Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

To sam pomislio i ja, međutim capture sam 01.12. aktivirao i do jutris je bilo kako treba, a i odvojeno pisu megabajti za capture. Probacu neki video da podignem na capture da proverim.
Mozda je i neki njihov zajeb u tom smislu.
 
Ja nisam bas pratio, pošto imam i onih 50% više, ali sam siguran da sam pre neki dan imao oko 6500 mb.
 
Sad sam poslao neki video od 100MB na capture; skinuo je samo megabajte za capture, a oni glavni i dalje stoje.
 
Ti si vec imao slicnu situaciju cini mi se?
 
Imam vec nekoliko meseci oko 1GB vise nego sto bi trebalo. Ali mislim da je to ono sto su davali 6meseci po 1GB za zamenu kartice (za 4G). Za to cu znati u Januaru, do tada bi trebalo da prodje tih 6meseci.
 
Objavili ažuriranje aplikacije Moj Telenor; piše stabilniji rad aplikacije. Od kad sam instalirao, vise ne radi; ne može ni da se podigne - odmah FC.
Neverovatno.....
 
Objavili ažuriranje aplikacije Moj Telenor; piše stabilniji rad aplikacije. Od kad sam instalirao, vise ne radi; ne može ni da se podigne - odmah FC.
Neverovatno.....

Isti slucaj,svima je isto nakon azuriranja. Nista ne pomaze,ja sam je i obrisao pa ponovo instalirao,brisao kes ali dzabe.

@ducka meni se ova prva nigde ne pojavljuje kad ukucam u prodavnici moj telenor ;) Sta im je to?
 
REklama ;) Nema na svim telefonima.
 
^ do no.
Obe su iste?!?
Vidim iste komentare za obe aplikacije. Jedina razlika je "ad" kod prve.
 
Nasao si jedan niche market za iOS :)
Nadji mi nesto sto moze besplatno preko mreze da kopira fajlove, a tek ako moze da strimuje ih. Znaci nesto osnovno sto bi hteo nije bilo. Mozda ga ima sada, nisam ja licno trazio, vec kolega koji koristi iOS.
Ili WiFi analyzer.

PS Fix koliko vidim je oktobra izasao, i uskoro ce Android verzija.
Za Paper - to je nesto tipa S Note i Evernote??
 
Poslednja izmena:
Jeli se desilo nekome da su eto tako, iz čista mira povećali količinu megabajta za net? Jutros sam gledao, bilo je oko 7800MB preostalo, a evo sada piše oko 9800MB
Bila greška i ispravili je :) Danas vratili stanje za tih 2GB...
 
Jel' neko koristi Capture, kako radi? Pretpostavljam da nisu šifrovani podaci, već samo tokom prenosa (https)? Kako se gasi nalog ako postoji želja za tako nešto, ne vidim da bilo gde to piše?

Ne deluje loše zbog ovih besplatnih GB za saobraćaj u tu svrhu, koliko je brz upload ka Capture ako sam na LTE?
 
Za fotografije je OK. Nije u rangu Dropbox-a ili OneDrive-a. Na 4G mreži upload je ~1-2MB/s, ako je dobar signal.
A za enkripciju pise da ovako:
Sigurnost informacija: Enkripcija podataka se radi na telefonu, na cloud prostoru i serveru, što znači da je mogućnost za narušavanje tvoje privatnosti svedena na miminum.
 
Poslednja izmena:
Jel' neko koristi Capture, kako radi? Pretpostavljam da nisu šifrovani podaci, već samo tokom prenosa (https)? Kako se gasi nalog ako postoji želja za tako nešto, ne vidim da bilo gde to piše?

Ne deluje loše zbog ovih besplatnih GB za saobraćaj u tu svrhu, koliko je brz upload ka Capture ako sam na LTE?
Ja sam zadovoljan. Podesen mi je na automatski upload, svaka slika ili video ide odmah na server. Udjem sa kompa i lepo mogu da pregledam ili obrisem sta mi ne treba. Sa kompa mogu i drugi fajlovi da se uploaduju, ne samo slike i video.
 
