Šta je novo?

Tesla tablet 7.85

Pokusao sam ali zahteva ukljucen USB debugging, a ne mogu uci u settings :/
 
Pojavila sa igra GTA:LCS ( novi GTA ), radi i na ovom tabletu, za razliku od San Andreasa.
 
mozda je i san andreas proradio, posle nekog updatea

znam da ti intel procesori nisu bili podrzani, pa je san andreas proradio na onim najslabijim zenfonima koji imaju ovakav procesor
 
Ljudi moze pomoć, danas kad sam hteo da upalim wifi odjednom neće , kad klinem upali wifi on wrati na ne , ne znam sta je
 
meni se to desilo kada sam instalirao los update, doduse ne znam da li si instalirao bilo kakav update
 
Mozda se samo zaglupeo, pa je obican restart pomogao, cim se nije zalio 3 dana sto nema odgovora.
 
nisam nista updetovao , restartovao sam i nista , zvao sam neke ljude kazu da se mozda nesto otkacilo za prijem , ali nije mi ni padao ?
 
Jedino ti je jos ostao factory reset pre reklamacije.
 
Ljudi pomoć , danas ga skinem sa punjenja i on sam upali factory reset , ja ga rebutujem i on neće da se upali , odjednom vise neče ni da se resetuje , ni da se upali , ništa , ama baš ništa
 
Молим зналце за помоћ.
Таблет је ок радио од јуна 2014. па до неки дан. Кренуо је са успоравањем, онда је почео да се ресетује и повремено се замрзне. Потом се јавио и ghost touch. Пробао сам и преко Тесла асистента да урадим нешто, међутим овај не препознаје таблет и одбија сарадњу.
Има ли неко сличних искустава и молим за савет шта ми је радити.
 
Jos je u garanciji, nosi u servis dok nije istekla.
 
Нисам нашао у папирима колико траје гарантни рок.
 
Pozdrav svima!
Evo da javim da sam pronasao FW za Tesla tablet 785, ali je od nekog kineza pod imenom Colorfly, inace su mu specifikacije iste.
Pa bih da pitam ima li neko ko bi se pozabavio modifikacijama I mozda uspeo da podesi bootloader Ili sta vec za CWM/TWRP?
Tesla785FW.PNG

To je ovaj tablet rekao bih da ovaj ima samo malo jacu bateriju
http://www.geekbuying.com/item/Colo...ve-Touch-Screen-1024-768-1GB-16GB-324092.html
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Ne bih se ja igrao s tim, i ovaj fabricki ROM je takoreci vanilla, zasto rizikovati brikovanje sa nepoznatim ROM-om?
 
Zato sam i postavio ne bi li neko sa vise iskustva i znanja pregledao i uradio nesto s tim. Nisam znalac, ali bi bilo dobro kada bi neko iskusan ovo prepravio ili sta vec...

Sent from my LG-D320n using Tapatalk
 
Da li je mozda neko otvarao ovaj tablet?Crko mi je ekran,garancija istekla,no ,i sa njom bi trazili 4500d za zamenu,pa, mozda na Alibabi ima da se nadje isti,samo da znam oznaku....Htedoh da ga utopim ali za koje pare ako je ekran 4,5 soma...?Ne isplati se nikako...
 
Ne bi mogli traziti pare u garanciji, jer ekran sigurno nisi mogao sam pokvariti. Jel ti servis dijagnostikovao da je ekran crkao, sta ces raditi sa novim ekranom ako to nije (jedini) kvar?
 
Na prijemu su mi odmah rekli da je ekran crkao u da po onome sto se videlo,izlomljene sarene linije,ali bez vidljivog loma, ekran mora da se menja.Na moju opasku da nista nije vidljivo slomljeno,nonsalantno mi je odgovoreno da je ekran crkao i da je zamena 4500d,imao garanciju ili nemao.A ovo zadnje pitanje je zanimljivo,to onda jos vise komplikuje stvar i poskupljuje popravku...Zamenio bih sam ekran,nije to neka mudrost ili bih dao drugaru da mi to zameni ako zaskripi...,ali izgleda da je takodje mudrost i otvoriti tablet...lol.Nigde nema srafova ili su maskirani,ili treba neki poseban alat za otvareanje....? Gledam ovaj Wivax od 8 inca,pa przi Teslu,a isto kosta. Izgleda da Hrvati posluju sa nekim kvalitetnijim i jeftinijim Kinezima.Tesla je pored Wivax-a prsao nacisto,nema sta da trazi na trzistu,truba. http://www.handy.rs/sr/p/vivax/vivax-tpc-800
 
Ma kakvi, pa kad su sa prvim modelom nasankali toliko ljudi, znas kad ce opet da prodaju vise macku u dzaku. Mojim matorcima opet crkava ulaz - vec jednom je popravljan u garantnom roku (i to na silu i gurku, zahvaljujuci CT menadzeru koji je posecivao ovu temu), i sad opet ista stvar. Kaze keva: "da sam ga ja platila, a ne dobila na poklon, bacila bih ga direktno u kantu".
 
Zaboravio sam da javim ishod - keva opet reklamirala, oni odbili reklamaciju "nisu primetili nista", ali su izgleda resetovali ili flesovali fabricki ROM (a mozda i hardverski popravljali), posto su problemi prestali, i sa punjenjem i sa iznenadnim gasenjem.
 
I ja sam od mog Tesle digao ruke, dete ponekad odgleda youtube . 2 puta je bio servisu i 3. put kad sam trebao da ga nosim ponovo(bio u garanciji,crkla zadnja kamera) nisam imao snage. Inace ,sa Promobijem sam imao dobra iskustva.
 
Ovaj je servisirao Nepo system.
nakon dužeg testiranja i pokušaja da se kvar manifestuje u servisu, ustanovljeno je da je uređaj ispravan i da nikakav kvar nije ispoljen.
Uređaj je rigorozno testiran i prošao je sve hardverske testove u skladu sa standardima i procedurama proizvođača.
U skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača, ovaj vid reklamacije ne spada pod nesaobraznost uređaja.

Keva kaze da joj je cudna zadnja maska, da je nesto promenjeno, ali nije u stanju da mi razlozno objasni razliku - ali sam po MAC adresi na UniFi video da jeste rec o istom tabletu. Sasvim sigurno je servisiran, ali eto ni ne priznaju da su ga cackali.
 
Ma valjda ste se već navikli na pilićarsko poslovanje naših kompanija. A i onaj sendvičar ovde na forumu, što je reklamirao Tesla teblete na sav glas i postavljao one klipove na youtube, je dosta pomogao da se dosta nas za****. Ali ok, svaka škola se plaća. Šteta samo što im je dozvoljeno da iskoriste Teslino ime, sramota je da se ime velikog čoveka vezuje za ovaj izmet od kompanije i njene proizvode.
 
jel mozes da mi kazes u kom ja to klipu nisam pokazao sta ne radi na tabletima? i gde sam to rekao kupite teslu, nemojte nesto drugo?

nemoj da budes bezobrazan, jako je ruzno

i moj 7.85 je posle dve godine nikakav, ali koliko se secam kostao je 100e... odradio je koliko je placen

ako hocete premium kvalitet, kupite premium uredjaje, to je valjda logicno
ja recimo hocu da ne razmisljam o sitnicama i koristim apple telefon, tablet i racunar

cinjenica je da su tesla tableti doneli ono sto donosi konkurencija, ali za manje para
ali je isto tako cinjenica da nemaju dobru kontrolu kvaliteta i da nisu svi dovoljno dobri

ali ja sam to sve pokazao na klipovima, izricito rekao koji je uredjaj dobar, a koji los i koji mi se ne svidja, videlo se i kakve gluposti ne rade i sta secka, ali i sta radi kako treba i gomila ljudi je zbog mojih klipova odustala od kupovine i zahvalia mi se, jer sam pokazao lose stvari, ali su oni koji to mogu da prebole kupili uredjaje...

svako ko je dovoljno pametan je uspeo da zakljuci kada ne preporucujem neki uredjaj sa klipa, a kada preporucujem

tako da ne krivi mene za svoje lose procene i mani se primitivizma i nemoj da pricas o necemu, ako pre toga nisi to pogledao

da se nisu rotsildi upetljali sa komtrejdom da zajebu nebeski srpski narod?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno