Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Aha.. Mislim i ja da je bolje da kad si u aplikaciji ili negde, ako ima makar i samo 1 obaveštenje, treba da ono stoji gore umesto sata. Sat samo kada je sve čisto. Ipak su obaveštenja bitnija i treba da skrenu pažnju.
 
Mislim da je ovo od skoro ubačeno, nije loša stvar. Pokaže sadržaj notifikacije na lockscreen-u tek kad prepozna lice
866c52a5c03bce0e8ee1a06a90294c95.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Je l prikazuje i sadržaj obaveštenja kad je isključena ta opcija a uključen face id? Na Poco poslednjoj Global Beti ne prikazuje tako.
 
Da, super stvar. I jako lepo radi, bez greške.
Mislim da je ubačeno pre dve nedelje to, ako se ne varam.
 
Dc dimming koliko sam ga čekao trosice više baterije, nego da je uključen.

Spustite osvetljenje na minimum i uključite ga. Diže se osvetljenje na nekih 20-ak % što je u mraku dosta svetlo i bljesti, tako da koristiće samo ljudima kojima treba.
 
Jel zna neko da li i poslednja Global Beta prikazuje obaveštenja pored sata ili je to samo na China romu?
 
Videćemo kada izađe ta beta. Verovatno za nedelju dana

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne znam šta je sad problem. Eno za Mi 8 Lite uredno izašla 9.5.23 Beta, za Mi 8 opet nema. Ista priča bila i sa .17, 10.3.2.0, itd. Kao da je budžet model Mi 8 a ne flagship. Podrška lošija nego za RN5 star 2 godine. Stvarno bezveze.
 
Nije lošija podrška. Strpite se malo.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja to gledam drugačije :) pošto je dosta popularan model moraju dodatno da istestiraju Bete pre nego što ih pushuju :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Dc dimming koliko sam ga čekao trosice više baterije, nego da je uključen.

Spustite osvetljenje na minimum i uključite ga. Diže se osvetljenje na nekih 20-ak % što je u mraku dosta svetlo i bljesti, tako da koristiće samo ljudima kojima treba.
Meni se osvetljenje smanji kada u mraku uključim dimming. Takođe, kao da se upali neki filter. Prosto bude drugačija slika.
 
Smanji osvetljenje na 0% bez ukljucenog dimming-a, a onda uključi dimming.

Meni je jače osvetljenje na 0% sa dimming-om nego bez njega.
 
Je l' menjao neko poklopac baterije? Skidam masku danas i vidim naprslo skroz...
97a57dd3821f00c42e23675807aefb41.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jel može neko da mi kaže šta ovde nije u redu. Ovako malo sot-a nisam imao nikad. Imam dev global beta 9.5.17
94cca659346a4dd2da3058bfeedb5eb2.jpg
417c255a5860cc5aae97b4e9317417e1.jpg
0c9802e11659305011b183dd0cfbc310.jpg
aacc08ef0ed3179c5d99b3ff4705036e.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Ne znam šta bi moglo biti.
Nikad mi se nije desilo tako nešto. Ja evo sad 4h17m i još 56% baterije.
Možda da uradiš hard reset? Da li imaš magisk i module?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Meni se ponekad desi na xeu da imam tako malo sota, u recoveriju odradim wipe cache i dalvik cache i sredi se sve kad opet napunim telefon...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
@slavisaj nemam ništa od toga. Pre desetak dana sam uradio flash sa Mi flash tool-om, sve app ponovo instalirao i podesio...

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Pa probaj ovo što je napisao miksat

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nešto sisa bateriju u pozadini. Najbolje da vidiš šta je kroz BetterBatteryStats aplikaciju.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nešto ti pravi opasan drain, verovatno neki Google servis. Instaliraj Gsam battery monitor, on ima opciju koliko ti koji proces u okviru Android System-a drži budnim telefon kad je zaključan.
 
Mene je zezao apdejt sistemskih aplikacija jednom, dal sam imao "Blokadu" app i preko noći mi pokušavao apdejt a blokada nije dala i celu bateriju mi ispraznilo... Vidi da nije to slucajno(apdejt tih sistemskih app )...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pozz ljudi,bez obzira sto mi je ovo prvi post,pratim vas i citam skoro pa cesto :D
Prvo pitanje: face recognition ce raditi samo ako promenim lokaciju,tj zemlju odakle sam;Srbija nije na spisku zemalja gde je ta opcija dostupna?
Drugo: sta god izmenio,slike iz vibera uvek ostaju na telefonu a to bih izbegao. Viber/more/settings/media and storage i tu nisam nista ostavio stiklirano. i ne vredi.
Sad imam mi 8 a do skoro sam imao iphone 6. Nijedna slika mi se nije "sama sacuvala" pa me ovo malo nervira :trust:
 
Slavisaj mogu samo full wipe da odradim, na MIUI je tako jer nemam TWRP. Imam app Blokada ali sam u beloj listi dozvolio update svim sistemskim app, probaću sa nekom od predloženih app za praćenje ili ću reinstalirati sistem ponovo...

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno