Šta je novo?

Ako vam treba džabe

Da li neko ima Adaptecov SCSI PCI kontroler sa eksternim SCSI-2 konektorom na zajam na nedelju dve, treba da probam kako radi skener počeo je da zeza Firewire na njemu?
 
Mogu da potražim karticu, ako je još aktuelno, jer mi se čini da sam ju imao negde.
 
Hvala!!! 'ajde pogledaj, ne baca mi se 1500-2000 dinerosa na karticu a da se ispostavi da ne radi.
 
Preturio sam pola podruma i ne mogu da ju pronađem nigde. Izvinjavam se, ali izgleda da je otišla u smeće posle poplava 2014., jer tad mi je propalo brdo starih komponenti. Bio sam ubeđen da je tu negde...
 
Da li neko iz Beograda ima na zajam Powerline adapter? Potreban samo da se proba da li ce da funksionise u mojoj situaciji, odmah bih ga vratio.

Ne zelim da budem jedan od onih sto naruce nesto, pa vrate ako im ne odgovara i naprave trosak prodavcu bezveze.
 
Da li neko ima adapter za HP iz Beograda?
Treba mi samo da probam na laptopu da vidim da li će se upaliti sa njim, ništa više.

Neki "majstor" je rekao da je otišla matična, a laptop na bateriji radi. Kad se izvadi baterija, sam ona adapter od nedavno neće ni da mrdne. Proverio sam unimerom adapter i on ne daje struju (ni test kontinuiteta) dok je sam kabl ok, pa bih samo da potvrdim da je do adaptera, da ne kupujem ako je stvarno matična.

Ili ako znate neku radnju gde bih mogao to da proverim u Beogradu bio bih zahvalan :)
 
Je l' ima neko ovaj ekran da proda, ili zna gde bih mogao da ga nabavim?

Dell Chromebook 11 3120 je u pitanju.

Hvala!
 
Poklanjam

Mogla bi ova tema da ide u podforum. Prodajem ili menjam pa da se ubaci i poklanjam. Sto ne bi svako od nas ako ima nesto sto mu netreba, a nekome mozda treba, lepo pokloni, bolje nego da baci. Za preuzimanje je najbolje da se dogovore obe strane, da li ce biti preko kurirske sluzbe ili licno.
Evo ja cu prvi, poklanjam sve sa slike, kablovi, auto punjac je za nokiu, blutut, sli, telefon nokia lumia 520 fali tac, inace radi, uv lepak...itd
 

Prilozi

  • 20171003_213207.jpg
    20171003_213207.jpg
    1 MB · Pregleda: 322
Vidis da jedva ima i za jednu temu :) Bolje sacuvaj to sto imas pa daj kad neko zatrazi, nego da se iz tvoje fioke premesti u tudju.
 
Ljudi,ako neko ima am3 proc,bilo koji,samo da probam neku plocu....
 
Meni bi bila zgodna ta lumia 520 posto imam jednu sa polupanim ekranom ali ispravnu. Popravka se ne isplati tako da samo stoji... posalji mi na pm koliko je cenis.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nokija je rezervisana za jednog clana, poklanjam je

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Da li neko kojim slucajem ima sdram od 128mb ili 256mb da povratim iz mrtvih stari komp. Znam da trazim fosile ali nostalgija proradila :D
 
@Spython ako si iz Ns ili okoline piši pa da završimo problematiku.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da li mozda neko iz BG-a ima SLI bridge kablic viska? Ja imam cokoladu viska, pa mozemo napraviti neku razmenu :)
 
Hvala ti puno kao da si mi dao, na zalost necu moci da dodjem do Dobanovaca sutra

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ako nekome treba, 2 GB DDR2 RAM memorije u 6 stikova:

2 x 256 mb DDR-400 MB (single sided) - PQI
2 x 256 MB DDR-400 MB (single sided) - Elixir
1 x 512 MB DDR-400 (double sided) - PQI
1 x 512 MB DDR-266 (double sided) - ???
 
Da nema neko mounting kit za AM4 za CPU hladnjak lc power cc-120?
Porucio sam direktno od njih, ali mi neplanirano sutra stize masina pa bih da zavrsim sve u jednom cugu.

Vracam cim mi stigne.
 
Da li neko slučajno ima neki stari SCSI hdd da mu ne treba, imam jednu staru klavijaturu a ona koristi takve hdd, ne mora veliki kapacitet, čak je i poželjno što manji da biga prepoznala.... ?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
ima li neko neko neispravne sennheiser slusalice 5xx serija a da su im ocuvani headband i one mrezice sa spoljne strane ear cup-a posto se na mojima izlizala farba + pukla plastika :/
 
Da li ima neko neispravan 12cm ventilator?
Treba mi samo njegov ram za neki projekat.
 
Koliko treba komada? :D Jedan neispravan imam sigurno, a verovatno i dosta više, pa javi, ako odgovara. :)
 
Imam i ja 2 komada CM SickleFlow 12-tice, rade, ali zaribali dosta, pa javi ako treba još ;)
 
Da nema neko sa NBG audio opticki kabal? Da isprobam nesto preko TVa. Moze i na zajam samo, ne mora poklon :)
 
@dulenator
Hvala još jednom :)

@stojagrozny
Meni fali još jedan, ali neću one koji rade, jer ću svakako seći ceo središnji računajući i pera. Meni treba samo onaj četvrtasti ram, a da u sredini nema ništa (pa ni poprečna deo koji fiksira pokretni deo za ram).
Bolje ti to lepo očisti i podmaži, služiće to lepo, verovatno duže vreme. Kad krene da zuji i podmazivanje ne podmaže onda se javi ako do tada ne nađem :D

Inače, hvala kao da si mi dao :)
 
Ako neko slucajno ima RF modulator viska da mu hvata prasinu, rado bih ga prisvojio i kompenzovao na neki nacin :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno