Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa među ljubiteljima SF ona i jeste stekla status kultne i ona je savršen primer disproporcije između kvalitetnih serija koje ugase nakon prve sezone i krševa koji traju sezonama.
 
Oduševljava me Kyle Maclachlan kako glumi u TP-u.
Pogotovo Dougieja [emoji23]

Beyond Genius Lies Insanity
 
Vredi li gledati Prison Break? Kakva je?
Nikad me nije nesto zanimala, da budem iskren. Ali zelim da joj dam sansu pa me zanima sta mislite o seriji. Svi je hvale, doduse...

Sent from mTalk
 
Prva i treća sezona su odlične. Druga I četvrta meni malo bzv, ali može da se gleda. Zadnju veštački napravljenu sezonu još nisam gledao. Nisam siguran dal vredi

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
@Diablo

Bolje prvo pogledaj OZ pa onda predji na PB

Sent from my SM-T561 using Tapatalk
 
Imali neka kaubojac serija da preporučite?
Rome zavrsavam...

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
A ko ce od vas sutra (ponedeljak) da ustane rano, pa ceka da se pojavi na netu prva epizoda sedme sezone znate vi vec cega...? :D
 
Ima li neko da je odgledao Smolvila?Kakva je serija,da li vredi gledati?

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Ima li neko da je odgledao Smolvila?Kakva je serija,da li vredi gledati?

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока

Do 5. sezone se i može gledati, nakon toga se serija raspada totalno (bar sam ja takav utisak stekao). Ja sam to gledao kad sam krenuo u srednju, za taj uzrast taman nekako, ali je mnogo naivnija od ovih sad - Flash-a, Arrow-a itd. Onog momenta kad je Rosenbaum (Lex) napustio seriju totalno im se sve poremetilo.
 
IMG-f2718bd2aba0d7f225618ddccec3b0bd-V.jpg
Winter is here!
 
Upravo :)
 
Pogled iz kuće, malo zumirao brdo, imam ovde atmosferu kao da sam u Winterfellu. :)
 
Ja tek poceo da gledam GoT i pogledao svih 6 sezona za manje od 10 dana,genijalna i po meni najbolja serija ikada,sad moram cekati sedmicu dana po epizodi a onda jos godinu dana :( :p
 
Poslednja izmena:
HBO nema reklame zar ne? Pa sto majku mu poljubim ne puste sve odjednom kao Netflix, mislim ajde kao kablovski su kanal pa moze svako vece da ide nova epizoda. Ovaj format 1 nedeljno je prevazidjen. Pogotovo sto i HBO kolko sam upoznat ima digitalne servise. Ko ce bre da ceka po nedelju dana, smoricemo se zivi. Dovoljno mi je sto TP cekam po nedelju dana, mada ajde on i jeste da treba nedelju dana da odlezi ali GoT nadrljacemo cekajuci. Usput receno TP poslednja super epizoda.
 
Ja od sad GoT gledam tek po završetku serijala.Mnogo mi je sladje tako gledati nego jednom nedeljno,taman kad se vratim sa mora 9 avg.krenucu sa nastavcima od 2 sezone,po 2x dnevno.
 
Ti zaista pratiš te fanatike? :d
 
Meni ce se taman 7. sezona GoT-a zavrsiti pre odlaska na more...
Jeste sladje gledati u cugu po 3-4 epizode ali nema sanse da ne odgledam svaku ep. sez. 7 jos u ponedeljak.
 
HBO nema reklame zar ne? Pa sto majku mu poljubim ne puste sve odjednom kao Netflix, mislim ajde kao kablovski su kanal pa moze svako vece da ide nova epizoda. Ovaj format 1 nedeljno je prevazidjen. Pogotovo sto i HBO kolko sam upoznat ima digitalne servise. Ko ce bre da ceka po nedelju dana, smoricemo se zivi. Dovoljno mi je sto TP cekam po nedelju dana, mada ajde on i jeste da treba nedelju dana da odlezi ali GoT nadrljacemo cekajuci. Usput receno TP poslednja super epizoda.

Mislim da će uskoro svi početi da prate taj trend, barem ovi bez reklama... sve više se izbacuju serije sa 10-13 epizoda po sezoni u cugu, tako da će i HBO uskoro početi sa tim, samo je pitanje trenutka... realno, budućnost tv-a je u steaming servisima, a ne live programu.
 
GoT vrijedi gledati jedino 2019/20. kad zavrse to, da me sad neko pita nesto iz prve sezone ne bih znao nista.

Usput koji mod ima previse erekcije i slobodnog vremena pa brise postove ovdje?
 
Opa,vec se pojavio prevod za GoT [emoji869]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
GoT vrijedi gledati jedino 2019/20. kad zavrse to, da me sad neko pita nesto iz prve sezone ne bih znao nista.

Usput koji mod ima previse erekcije i slobodnog vremena pa brise postove ovdje?

Zamisli, ja. Evo tebi 4 poena, nešto mi se javlja da bi ih moglo biti još.
 
Zamisli, ja. Evo tebi 4 poena, nešto mi se javlja da bi ih moglo biti još.

Postovi koji su obrisani bili su vezani za serije, ne vidim zasto bi bili obrisani. Btnj ne vidim psovku i vulgarnost ni u jednoj od dvoje recenice koje sam napisao u postu za koji sam dobio opomenu.
 
Ja vidim, a to se računa. Nema potrebe da se nastavljamo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno