Šta je novo?

iOS 11

Evo i meni pocele viber poruke da kasne u proseku 45min ccc
 
Obozavam kad nestane sat, kad baterija iscuri, kad...

a55d18fdee4261de39b9119241e131e0.jpg



Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Weather Widget i dalje brljavi kada je iskljucen location service. To su bas uveli na kvarnjaka da moras da stalno drzis ukljucen location service, iako je lepo izabrano mesto ciju vremensku prognozu zelite da pratite.
 
Kazete iscuri baterija? Koji vam je prosecni usage na telefonu? Ja izguram 7 sati na iphonu 6s?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
moram da kazem da sa ios11 iphone izgleda kao najgori kinez
uzasno baguje, weather widget ne radi, problemi sa internetom i sinhronizacijom, baterija ne drzi nikako, bas sam nezadovoljan

ne stizu mi notifikacije kad je telefon zakljucan, onda kad otkljucam moram ponovo da gasim pa da palim internet(vazi i za wifi i celular)
 
Kazete iscuri baterija? Koji vam je prosecni usage na telefonu? Ja izguram 7 sati na iphonu 6s?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni oko 5 sati. Uglavnom 4g, auto brightness, background app refresh, raise to wake, za aplikacije kojima treba dozvoljen location... Na 10.3.3 je u istom režimu bilo 6 sati. Nije da mi smeta, uvek dopunim bateriju oko 4-5 popodne za svaki slučaj, ali činjenica je da je na 10.3.3 baterija bila primetno bolja.
 
Meni baguje wifi kad se telefon zakljuca. Pukne konekcija... Dosta bagova i dalje.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Meni baguje wifi kad se telefon zakljuca. Pukne konekcija... Dosta bagova i dalje.


Sent from my iPad using Tapatalk

WIFI se automatski gasi kada se zakljuca telefon, valjda tako stede bateriju. Cim ga otkljucas, ponovo se konektuje. Al to ume da nervira jer mu treba par skundi.
 
A sta ako zelim da mi wifi bude ukljucen non stop?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne radiš update

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Meni ne gasi wifi. Možda gasi u “low power “ modu, to nisam proveravao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ni meni ne gasi wifi, weather widget radi normalno, sat na lock isto...
 
meni se gasi wifi i ne konektuje se opet kada otkljucam telefon
samo stoji ikonica, ali internet ne radi dok opet ne pritisnem toggle
 
Nisam ni sanjao da cu imati prilike iakd ovo da kazem ali - otpakovao sam glanc nov 8+ i odmah nakon par trenutaka sam imao osecaj kao da sam otpakovao Galaxy S8. Sta uradise od ovog iOS 11, neverovatno... Kad citas komentare, obicno jedan deo toga odbacis kao preterivanje, ali ovo - ovo je vrlo zanimljivo, lose odradjen posao.
 
Da ti ne kazem konfuziju sa novim cc-om i state-om app-a. Pre je bio state active posto je app na ekranu i izvrsava se, a sada nije active iako je na ekranu i izvrsava se. Sve u svemu kao da su se deca igrala pa da su zbrzali sve bez razmisljanja...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da ti ne kazem konfuziju sa novim cc-om i state-om app-a. Pre je bio state active posto je app na ekranu i izvrsava se, a sada nije active iako je na ekranu i izvrsava se. Sve u svemu kao da su se deca igrala pa da su zbrzali sve bez razmisljanja...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ako mogu suditi po ovome sto vidim, iskreno me ne cudi uopste. Kad smo dosli do toga da je jedan Android Oreo out-of-box mnogo ispeglaniji od iOS 11...
 
Citajuci komentare Android fanova neko bi pomislio da ste garant placeni da shillujete za Android, s obzirom koliko ga strastveno branite a kudite iOS11. Uopste nije sve toliko strasno kao sto predstavljate. Svaka jubilarna verzija OS-a je uvek imala probleme na pocetku, ali su ti problemi brzo ispeglani.
 
Citajuci komentare Android fanova neko bi pomislio da ste garant placeni da shillujete za Android, s obzirom koliko ga strastveno branite a kudite iOS11. Uopste nije sve toliko strasno kao sto predstavljate. Svaka jubilarna verzija OS-a je uvek imala probleme na pocetku, ali su ti problemi brzo ispeglani.

Čitajuci tvoje komentare, covek bi pomislio da je tvoja jedina uloga da flejmujes bez potrebe i namerno ulaziš u klinč, reda radi. Šta je, zadrti Apple korisnici su toliko ozlojeđeni da niko ne sme ništa loše da kaže, a da mu prethodno ne otkinu glavu? Radi loše, nije smak sveta, samo nije uobičajeno za Apple da bude baš ovako.
 
Pa ako sam u Apple taboru, u klinc mogu uci samo ako odem na Android podforum i tamo krenem da flejmujem OS koji je isprogramiran po principu planirane obsolencije. To da iOS11 nije smak sveta, se slazem, al Android fanovima ocigledno jeste smak sveta. 11.1 izlazi za par dana i popravice sve bugove. Nema potrebe ucestvovati u ovolikom cirlejerk flejmu protiv iOS. Korisniji bi bili da sve probleme koje imate jednostavno prijavite Applu.
 
Poslednja izmena:
Pa ako sam u Apple taboru, u klinc mogu uci samo ako odem na Android podforum i tamo krenem da flejmujem OS koji je isprogramiran po principu planirane obsolencije. To da iOS11 nije smak sveta, se slazem, al Android fanovima ocigledno jeste smak sveta. 11.1 izlazi za par dana i popravice sve bugove. Nema potrebe ucestvovati u ovolikom cirlejerk flejmu protiv iOS. Korisniji bi bili da sve probleme koje imate jednostavno prijavite Applu.

Cekaj, ti si ladno meni zadenuo zastavicu Android fanboja, osobi koja je toliko investirana u Apple ekosistem i koja poseduje toliko Apple uredjaja? Svasta. A to o planiranoj obsolenciji i ostalim ******stinama, necu da komentarisem jer je to cist flejm, a nije tema ovde, vec ocigledni problemi sa iOS 11 koji nisu u skladu sa dobrom Apple tradicijom. Uostalom, preziveo sam 3 major azuriranja operativnog sistema na mom Macbook Pro laptopu uz 0 problema, stoga imam puno pravo da ocekujem da ista stvar bude i na mobilnim uredjajima, zar ne? Mislim i ti valjda zelis najbolje za svoje pare ili vodimo ovu polemiku cisto fore radi?

Ja se nadam da ce 11.1 resiti sve probleme, bilo bi vrlo smesno da bude drugacije, a sudeci po pisaniju mnogih tako ce i da bude. Svejedno, to i dalje ne znaci da covek ne sme da iznese svoje zapazenje i cudjenje, ali to takodje ne znaci da ti treba da dodjes i da seces glave ljudima jer su se drznuli da kazu nesto lose.
 
Nisam nikome zadenuo nikakve zastavice, vec sam rekao da tako lici. Morate da shvatite da Steve Jobs vise nije ziv, stoga i blaga degradacija onoga po cemu je Apple cuven. Mlitavi Tim Cook mu nije dorastao jer zuri sa pustanjem nedovrsenih verzija OS-a kako bi napravio bolje kvartalne rezultate poslovanja od legende koja nas je napustila 2011. Nadam se da im je ovo bila lekcija da se opamete posto je internet dosta popljuvao Apple zbog iOS11.
 
Nisam nikome zadenuo nikakve zastavice, vec sam rekao da tako lici. Morate da shvatite da Steve Jobs vise nije ziv, stoga i blaga degradacija onoga po cemu je Apple cuven. Mlitavi Tim Cook mu nije dorastao jer zuri sa pustanjem nedovrsenih verzija OS-a kako bi napravio bolje kvartalne rezultate poslovanja od legende koja nas je napustila 2011. Nadam se da im je ovo bila lekcija da se opamete posto je internet dosta popljuvao Apple zbog iOS11.

E oko toga svega se vec slazemo.
 
Citajuci komentare Android fanova neko bi pomislio da ste garant placeni da shillujete za Android, s obzirom koliko ga strastveno branite a kudite iOS11. Uopste nije sve toliko strasno kao sto predstavljate. Svaka jubilarna verzija OS-a je uvek imala probleme na pocetku, ali su ti problemi brzo ispeglani.
Cek, ja koji sam Apple developer sam Android fanboy? :)
Sada sam zbunjen... :d

Ja sam samo realan - deluje da je Apple zbrzao stvari ovaj put, a da ne krenem o tome kako Xcode ne kontrolise neke stvari najbolje (konkretno oko iOS 9/10/11 kompatibilnosti) kao i koliko se developer ulenjilo pa imamo situacije gde ili:
1) izbace compatible app koji puca na iOS 9 svako malo
2) predju na hybrid apps i onda ih jos lose odrade i onda imas krsh performanse, spore animacije i sl...

I zaista ne razumem - zar je zabranjeno kritikovati lose stvari?
 
Ja nisam bio na iOS 7,8,9 ali s obzirom da mi je došao telefon sa 10.1 ja sam i dalje imao probleme, doduše sitne, a ovo za iOS 11, oni ima da peglaju do decembra minimum.

Čitao sam godinama kada izadje nova verzija nastane haos, ali ovo je malo drugačije. Gledao sam npr na MacRumors teme za prethodne verzije i nikad godišnja verzija nije ovako loše izbačena. Toliko tema, gotovo da nema teme nice and shinny.

Ja sve čekam kad ću preći na iOS 11, ima tu i tamo par stvari koje mi se svidjaju, doduše više loših, ali ono Update se izbacuje zbog napretka tako da biće tamo kasnije.

Video sam kako radi 11.1b2 (7+) i stanje iako ljudi kažu da je bolje ja iskreno ne vidim u odnosu na 10.3.3. Stanje je bolje verovatno od 11.0.x ili od bete 1 ali opet to nije to.

Sramno je da su ukenjali tako dobru 10.3.3 da bi opet ispočetka krenuli. Ja sam mislio da je update nadogradnja postojećeg sistema na nešto optimizovanije, a ono...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
A kad bi onda kupili nove telefone?
 
Cek, ja koji sam Apple developer sam Android fanboy? :)
Sada sam zbunjen... :d

Ja sam samo realan - deluje da je Apple zbrzao stvari ovaj put, a da ne krenem o tome kako Xcode ne kontrolise neke stvari najbolje (konkretno oko iOS 9/10/11 kompatibilnosti) kao i koliko se developer ulenjilo pa imamo situacije gde ili:
1) izbace compatible app koji puca na iOS 9 svako malo
2) predju na hybrid apps i onda ih jos lose odrade i onda imas krsh performanse, spore animacije i sl...

I zaista ne razumem - zar je zabranjeno kritikovati lose stvari?


meni samo nije jasno da u ovoj zemlji ljudi i dalje misle da neko stvarno nekog placa da bi pisao nesto po forumu na internetu
tebe da vidim i prvi put, nikad ne bih pomislio da si android fanboy :D

ios11 je jako los i to je cinjenica
nikad nije izbacena gora verzija i ovo sto su izbacili je uvreda za sve korisnike, kako za mene koji nosim se od 300e, tako i za one koji nose osnicu od 800, a baguje kao neki android od 150e

ja pored ajfona imam xiaomi a1 i koliko god android baguje, njegov android 7.1.2 nema ni jedan veliki problem koji ima ios11
vise su to sitni bagovi koji se javljaju ponekad i sa kojima moze da se zivi
 
Poslednja izmena:
Stigao pre 5,6 dana...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
11.1 sigurno nece pre 3. novembra kad u prodaju krece X.
 
Nazad
Vrh Dno