Šta je novo?

Nokia 1020

Zaista je brilijantna. Mane malo sporiji AF i dugacko vreme izmedju okidanja.
Imam 3 lumije 1020, 930 i s6.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Hvala Marko na brzom odgovoru. Mozes li mi reci nesto vise o ovom uredjaju? Znam da su windows telefoni prilicno pouzdani i brzog odziva,imao sam neke losije modele od ovog i sto se tice brzine nisam imao zamerke. Ima li ovaj neke bagove? Da li se greje i koliko mu drzi baterija?
 
Zavisi sta mu radis i koliko je matora baterija. Relativno ima malu bateriju. Mislim da je oko 2000mah. Izgurace dan. Ako puno fotkas i snimas onda nece. Bagova nema ali nema ni bog zna kakvu podrsku. Wp8.1 je ugasen wp10 nece izaci za ovu lumiju

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Znaci zastareo model. Da li ima jos neka Lumia u tom cenovnom rangu,sa pribliznom kamerom i boljom podrskom?
 
Nema, bez obzira na podršku W10, fotografije i snimanje 1080p zaista lepo radi...
Ja sam bio jako zadovoljan, skoro i više nego sa L950, bar što se fotografije tiče!
 
Hvala drugari na korisnim savetima. Uzecu onda u razmatranje i pomenutu Lumiu 930.
 
Lumia 930 je najgori telefon u istoriji Nokie. Bolje uzmi 1520 onda.

1020 je biser i vredi je imati.

Najbolje ti je da uzmes jednu 950 (XL), samo pazi da ti ne dodje sa defektnim kamera modulom. moj brat je vratio 3 u prodavnicu gde je kupio i na kraju uzeo novac nazad, na svakoj smo nasli problem sa kamerom.
 
Poslednja izmena:
Pa jel ima neka zglavna Lumia za preporuku? Onako da budes bas kompletna,ali ne vise od 200-300 evrica,nebitno nova ili polovna,samo da radi posao? Malo amaterskog fotkanja,drustvene mreze,dobra baterija,korektan zvuk...
 
Lumia 930 je najgori telefon u istoriji Nokie. Bolje uzmi 1520 onda.

1020 je biser i vredi je imati.

Najbolje ti je da uzmes jednu 950 (XL), samo pazi da ti ne dodje sa defektnim kamera modulom. moj brat je vratio 3 u prodavnicu gde je kupio i na kraju uzeo novac nazad, na svakoj smo nasli problem sa kamerom.
Kakav problem je bio sa 950xl?
930cje daleko od najgoreg lumia telefona. 1520 je isti kao 930csamo ima 6inch i lcd je umesto amoleda.
Cojk je rekao u cenovnom rangu 1020 neka druga lumia. 950 je po meni samo malo unapredjena 930 i toeto

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
infinity focus ne radi, samo auto fokus. 99% lumia ima taj problem, ali ljudi to nikad ne otkriju...

930 i 1520 su daleko od isto samo vece.
 
Taj problem je imala i moja 1020. Dok na 930 icama nisam imao inf focus problem.
Iste su. Isti chipovi. Iste kamere. Cak mozes sa 930 kameru na 1520. Isto rama osti procesor sve je isto. 1520 plastika + micro sd a 930 je aluminijum

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
dobro znam šta pričam, 930 nema ni notification led ni glance, pa treba da gataš u bob da li te je neko zvao ako telefon nije bio uz tebe. ekran na 930 se isto nekad čudno ponaša na dodir (mada je ovo svojstveno svim win telefonima, ali je na 930 nekako najizraženije), micro sd slot (kupio si telefon od 600 evra a oni te je*u u zdrav razum i ne daju ti micro sd slot), baterija drži pola dana ako si srećan, itd, itd, itd. 930 najveći promašaj ikad, nemam ništa lepo da kažem za taj telefon...
 
Poslednja izmena:
Iz realnog? Bajke sam odavno prestao da gledam. Kao i wp da smatram za "smart phone". Imao sam i 1020 i 1520. Podrska je tragikomicna. A rad na istoj platformi ravno mazohizmu.
 
Iz realnog? Bajke sam odavno prestao da gledam. Kao i wp da smatram za "smart phone". Imao sam i 1020 i 1520. Podrska je tragikomicna. A rad na istoj platformi ravno mazohizmu.
Jedino ako si ocekivao finansijsku podrsku od "smart phone-a" pa si se toliko razocarao ;)
 
"Kao i wp da smatram za "smart phone" " - Izjava tipa "naucnici izbacili Pluton iz planeta suncevog sistema". On je i dalje tamo. Verujem da se nije potresao bas puno. Ja W10M smatram smartfonom, i ko je sada u pravu? Bezvezna rasprava, pogotovo sto fulas temu za 180 stepeni.
 
Glance nema puno smisla na lcd ekranu. Mada nema ni na amoledu jer ipak kraca je baterija kad se koristi tako da mi je to uvek off na svim telefonima. Jedino sto wp-u fali je notification led ali to nema ni 1520. Vek baterije na 930 je bas solidan. Ti si zapatio neki feler :D

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
pa ja sam apsolutno odusevljen! ovo je ludilo sta su ljudi napravili sa lumiom 1020. ovaj nature comm ima impakt faktor 40 ako se dobro secam. e ulepsalo mi je dan ovo stvarno.

jel uspeo neko da instalira windows 10 na kome radi sve na lumiji 1020?
 
Vredi li uzimati ovo u 2017?
Dvoumim se izmedju ovog telefona i passporta
Kako rade aplikacije, moze li sve od najpopularnijih aplikacija da se nadje, FB, insta, Tw... ?
 
Nazad
Vrh Dno