Šta je novo?

Filmovi vredni HD rezolucije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
GI Joe 720 ili 1080 ? i gde uopste? kad pre:)
 
Topla preporuka za Transformers 2! Ja sam se odusevio kako je film uradjen! Perverzija!
 
ja kad sumnjam skinem sample
mada nikad još nisam video film u 1080p i da sam rekao da kvalitet nije dobar

@gizmor
imaš neki brz net
meni bez pet dana skidanja nema ništa, taman da zaboravim šta skidam
 
Poslednja izmena:
Ja znam da sve sto izadje na hdbits.org , par sati kasnije se pojavi 15 topica na ****** odakle skidam , sa linkovima ka rapidu, megauploadu,megashare, netloadu itd itd. Tako da sve te internal verzije i ne ostaju tako interal, ali sta da se radi.

Proverite lepo kad izlazi nesto na BD na http://www.blu-ray.com/movies/ i sve sto vidite pre datuma izlaska su scene ripovi, tako da znate sta skidate.
 
Poslednja izmena od urednika:
@weasel

Sajt koji sam pomenuo je inace jedan od najboljih i najvecih sa preko milion membera trenutno. Inace ne vidim razlog zasto ne bi 99% sadrzaja sa hdbitsa bilo tamo. Svaki top uploader sigurno ima nalog na hdbitsu, pa lepo skine odatle i okaci linkove. Mozemo da proverimo naravno, sta ima a sta nema. Najbolje resenje je imati naloge i hdbitsu i na sajtu koji sam pomenuo, ali ti rece da su zatvoreni trenutno invitovi. Ja i dalje ostajem skeptican vracanju na torrente posle vise od godina dana skidanja preko premium rapida.
 
Nema potrebe, verujem ti ako imas tamo acc. Ja nemam na hdbitsu al sam isao logickim razmisljanjem, sve sto ima tamo moze lako da se pojavi i na bb-u. Barem 90% stvari koje sam trazio nasao sam, ne samo filmove vec i ostale stvari, nije bb samo za filmove heh.

Ok, jedno n00b pitanje :p Kako da se registrujem npr. na hdbits, vidim treba invitation, jel ima neko to da posalje? ili neki drugi sajt koji je slican tome a ne placa se "clanarina" :crash:
 
Sto se tice kvalitete internal grupa treba pomenuti i HiDt, nista ne zaostaju u kvalitetu u odnosu na Don/ESir/CtrlHD. Za svaki encode sto urade stave odlican pregledan nfo sa SS-a.
 
Jeste da nije HD ali bih preporučio Metal Gear Solid: Philanthropy.
Neprofitni fan film inspirisam MGS-om.
Može da se besplatno strimuje i skine sa neta.
 
Posle prvog, sad konacno izlazi i drugi... Boondock Saints 2: All Saints Day.

jedva cekam da ovo gledam na HD, prvi je bio vrhunski, nadam se da ce i drugi biti bome...
 
napokon IMAX verzija Transformersa od Sinners-a
to je ona iz Wall-mart-a
 
Toons

Meni su crtani vrh:

9 [Nine]
Bolt
Wall-E
Burn-E
Coraline
Igor
Madagascar 2005
Madagascar Escape 2 Africa
The Incredibles
Wallace and Gromit - The Complete Collection

..ovo su neki od naslova koje imam,9{Nine] fabula je bezveze,vise je deciji crtani.Svi su 1080p,naravno :,,:
 
Smoriste sa zelenom miljom ,) film ko film ... nis extra a pogotovo ga gledati u hd neznaci nista gledao ga u xvid - u ili u R5 ??
 
Vidim da su stigli Forrest Gump i North By Northwest BluRay verzije. Definitivno filmovi vredni kolekcije ako ne HD-a.

Zna li neko ko je uopšte postavio standard da se 720p filmovi ripuju na veličinu od 1.5 DVD5? Ako planiram da ih režem svakako ću potrošiti 2 DVD-a, a ovako bi onaj višak prostora mogao da se iskoristi za pravljenje kvalitetnijeg ripa.
 
Poslednja izmena:
Zna li neko ko je uopšte postavio standard da se 720p filmovi ripuju na veličinu od 1.5 DVD5? Ako planiram da ih režem svakako ću potrošiti 2 DVD-a, a ovako bi onaj višak prostora mogao da se iskoristi za pravljenje kvalitetnijeg ripa.

Ovo i mene ubija. Pokusavam, ali ne uspevam da pronadjem logiku u ripovima od 6.5Gb...


Prporuka za State of Play.
 
Obavezno pogledati THE TAKING OF PELHAM 123 vrhunska gluma i sve ostalo.
 
Dobar, los i zao..zar tu ima ikakvih efekata pa da je vredan HD-a :) mada naravno fino je da se sve gleda u HD-u, ja samo 720-1080 i skidam kad vec imamo uslove..:)
 
Nema to veze sa efektima, mnogo je dobar kvalitet slike a i filma.:) Iz perioda vesterna 60-ih preporucio bih i How The West Was Won, kvalitet slike kome i nova izdanja snimana digitalno treba da zavide. Od novijih filmova, ovih digitalno snimljenih, preporucujem Public Enemies zbog veoma dobrog kvaliteta slike, a film i nije nesto.
 
Public enemies je sasvim ok film. Dobro bi bilo pogledati ga (ko nije) :)
 
Meni su crtani vrh:

9 [Nine]
Bolt
Wall-E
Burn-E
Coraline
Igor
Madagascar 2005
Madagascar Escape 2 Africa
The Incredibles
Wallace and Gromit - The Complete Collection

..ovo su neki od naslova koje imam,9{Nine] fabula je bezveze,vise je deciji crtani.Svi su 1080p,naravno :,,:

da dodam sto se tice crtanih filmova,

Terra
Titan A.D.

elem jel imam neko planet treasure u HD-u
 
Da, mada je bila neka frka o tome kako je u US bila zapravo fake varijanta pa su ih neki kriticari napusavali zbog toga.
 
Svaka preporuka za Transformers Revenge of the Fallen 1080p , ESir 17.3gb verzija. Skinuo preko noci bio i odgledah veceras sa tri ortaka. Gledao sam bio pretpremijeru i mislim da sam vise uzivao u kucnim uslovima. Ovo je must have za bilo koju HD kolekciju, i trenutno mi je jedan od omiljenih filmova koje posedujem.

Potpuno ista stvar kod mene, mnogo sam više uživao u kućnoj varijanti. Skinuo sam IMAX BD source i to definitvno ide u kolekciju...

Scenu borbe u šumi sam vraćao tri puta :D
 
http://www.imdb.com/title/tt1054122/

Svaka preporuka za HD

p.s. usudio bih se da kazem da su transformersi za malu americku decu u odnosu na ovaj film ... kad covek pogleda istocnu produkciju onda vidi gde je buducnost HD filmova ...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno