavara :D
 
Meni je normalno da postoje mnogi koji nisu izašli kada je btc bio $20k i sada imaju 3x manje. Ok, čekali ljudi dalji rast ili ga i dalje čekaju(mo). Takođe sam siguran da su neki kupovali kada je krenula ludnica i nisu se proslavili ali su i dalje u igri -sve dok ne izađu. Najfascinantniji su mi oni koje ne interesuje jel ide cena gore, dole, divlja, pada, sunovraćuje se, radi salto na vrat kripto; jer u svemu tome znaju kako da pozicioniraju svoje uloge da i dalje profitiraju. To je za svaku pohvalu. Ali kao i svaki posao to zahteva znanje i iskustvo koje ne mogu par članova da ubace ljudima u glavu preko foruma za kratko vreme.
Medju njima sam. Pratim vrednosti ali me bas briga još 3-4 god

Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
 
$7700 i $7500 Rebuy zone. Ne verujem da ce ispod.

Ether tu oko $460-470.
 
Treba neko da napravi Istinomer za sve ove izjave ekonomskih magova i da se prati ko je sta pogodio (ne mislim na ljude sa foruma da razjasnimo). Samo pale narod da ce nesto da vredi 250.000 za 4 godine u sferi gde se ne zna koliko ce do uvece da vredi nesto...
 
Poslednja izmena:
ti se malo informisi pa onda pricaj, tako su govorili i kad je btc bio 2$, pa 16$, pa 40$ pa 256$, pa 1150$, pa 4000$ ostalo znas i gle gde smo sad, e zbog ovakvog niza fogadjaja su i takve prognoze, e sad da li ce biti 250k ili 1mil ili 5$ videcemo
 
ti se malo informisi pa onda pricaj, tako su govorili i kad je btc bio 2$, pa 16$, pa 40$ pa 256$, pa 1150$, pa 4000$ ostalo znas i gle gde smo sad, e zbog ovakvog niza fogadjaja su i takve prognoze, e sad da li ce biti 250k ili 1mil ili 5$ videcemo

Postovao sam deo bez drugog dela teksta u pogresnom prozoru, posle 250k je trebalo da pise ili 1$.
 
ti se malo informisi pa onda pricaj, tako su govorili i kad je btc bio 2$, pa 16$, pa 40$ pa 256$, pa 1150$, pa 4000$ ostalo znas i gle gde smo sad, e zbog ovakvog niza fogadjaja su i takve prognoze, e sad da li ce biti 250k ili 1mil ili 5$ videcemo

Prognozirali su i da ce LTC da vredi 100$ do kraja 2014 ali si to zaboravio.
 
Poslednja izmena:
ja nista ne zaboravljam , ali se nadam da si TI nesto naucio (osim da kukas i da ti je uvek neko drugi kriv), ocigledno ovo nije za tebe idi i uzivaj u zivotu , a kao sto vidis LTC je bio na 420$ a sledeci put idemo na preko 1K, ko ne veruje neka saceka :)
 
Sta je bitno da li je bio 380-390 ili 420$... bio je i godinu dana pre ovih gore pomenutih cifri 1.3$

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Sta je bitno? Pa bitno je zbog toga sto kada bismo svi krenuli da pisemo sta nam se svidja a sta nema veze sa realnoscu, diskusija i forum bi postali suvisni, a koliko vidim, ka tome se i ide ;).

Druga stvar zasto je bitno, je da mu je godisnji ATH i average u satosiju 1/2 svake godine od predhodne, coin nema nikakav edge ni za primenu, ni kao long term ni kao swing, jedini edge mu je manipulator Charlie al pitanje i to koliko dugo ce jos da drzi :). Kada vec pricamo o rastu u retrospektivi...
 
Druze malo vise procitaj pre.nego sto pocnes ovako da lupas , ltc je jedan od najboljih coina , ima na pr brzinu o kojoj btc moze da danja i eth, placanje sa njim se odvija u sec, svi ga prihvataju, gomila projekata se radi i jos ce, ma necu ni da nabrajam, trebas da jos dosta procitas pa da se ukljucis u ozbiljniju diskusiju (a cisto da znas da je bio 420 u zadnjem skoku)
 
Kakve zelje,da li je ovo moguce ne spamujte temu i ako se svadjate svadjajte se na pm a naravno da ltc nije jos uvek bio preko 370$.... Mene licno a i 99 posto ljudi na forumu ne zanimaju prepirke,ovde smo zbog sugestija,cinjenica i dobrih misljenja a ne gluposti.....vec godinama neki mnogo lupaju na forumu (kako bi bilo da naljutite nekog dobrog clana i da vam kaze btc ide za dva dana u 15000 kupite sad na 9000 i da vas razvali da ne mozete da se pokupite ili neki drugi novcic-nebitno je)...ako nemate nesto pametno da kazete ,pratite i ponasajte se razumno sem ako ste deca (onda mozda mogu i da razumem) inace na ovom forumu ima i clanova koji su za mene vazduh,jednostavno vec dugo cim vidim nadimak ne citam komentar zato sto me ne zanima iz razloga sto dugo pise gluposti a ljudi se tesko menjaju (Prave se pametni a mnogo puta se ispostavilo da nisu,ko se pronadje u ovome pronaso se,a ko se ne pronadje bice i dalje levo smetalo,izvor nebitnih informacija....i da ne nabrajam vise...)
 
nisam niciji advokat i ne branim nikoga ali cinjenica je da je LTC na gdax-u bio 420 :) #notroll :D
 

Prilozi

  • ltc.PNG
    ltc.PNG
    152.3 KB · Pregleda: 341
"E o tome pricam" koga briga za nebitne informacije....naravno da znam koliko je bio i kad je bio a 370 sam napisao da se vidi kako se sire i pocinju nebitne rasprave ....hvala sto si se ukljucio....ovim sam hteo samo da bar malo suzbijem gluposti....ja se odjavljujem ionako ne pisem nesto bog zna sta vec samo pratim ali me iritira kad se pojavi nesto sto ....."da li i treba da pisem uopste sta"

Da ne duzim ovim porukama sam i ja spamovao temu mozda bespotrebno ali mozda se neki barem trgnu ....
 
Poslednja izmena:
Necu vise na ovu temu, ali jos samo ovo. Tema je "Diskusija o cenama" i konkretno smo se uhvatili ATH za LTC gde je covek pitao
Gde i kada je bio 420? I cijih dolara?
i covek je dobio odgovor , moja greska je sto ga nisam citirao pa si se ti nasao prozvanim. Sto se tice tvoje konstatacije tice "koga briga za nebitne informacije....naravno da znam koliko je bio i kad je bio a 370 sam napisao da se vidi kako se sire i pocinju nebitne rasprave " je isto kao kad bih ja rekao da sam LTC prodao za 1000$ na berzi samo da bih video kako pocinju nebitne rasprave.
Toliko o tome, ne bih se upustao u dalju raspravu glupa je tema skroz :) , i opet #notroll :)
 
Pogledajte BFT token (https://coinmarketcap.com/currencies/bnktothefuture/)
Ukratko,
na platrofmi nude mogucnost ulaska tj. tzv. pre-sale investicije u neke od popularnih projekata kao sto je bio Telegram ICO. Trenutni Circulation Supply je 400mil/tokena - a MC je 400mil x trenutna cijena cca 80mil. - tako da ima dosta prostora za rast..

Token je vrijedan paznje, ali svakako DYOR.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno