Šta je novo?

Novi ASUS Memo Pad 7 (ME176), 64-bitni Android tablet

Refurbished ili ne, ok je tablet. Nema vidljivih ili osetljivih mana. Nije sampion brzine, i nije za multitasking i kamere su dosta lose. Sve ostalo je na mestu. Ekran, baterija...

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
 
Nije za multitasking?! Pa vise kesira od bilo kog drugog sa 3gb rama.
 
Што зајеба човека?[emoji6] Боље да је купио Асус таблет. Бар би имао прави уређај и то још нов!
[emoji2]
 
Pa Nexus ti je Asusov. A ovaj tablet je puz samo takav u odnosu na Nexus. :)
 
U Gigatronu ovaj tablet se prodaje za 13 hiljada. Dvoumim se između njega i Lenovo Tab 2 A7-10 tableta. Lenovo je 3 hiljade jeftiniji. Šta predlažete, koja je bolja kupovina? Tablet mi treba za surf, mejl i GPS, znači za neko umereno korišćenje.
 
Ја и после две године коришћења сам веома задовољан са Асусом. Никад ме није разочарао.
 
U Gigatronu ovaj tablet se prodaje za 13 hiljada. Dvoumim se između njega i Lenovo Tab 2 A7-10 tableta. Lenovo je 3 hiljade jeftiniji. Šta predlažete, koja je bolja kupovina? Tablet mi treba za surf, mejl i GPS, znači za neko umereno korišćenje.
Probaj da nadjes recenzije za oba uredjaja, pogledaj specifikacije pa odluci sam, ne vredi da ti mi ovde solimo pamet. Ovaj tablet ima svojih sitnih mana, ali ja se i nakon dve godine odusevljavam njime. Skoro izvalih da moze da vrsi hardverski dekoding 1080p x265 videa preko mx plejera, a cak i softverski ima dovoljno sirove snage da izgura 720p (na tom Lenovu bi gledao slajdsou, a verovatno bi se sprzio za pola sata pustanja takvog fajla).
 
salekojote, profee - hvala vam za sugestije cheers. Procunjaću još malo po radnjama pa ću doneti konačnu odluku. Napominjem da nisam zahtevan korisnik, tako da sirova snaga procesora možda nije od presudne važnosti. Tablet ne bi bio korišćen za igrice, niti za puštanje zahtevnih video materijala. Najbitnije mi je da surf teče glatko, da je osećaj pri radu dobar, da je touch-screen precizan, da baterija dugo traje i da se tablet ne zagreva pri korišćenju.
 
Ја на таблету играм Assassins creed pirates и нема кочења. То је веома захтевна игра. Тако да ће за твоје потребе бити добар.


Послато са K013 уз помоћ Тапатока
 
Sve sem surfa na ovom uradjaju radi fantasticno. Sa surfom ces imati malko sporije iskustvo na oba uredjaja ako koristis chrome sa vise otvorenih tabova, zbog 1gb rama. Ja recimo koristim rocket browser koji em brze radi, em ima ad blocker i nema nikakvih problema. Naravno, javi nam sta si kupio.
 
Imam ovaj tablet, ali verziju sa 8 GB. Ono što je problem, gomila glupih aplikacija koje dolaze sa njim i posle prvog apdejta ja ne mogu više ni da apdejtujem, ni novo da instaliram jer mi pokazuje da imam malo memorije. SD kartica ne pomaže jer sve osnovno je na njegovoj memoriji! Ne bi bio loš tablet da nemam ovaj problem. Može li da se rutuje i da se pobriše sve što mi ne treba, ovako nema šanse da se izbriše!
 
Jel omogucen root ? Ima li kakvih novina ?
 
Ovo je najveće njes.. od tableta, izbegavati u širokom luku! Ja ću moj najverovatnije prvom prilikom kad me iznervira da razbijem da se više bezveze ne nerviram!
 
Ovo je najveće njes.. od tableta, izbegavati u širokom luku! Ja ću moj najverovatnije prvom prilikom kad me iznervira da razbijem da se više bezveze ne nerviram!


Slažem se najveći Asusov promašaj ikada...i moja najlošija kupovina ikada.
 
Malo sam u dilemi izmedju 2 Asus tableta koji hocu da kupim, mozda mi neko moze pomoci. U pitanju su:
ZenPad Z380M-6L020A
ZenPad Z380C-1L043A

Vidim da je razlika samo u procesorima i grafici, jedan ima ARM® Cortex-A53 MediaTek MT8163, a drugi Intel Atom X3-C3200. Koji je po vama bolji?
 
Slažem se najveći Asusov promašaj ikada...i moja najlošija kupovina ikada.


taj tablet je prvi 64bit tablet i takodje je bio best buy tada kada je izasao

jednostavno, oko 35k skor na tadasnjem antutu za tu cenu su drugi mogli samo da sanjaju

pricam o modelu sa z3 procesorom na 1.83ghz
 
Sta 64-bitni kad je sistem na njemu 32-bitni ?
I cao zdravo sto se tice podrske
 
Jel uspeo neko da rootuje uredjaj ?
 
Ja jesam, koristeci RootZenFone-1.4.6.8r.apk
Proguglaj za taj fajl pa ces videti uputstvo
 
Jel ti uredjaj na Lolipopu ?

Sent from ass
 
Sta 64-bitni kad je sistem na njemu 32-bitni ?
I cao zdravo sto se tice podrske

procesor je 64bit, u ostalom vidi u nazivu teme

ovo je najbolji asusov tablet ikada sto se tice odnosa ulozenog i dobijenog, tako da ne znam sta se iznad prica da je promasaj

android tableti generalno retko imaju podrsku, tako da je custom rom neizbezan
 
Aj sto ima malo rama nego je ram menadzment kriminal. Zato bih ga rutovao i stavio neki noviji CM ako je moguce

Sent from ass
 
Јесте овај таблет лош! У потпуности вас подржавам. Када сам почео да пројектујем нови мост преко Дунава, са четири генераторске турбине, које би напајале јужно-бачки округ, видео сам да му мањак рам меморије много успорава рад у AutoCad апликацији. Највише сам се нервирао око цртања 3d приказа и слања на 3d штампачу...
Могу ја овако цео дан.
За шта ви користите овај таблет?
Ја га имам три године и клинац га урнише! Свако вече на пуњачу, али цео дан активан. Ни једном нас није изневерио.
Ако неко хоће да га баци, нека га поклони мени. Ја знам шта ћу са њим!
 
@ salekojot + 1 - sve si lepo objasnio...

evo moj kod klinca koji ima 4.5qod, X puta ispadao, ekran sav izlomljen, zamenjen mu usb ulaz, fali plastike, ali svaki dan klinac tera iqrice...
Kad vidim sta sve ima da se kupi za cca 100e, ovo je svemirski brod za te tablete...
 
Poslednja izmena:
Brat ima ovaj tablet i problem da mu pokazuje pogrešan procenat baterije. Stoji na 1% i tako može da ga koristi satima?! Da li se neko imao sličan problem?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno