Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Koja je bolja zooper ili kwgt?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Predlog za neku aplikaciju za sluzbeni mail.
Na A1 sam koristio BlueMail i radila je super.
Sad kad sam presao na Pixel 2 xl na istoj ovoj aplikacije ne daje zvuk kad stigne novi mail.
Sve sam lepo podesio ali nece da pisti kad stigne novi mail.

MS Outlook.
 
Mesta koliko hoćeš , SwiftKey
6ff2a17a4a91200a92b2c42a7a98e35a.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
neka aplikacija za sms na tabletu bez sim kartice, da bude sinhronizovana sa sms aplikacijom na android telefonu, tako da moze sa tableta da se cita i salje sms?

Poslato sa AGS-W09 uz pomoć Tapatoka
 
Pushbullet može to da radi između Windowsa i telefona. Proveri da li može između dva Androida.
 
izgleda da je ok ovaj my sms, probao sam ga na kratko.

Poslato sa AGS-W09 uz pomoć Tapatoka
 
Dobar, dobar. Godinama ga već koristim. Telefon, tablet, laptop.. sve to radi kao sat

Mi A2 using TT
 
Za pozive nisam siguran, zadnji put sam probao dosta davno i nije funkcionisalo kako treba. Barem ne u oba smera, ako se dobro sećam bilo je da ja čujem sagovornika ali on mene ne. Ili beše obrnuto, ne sećam se. Mada to i nije potrebno a ni bitno. A i od tada je bilo nekoliko apdejta pa su možda to i sredili da radi. Ono što je osnovna namena a to je sms i to radi odlično. Kad si instalirao glavnu aplikaciju na telefonu i kreirao account (najlakše iskoristiti Google acc), na sekundarni telefon ili tablet se instalira ova ekstenzija https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mysms.android.mirror , i poveže preko istog accounta. Svaka poruka koja stiže na telefon stiže i na tablet, s tim da oba uređaja moraju da budu online. Takođe sa sekundarnog uređaja je moguće i slanje SMS-a . Uz to postoji i aplikacija za PC koja isto funkcioniše kao i ekstenzija za Android, pa je moguće slanje i prijem SMS-a preko PC. Postoji i aplikacija za Chrome browser, isto lepo radi, ja nju koristim trenutno jer na službeni laptop ne mogu ništa da instaliram.

Mi A2 using TT
 
Koju app koristite za galeriju?
Koristio sam dugo quickpic, u zadnje vreme koristim camera roll ali nisam zadovoljan.
 
Koristim ja google photos ali nije isto. Ne bekapujem sve albume sto imam. Bekapujem samo kameru i viber,ostalo organizujem po galeriji.
 
Šeruješ samo, i posle kad uđeš na te slike imaćeš opciju da ih sačuvaš na tom novom nalogu.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Koju app koristite za galeriju?
Koristio sam dugo quickpic, u zadnje vreme koristim camera roll ali nisam zadovoljan.
Nastavi i dalje sa Quick Pic community edition, ima ga na XDA, izbačen je ovaj background proces.

Pored njega imam i Piktures, ali ga upalim jednom u par meseci. Ima dobar sef za fotke.
 
Koju verziju Quick Pic koristite?

Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk
 
Hvala. Upravo instalirao.
Jel moze ova pink boja fonta da se promeni? Nešto mi bode oči.

Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk
 
Koliko ja znam ne može. Problem sa Android Oreo-m.
 
Poslednja izmena:
Koristi li neko Outlook aplikaciju na Redmi Note 5 Global stable verziji?

Ne mogu nikako da nateram da mi blica lampica kad stigne mail. Pokusavam vec danima ali bez uspeha.
Ne znam da li je problem so mene ili do aplikacije.
 
Hvala. Upravo instalirao.
Jel moze ova pink boja fonta da se promeni? Nešto mi bode oči.

Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk
Ја је обрисао због розе боје...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Stvarno glupo, pri promeni teme, boja uzglavlja se menja a font ostaje ljubičanstven :)

Sent from my x2 using Tapatalk
 
MX player, jedina mana mu je što nema ugrađene equalizere, a ostali player-i koji to imaju mi se ne sviđaju jer im fale druge stvari koje MX Player ima

Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno