Šta je novo?

Nexus 5, iznenadni haos

Preoccupation

Slavan
Učlanjen(a)
01.11.2004
Poruke
2,143
Poena
405
Juče oko podneva, telefon je počeo krajnje čudno da se ponaša. Napominjem da je punjen jednom dnevno, nije padao, udaran, root-ovan (verovatno sam jedini koji ovo i ne znam sam da uradi) i slično.

Problemi:

- WiFi se isključuje nakon par minuta rada, sam od sebe
- Mobilni internet takođe
- nakon određenog vremena telefon se restartuje
- razgovori teku koliko-toliko normalno (jednom se resetovao za par sati razgovora...)

Pokušao sam:

- factory reset (nakon urednog backup-a); i dalje se ponaša isto

Nigde van stana ne koristim WiFi konekcije (i nepoznate i meni poznate/proverene, čak mi je i WiFi isključen). Ništa svemu ovome nije prethodilo.

Uredno je updateovan na poslednji njemu dostupan Android 6.0.1 (Android Marshmallow). Koristio sam 7-8 aplikacija, nikada se nije grejao i slično.

Ima li neko ikakvu ideju šta bi mogao da bude razlog ovom iznenadnom haosu? Hvala unapred svima.
 
Poslednja izmena:
Nisam trenutno pri novcu pa bi mi značilo da mi pomogneš sa 30-40€.

P.S. Postoji i slovo đ, ako se već trudiš da pišeš pravilno.
 
Evo imam ga ne znam ni sam koliko dugo već i nikada nijedan problem nisam imao, osim što je baterija oslabila.
 
To i dalje ne objašnjava kako te je iznenadio otkaz telefona koji je preživeo dva svoja životna veka. Složićeš se u svakom slučaju tvoj problem.
p.s. Hvala na sugestiji, probaj da nadješ nekoga kome je bitna.
Da, to što ne radi telefon jeste moj problem ali sam rešio da dođem ovde i pitam nekoga ko eventualno ima neko znanje o tome da li je problem rešiv ili ne. Neku konstruktivnu sugestiju, ideju, štagod. Ti ne znaš koliko je telefon korišćen, ni to da je od trenutka kupovine u radnji dve i po godine bio u kutiji, neotvoren. Tako da nema potrebe da kažeš da je kvar na mom telefonu moj problem. Odurno je i besmisleno. Mada deluješ kao logoreičan čovek, obzirom da imaš 7500 postova za 6 godina. Ako su ovako konstruktivni, sjajno. Zato sam i dao predlog za đ - konstruktivnije je od tvog lupetaranja. :D

Evo imam ga ne znam ni sam koliko dugo već i nikada nijedan problem nisam imao, osim što je baterija oslabila.
Što je interesantno, baterija i nije oslabila, izdrži dan i po relativno intenzivnog korišćenja. Elem, nabavio sam drugi telefon. :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno