Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Odlicne hunder, 6P kida :)











Z2 sa Gugl kamerom.
 
Hvala ;). Nije los nexus 6p al vrlo cesto masi fokus. Cesto fokusira pozadinu umesto ono sto je u prvom planu.
 
Pa dobro, ipak je malo stariji i ''zastareliji'' senzor u pitanju, Pixeli imaju noviji senzor i bolje fokus mogucnosti..
 
Z3C 10MP SA, samo opiceni ram i filter u photo editoru.

_20170730_202918.jpg
 
mali off: Kakvo je kupanje na tom jezeru, jel ima ljudi? Neki opsti utisak? :) Bas lepo izgleda, razmisljam da odem
 
Odlicno za kupanje i plivanje! Kao jedan ogroman bazen. Boja vode ludilo, voda topla (mozda i malo vise topla nego sto je po mom ukusu), nadje se i hlada u okolini. Radni dani bolji, vikendom zna da bude guzva za parkiranje i prilaz vodi, mada je jezero dovoljno veliko.

Evo panorama, nisam je kacio na flickr, posto tek posle skontah da mi je bila ukljucena wide angle kamera za panoramu, sto je totalno nepotrebno, pa je fotka losija.
Sledeci put cu napraviti drugu.
PANO.jpg
 
∆ Beli kamen, super je, bio sam :) slazem se za vodu, lepo si opisao a i slike su dobre [emoji3]

Sent from my Nokia 5
 
Beli kamen je super, bivši iskop Beočinske fabrike cementa. Zanimljivo je da se jezero stalno "puni" odnosno svake godine mu se malo podiže nivo.
 
Mali off: Kazi mi za ovaj Drobni pijesak. Da li je voda bas ovakva kao na slici ? Ovo deluje kao da su Karibi u pitanju. Fantasticno. Ima li da se zabode suncobran negde ili moraju lezaljke ?
Daj neki info, cene i sl.
 
Parking se plaća jedan evro sat ili (čini mi se) četiri evra dan.
Voda je stvarno ovakva.
Ne moraju ležaljke, ima slobodan deo gde možeš da postaviš suncobran i peškir. Na plaži ima kafić ali nisam išao.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Da li je uspon pri povratku sa plaže i dalje paklen? Secam se kada sam bio tamo pre nekih 7 godina da smo se jedva popeli do automobila.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ako nećeš da se penješ možeš da se spustiš skoro skroz do plaže i to zadovoljstvo je dva evra sat a šest evra dan :)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
r4BGTYz.jpg

mXYO3LT.jpg

nY1klTX.jpg

f7g18g9.jpg




Sent from my Lumia 640 XL using mTalk.
 
Poslednja izmena:
Bas ti je falila ovde 950ica [emoji3] dobre slike dooobre! [emoji4]

Sent from my Nokia 5
 
Poslednja izmena od urednika:
Extra fotkice ekipa! Evo jedan wide lens sa P10 dok je još kod mene :D

001ec42d7be36a2a7a49cd2bd6d774bd.jpg


Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Jeste :)

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Mozda poslednje slike sa K Zoom-om... Dok sam slikao, ispadne mi prvi put od kako ga imam(decembar, 2014), i pukne ekran. Pao je direktno ekranom na kamenje, sa 1.5m visine. Kontaktiracu ovlasceni servis da vidim koliko bi kostala zamena ekrana, posto ne zelim ovakvog da ga koristim. Radi on normalno, tac normalno reaguje, ali je staklo puklo.





 
2d1301508227047dbf18a85bdcdbefc0.jpg
d0ee7f7ae86b949e6291b7940c8f2ebe.jpg


Fotkano sa iPhone 7


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Djilkos odlicno.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno