Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
apk probao, uredjaj ga ne vidi na usb , mozda ako neko zna da udje u setting , ja sam uspeo drzis reset dugme i ukljucis struje, pa se dobije meni kao za mobilni telefon android, ali nisam smeo i znao dalje
j

Послато са SM-J730F помоћу Тапатока
 
danas poceli da izbacuju poruku da se plati racun do 26.11 i izbegne iskljucenje,racuna nigde,ni na vidiku...jel neko uspeo da izdejstvuje otvaranje portova od strane supernove?!
 
danas poceli da izbacuju poruku da se plati racun do 26.11 i izbegne iskljucenje,racuna nigde,ni na vidiku...jel neko uspeo da izdejstvuje otvaranje portova od strane supernove?!
Videh da si iz Smedereva pa da ti odgovorim. Raćun mi je stigao mislim u četvrtak. Meni ne izbacuje nikakvu poruku na TV da moram da platim račun,možda zato što sam u pretplati celih 100 keka.
Ne znam kako mislis to otvaranje portova da izdejstvuješ meni je to radilo od kada sam uveo kabovsku samo što sam na modemu fw portove ka lokalnim adresama
 
Pisao sam skoro nesto oko problema da kad ubacim neki torent da se skida da mi posle toga nedozvoljava izlaz na bilo koji site...
Vec par dana pustim neki film online preko popcorn,vojvodine i slicnih i kad otvorim drugi tab da odem na neku strasnicu ne moze,dobijem poruku no internet.
Neko mi je savetovao da ogranicim brzinu preko torenta i da probam,to nije pomoglo...
Ocigledno da imam neki cudan problem.
Kad se pusti torent ili film online sve ostalo staje.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pisao si im da imaš problema sa skidanjem/gledanjem nelegalnih sadržaja i očekuješ da ti to provajder reši?
 
danas poceli da izbacuju poruku da se plati racun do 26.11 i izbegne iskljucenje,racuna nigde,ni na vidiku...jel neko uspeo da izdejstvuje otvaranje portova od strane supernove?!

Portove moraš sam da otvoriš.Ako si iza NAT-a od tog posla nema ništa.
 
Zovi podrsku, trazi da te skinu sa NAT-a, ispricaj podrsci sta ti je problem, ako ti ovi iz prve linije predloze da resetujes modem i sl. zamoli ih da zahtev proslede PRAVOJ tehnickoj podrsci i da ti oni srede i omoguce uslugu u potpunosti.
Nema to veze sa legalnoscu ili piraterijom, imao sam istu situaciju, nazvao, pozalio se (bez objesnjavanja sta da oni urade) i ubrzo je sve proradilo...
 
Naravno da nema veze sa piraterijom ali ne možeš se žaliti da ti ne rade torenti i popcorn već ideš sa pričom da imaš problem sa kamerama,video nadzorom,aplikacijom za daljinsku kontrolu grejanja....Računam da smo toliko računarski "pismeni" bar mi koji pratimo ovaj forum.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Zasto se ne moze zaliti da mu ne rade torenti? Pa valjda covek skida i testira legalne linux distribucije i demo verzije igara :)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da...I onda je mrmot zamotao čokoladu...:D
 
Ja se zalio bas na torrent-e i surf, bez imalo ustezanja i sredili su.
Sta je cije da razmislja jel legalan il nelegalan materijal na torrent-u koji skidam, a i ovi u podrsci su svi "neuki" i nikad nista skinuli sa neta nisu vec su sve uvek placali... ajdeeeee.
Njihovo je da srede i da sve radi kako treba, a moje je da vodim racuna sta skidam il da me "internet policija", fbi i slicne organizacije love ako smatraju da su filmovi i serije za licnu upotrebu toliko opasno krivicno (ili prekrsajno) nedelo, hapse, tuze... sto bi po novogovoru rekli procesuiraju...
 
0oU77Uz.jpg
 
E ovo se čekalo... Samo 990 dinara, za ovako kvalitetan program, prava sitnica.
Definitivno vredi uzeti ovo :)

P.s. Naravno, ironičan sam ;)
 
Ja kad sam video da su zaključana ta 4 kanala,odmah sam pojurio da odjavim i kablovsku i net,srećom žena me zadržala :)
Mislim,ko će dati 990 din za ovo,bože me sačuvaj.

Sent from my MI 6X using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi, imam pitanje da li je moguce instalirati SuperNova aplikaciju na Grundig Smart TV-u koji nije Android TV, nego ima operativni sistem Linux? :D
 
Šta li je onda LG Web os....

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Meni su te zadruge otkljucane, znaci da sam profitirao 990din:d
 
Vec 2-3 dana padovi brzine (60/8). U petak mi istice ugovor, nisam pametan sta da radim.
b61595ec486011879d2f73020ce746f3.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 


Kod mene ovako, sad izmereno.
Skinuo sam speedtest windows aplikaciju, treba da je pouzdana u merenju.
 
Da li su vam stigli računi za plaćanje.
Meni još nije stigao obično pošalju račun od 10 do 15 u mesecu. A danas je rok za plaćanje.
 
Kako danas?
Rok je do 15. U mesecu
Ja dobijam SMS to mi je od vektora ostalo

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Звали су ме данас да дођу да ми замене уређај (Хоризонт) за овај нови уређај који нуде, пошто користим услугу враћања уназад. Да ли је неко то урадио, да ли има негативна искуства?
 
Jel još neko prešao sa starog operatera na novi i koliko ga isti paket sada košta više? Meni ugovor sa AV-com traje još nekih godinu dana, a oni me blago forsiraju da potpišem novi uz foru da hoće da mi instaliraju novi uređaj neki...
 
Nema ni kod mene računa.Poslao im poruku na FB kažu da odem do poslovnice pa će mi dati račun...Kako da ne....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno