Šta je novo?

Star Wars Jedi: Fallen Order

Ide trenutno live gameplay (ps4 pro)... So far so good... Po onome sto sam imao prilike vidim najbolja SW igra od JK2 i JA, ako ne racunamo one strategije. :) Poprilicno vuce na Uncharted formulu.

https://www.twitch.tv/fextralife
 
Odlicno :)
Jos kad bi mogla negde jeftino da se nabavi, npr. preko nekog VPN-a ili nesto slicno..
 
Može za 15e. Dovoljno jeftino.
 
Gde ima za 15e ?
Javljaj i uzimam odmah :)

Edit: aha, mislis na Origin Premier pretplatu ?
 
Sa nasim karticama moze da prodje kupovina?
 
Kod mene ne. Morao sam preko PayPala, a i Internet Explorera jer nije hteo da mi ucita neki naredni korak-stranicu.
 
^
Yep, ugasio stream upravo, sporadicno sam pratio. Mada cini mi se da nije bas neki SW fan odnosno nije nesto upoznat sa lore-om SW univerzuma.
Vise puta naglasio da je je mix Uncharteda i Dark Soulsa, sa dosta pentranja/parkour i ne bas istim borbenim sistemom kao u DS igrama, u smislu da je clunky ali da mu se vise dopada kako napreduje kroz igru i otkljucava skill tree (mada su ga vidim cesto guz*cili - ocigleno nije skapirao da neke planete/sekcije treba da se odrade pre drugih i da je metroidvania formula takodje upotrebljena + igra na najtezem nivou).
Prica mu je prosecna/genericna, mada je i sam rekao da jos ima u planu da odigra pre nego sto stvori kompletan utisak.

Ono sto sam gledao par sati meni je dovoljno dobro, verovatno cu uzeti oko NG ili malo posle za ps4, cim cena padne oko 35 jura (u principu posle mesec-dva se desava veci pad cena)
Ebga, i'm a sucker for SW... A ovaj JK fazon SW igre cekam od Jedi Academy tj TFU...
 
Poslednja izmena:
Vizuelno izgleda super. Odlican lighting, atmosfera i pozicioniranje kamere. Mislim da je vrijeme da frostbite posalju na vjecna lovista

 
^
Yep, kao sto rekoh uopste nije lose, za SW fanove je prava poslastica.
Ali ako se ne varam igra se nadovezuje na "novi kanon", tj ima par referenci (likova) iz ovih novih Diznijevih filmova i animiranih serija. (SW Rebels valjda, koje nisam pratio)

edit
Ako ce neko da odgleda playthrough bolje da odgleda TetraNinja kanal, dosta fluidnije ide jer azijat zna da "izdrlja" igre.
 
Poslednja izmena:
^
Sta sam ti rekao jos letos na osnovu prvih utisaka iz onih gameplay trejlera...

Sooo...

Uncharted (JK) tip igre smesten u SW univerzumu... ✔
Prosecna prica (verovatno) sa cameo fan service-om u vidu poznatih likova iz SW univerzuma, verovatno i pokojim kultnim setting-om...✔
Nudi mogucnost ispunjavanja Jedi tripa sa over the top mocima i lightsaber akcijom...✔ (force choke & lightning here I cum)
Nema dodatnih mt bs-a...✔

Take my money and run...✔

Skoro zaboravih... F*ck EA...✔
 
Taj rad. :D

Hejteri-mracnjaci stop!



On:
 
Poslednja izmena:
Ian fckng Gallagher :d
 
Jedna igra me nece naterati da dam EA-usvoj novac! :D Morace da se namuce da me vrate na stare staze.

 
starwarsjedifallenorder_2019_11_15_11_11_06_124.jpg

Znao sam da cu neki problem imati jer danas nema bas toliko naslova koji su "bez greske" pri izlasku.
Odavno nisam vidio bolje rain efekte xD
 
Nece ni meni da prodje sa Erste gift karticom :(
 
Cudno , mozda si nesto zabrljao kada si kucao podatke. Ja sam uzimao i uplay plus sa njom , jedino nisam mogao xbox pass.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Nisam, uvek proveravam dvaput kada su ovakve stvari u pitanju. :) PayPal resava stvar.
 
Jel postoji neki nacin da mi neko uzme ovaj access, prosledjujem mu lovu odmah :D ?
 
Jesi uradio update drivera? Izašao je pre par dana Game Ready driver baš za J:FO.

Da, nema razlike ista stvar, btw bas su uzasni ovi novi driver, imam dosta problema i sa rdr2.
Spontano se dese ovi graficki glicevi, ali primjetio sam posebno kada je kisa ili ako je u blizini rijeka ili sl.

starwarsjedifallenorder_2019_11_15_18_26_14_592.jpgstarwarsjedifallenorder_2019_11_15_18_26_31_340.jpgstarwarsjedifallenorder_2019_11_15_18_26_22_117.jpg

Potreban je patch ili dva, nista neobicno u ovom vremenu...
 
Kakvi su utisci vas što se probali igru? Vredi tih 15€ za mesec dana da se pređe?
 
Nazad
Vrh Dno