Ma super im je novogodisnja akcija... I ne samo njima
 
Da li je ova cena od 14 000 za lumiu 550 i lg leon cena za telefon bez ugovorne obaveze? Ako jeste, onda je to odlicna ponuda posebno za 550
 
Evo sad me zvala, 25%+telefon i na drugom broju, cekam kurira da donese L550. Zadovoljan, sad na oba broja imam popust i na oba broja sam uzeo telefon.

Mail sam poslao u nedelju uvece, dakle 2 radna dana za odgovor.
 
Da li je ova cena od 14 000 za lumiu 550 i lg leon cena za telefon bez ugovorne obaveze? Ako jeste, onda je to odlicna ponuda posebno za 550

Tacno tako,cena te Lumie je 14.160 ako uzimas preko TB-a,ali uz to moras najmanji paket da ti je 1495 din. na sta ti daju 30% popusta,tako da te paket dodje oko 1045 din.
Nisi vezan nikakvim ugovorom,vec cim odplatis mob mozes uzeti drugi itd.
 
Znaci najverovatnije nista od eventualnog smanjenja cena telefona sad do 31-og?Pfff...
 
Znaci najverovatnije nista od eventualnog smanjenja cena telefona sad do 31-og?Pfff...

Ne znam uopste odakle vam to da ce smanjiti vise telefone ;)
Mozda eventualno ako daju neki poklon ili neko snizenje za paket,ali cisto sumnjam. Ja se iskreno vise nadam da ce stici neki dobar mob dok im traje ovo do kraja januara
 
Paprene su cene covece,valjda imaju i oni milosti(bem im sve po spisku).
Ima dobrih telefona u ponudi,nije da nema,ali cene...
 
Paprene su cene covece,valjda imaju i oni milosti(bem im sve po spisku).
Ima dobrih telefona u ponudi,nije da nema,ali cene...

Ja koliko bacih pogled za par modela,cene su ok sa ovim popustom. Cak ima i modela preko TB sto su jeftiniji ili slicne cene nego u ovlascenim. Naravno gledamo ovlascene nase radnje i cene kod njih i onda poredimo sa telenor cenama.
 
Nasao si jedan niche market za iOS :)
Nadji mi nesto sto moze besplatno preko mreze da kopira fajlove, a tek ako moze da strimuje ih. Znaci nesto osnovno sto bi hteo nije bilo. Mozda ga ima sada, nisam ja licno trazio, vec kolega koji koristi iOS.
Ili WiFi analyzer.

PS Fix koliko vidim je oktobra izasao, i uskoro ce Android verzija.
Za Paper - to je nesto tipa S Note i Evernote??
Ima vec dugo vremena vise app-ova - npr. ja koristim FileBrowser mislim da se tako zove - ima free i paid verzija - mislim da je razlika sto na free bude dole banercic sa reklamama na nekom prozoru nekad, ali ja sam platio cisto zato sto radi posao. Da li kopira fileove ne znam, nisam proveravao, meni je trebalo nesto da mi tipa sa mreze otvori RAW fotku DSLR-a na npr. iPad. Za wifi analyzer sigurno nema i nece biti dok ne otvore sdk za to, mada iskreno ne znam sto bi upotrebio tako nesto - ako si se ikad bavio wifi znas da to ne moze lepo ni karticama da se radi vec se radi sa uredjajima koji su min 3 cifre evropske.
Paper je daleko od svega sto si nabrojao - probaj nekad, a pogotovo volim da skiciram nesto, kliknem share to photoshop i na imac mi se sam otvori photoshop i nastavim da radim sa tim :)

Adobe Lightroom (link)
Ovo mora da su nedavno izbacili posto znam da na iOS ima dugo a kad god sam trazio na android prc...
 
Nazad
Vrh Dno