Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Bez jailbreak - ne! Mora biti bar jedna ikonica na ekranu da bi isti bio u nizu ekrana.
E sad moje pitanje - znam da je stvar ukusa, ali sta ce vam to? Kada vec hoces da ti je nesto na ekranu od slika stavljas to na lock screen posto lock screen povremeno gledas da proveris da li ima nesto sto nisi cuo, vreme, itd. Kada vec otkljucas telefon valjda ga otkljucavas da bi ga koristio a ne gledao u fotku - za to sluzi galerija :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

mozda bi covek mogao da nacrta sam tu ikonicu pa da izgleda kao deo wallpaper-a?


a kako da se proveri da iphone7 nije lazan?
 
Lažan? Ne možeš koristiti iOS.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Drug ovde kupio danas iPhone 7 za 250e i sad mene pita kako da zna jel to neka kopija ili original... Fon radi, ali eto, jel ima nešto cisto da se proveri da li je kopija, dobio samo fon bez punjača i kutije... Hvala

Huawei Mediapad M2 10.1 LTE
 
pa nek proveri ko sad plače za njim... :)
 
iPhone 7

Drug ovde kupio danas iPhone 7 za 250e i sad mene pita kako da zna jel to neka kopija ili original... Fon radi, ali eto, jel ima nešto cisto da se proveri da li je kopija, dobio samo fon bez punjača i kutije... Hvala

Huawei Mediapad M2 10.1 LTE

Ako tera iOS na njemu nije kopija. Samo neka proveri iCloud nalog. Garant je ukraden. [emoji854]

Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
mislim da je pre ip6 u kucistu ip7 ... ima ih na KP koliko volis...

ostavi IMEI da ti proverim ako zelis...
 
Cekaj samo da mi drug odgovori, fon je ovde u de kupljen, danas ga kupio drug.
Ubacio je srpsku karticu i fon radi...toliko mi samo rekao
Edit :
Poslao mi ove slike
06dc54411e178811449c3070f036ff11.jpg

2cf5a0316ee8d5c716f3e11164ad037b.jpg

Huawei Mediapad M2 10.1 LTE
 
Poslednja izmena:
pakovan telefon... nema poruke u inboxu verovatno nema 3D touch i to :-D bilo bi lepo da j e bar 6S
 
Poslednja izmena:
Daj ne zezaj da i to rade?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk



Ne mora da znaci da je ovaj pakovan ali jabuka logo mi je nekako bas cudan i ova slova su mi nekako previse vidljiva nisu kao npr kod mene jedva vidljiva... mozda i jeste 7 videcemo a i ovaj display ne pije vodu nikako :-D
 
Poslednja izmena:
ovako brate

jako cudan telefon Imei pokazuje ip7 128GB dok se imei i SN ne poklapaju nikako... e sada kada kucam taj SN izbacuje mi ip7 32GB nesto je muljano postoji sansa da je kopija... nadam se da gresim...

apple kaze da je to 7+ ahahahaha to je kopija 1000%
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    98.6 KB · Pregleda: 182
Poslednja izmena:
iPhone 7

Cekaj samo da mi drug odgovori, fon je ovde u de kupljen, danas ga kupio drug.
Ubacio je srpsku karticu i fon radi...toliko mi samo rekao
Edit :
Poslao mi ove slike

Huawei Mediapad M2 10.1 LTE

Pa i ova druga slika je sama po sebi sumnjiva,mislim da displej ne bi smeo tako jasno da se vidi dok je ugasen,gotovo je neprimetan zapravo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
krastavac, hteo iphone 7 za 250e, eto mu sad... Mislio je da su ovde u de svi pošteni... Ahaaa...
Zelen je još, ovde je tek skoro došao...

Hvala svima za pomoć :)

Huawei Mate 9
 
Zar mu nije bila sumnjiva cena, nemoguce je kupiti sedmicu za te pare.
 
Sumnjivo mu bilo, ali kao dobio neki račun, bez ikakvog pečata, račun čini mi se iz Belgije... Devojka neka prodavala kaže, slikao joj kao pasoš, nista me ne bi čudilo i da je pasoš Falsch... I pita sad mene sra da radi, reko prijavi policiji... Kaze neće, pridace fon kod nas u Srbiji... Eto...

Huawei Mate 9
 
E ljudi,uzeo sam od prijatelja 7 plus pre neki dan i tek sam sada provalio da mu ne radi 3d touch...probao sam da ugasim i upalim 3d touch u settingsu,probao sam reset all setings...ali bezuspesno... je l imao neko takav problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Postoji mogucnost da je menjan displej ali ajde idemo redom.Odradi hard reset pa ako ni posle njega nece uradi restore ali bez vracanja backupa..

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
iPhone 7

Mislis na erese all content and settings?
I ne verujem da je menjan display,prvo sto se ne vide tragovi da je otvaran,a drugo sto bi mi (bar mislim) bilo receno da je menjan kad sam ga uzimao...
I je l neko nekad imao problema sa 3d touch-em zbog stakla...nikada nisam imao problem zbog toga na 6s plusu i sedmici....

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Na hard reset mislim,drzi u isto vreme power i dugme za smanjivanje dok se ne ugasi i ne pojavi jabuka,onda pusti..

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
A znam za to....probao sam to prvo...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Onda zvekni restore ali ne vracaj backup..

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
iPhone 7

E ljudi,uzeo sam od prijatelja 7 plus pre neki dan i tek sam sada provalio da mu ne radi 3d touch...probao sam da ugasim i upalim 3d touch u settingsu,probao sam reset all setings...ali bezuspesno... je l imao neko takav problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Pa uzmi nazovi prijatelja. Ako ti kaže da je njemu radio onda laže. Nije mogao odjednom da crkne. Mogao je i da napomene. Uglavnom nosi u iStyle (nadam se da imaš garanciju).


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Upravo sam ga pustio da radi restore preko itunesa iz dfu moda.
Pitao sam ga vec...kaze da nije primetio,posto ne koristi 3d touch...iskreno i ja ga jednio koristim kod kucanja na tastaturi kad pogresim nesto...
U garanciji je do aprila 2018. e sad pitanje za @mikenziyu je l mi je potrebna kutija i racun za reklamaciju? Posto mu je kutija ostala u Svedskoj,donece mi kad bude dolazio sledeci put...
 
Poslednja izmena:
Ne treba ti nista sem telefona ako je u garanciji..

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno