Šta je novo?

iOS 11

mozes brate i 14.2.2, al dzaba dok ne vrate programere koji su otisli u google i druge firme 2017. i 2016.


Sent from my iPhone using Tapatalk

To bilo neko masovno odlazenje? Znas da programeri cesto odlaze u konkurentske firme, isto tako imas i iz Google u Apple, a i onih koji su zapoceli svoje nesto ili presli u manje firme/startup-e...
Nema to bas veze sa samim programerima, testeri i QA su zakazali, a i ovi sto se brinu za UX imaju neke genijalne ideje...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Deluje da su sinocnom betom 4 sredili onaj bug sa zvukovima tastature i notifikacija.

To mi je bio mozda i najiritantniji bug do sada, morao stam stalno da drzim telefon na silent zbog toga...
 
  • Like
Reagovanja: M J
meni od ovog zadnjeg updatea baterija kao da ne postoji... ako ima 2h sot ubite me
 
Da mu slegne sw ili sta? :D
 
Sta ti se tacno raspada, stalno pises o tome a nikako konkretno da napises.Cisto da znamo sta da gledamo.

Već sam pisao o tome ali nije mi problem da ponovim. Telefon postane neupotrebljiv posle max 2 dana korišćenja. Krene nenormalno da koči, posebno na 3d touch u aplikacijama tipa Facebook, Instagram... Toliko uspori da jedino restart pomogne. Čudno je to što takt procesora ostane nepromenjen, dakle uvek na 1848 mhz. A, baterija solidno služi, zamenjena je pre 10ak meseci u onom programu zamene. Radio sam full wipe svega i clean install dva puta, ali džaba. Došao sam do toga da moram skoro svaki dan da restartujem uređaj da bi radio normalno. Razočaravajuće...
 
Već sam pisao o tome ali nije mi problem da ponovim. Telefon postane neupotrebljiv posle max 2 dana korišćenja. Krene nenormalno da koči, posebno na 3d touch u aplikacijama tipa Facebook, Instagram... Toliko uspori da jedino restart pomogne. Čudno je to što takt procesora ostane nepromenjen, dakle uvek na 1848 mhz. A, baterija solidno služi, zamenjena je pre 10ak meseci u onom programu zamene. Radio sam full wipe svega i clean install dva puta, ali džaba. Došao sam do toga da moram skoro svaki dan da restartujem uređaj da bi radio normalno. Razočaravajuće...
Kako si radio zamenu u programu pre 10-ak meseci kad je to počelo pre nepunih par nedelja?

Sent from my Xperia Z3C using Tapatalk
 
Kako si radio zamenu u programu pre 10-ak meseci kad je to počelo pre nepunih par nedelja?

Sent from my Xperia Z3C using Tapatalk

Za falične baterije na 6s ima baš odavno taj program zamene..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E to nisam ni znao.

Sent from my Xperia Z3C using Tapatalk
 
Testiranje u toku ipad deluje fluidnije. videcmeo ipad pro je u pitanju.
Naaah sve je to tu... nijanse su u pitanju. Generalno najveci pomak je donela beta 3... sta znam ovo sada su neke finese... OK je ali moze bolje :-D Daleko bolje :-D
 
Poslednja izmena:
upravo sam otvorio vest i ponadao se i sad se rasplakao :(((


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
eh zivote kriva bandero...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma ne nisam bio uz racunar jutros inace bih spustio i ip7 na 10.3.3 to je tel iz moje kolekcije :-D danas sam ga stavio na punjac malo da ga aktiviram :-D ... telefon je preporod :-D divota za rad, animacije smislile fluidnost :-D
 
0932aa945205f3338eb67e121b90c347.jpg

sad sam tek skontao da je zenin fon na 10.3.3 ip6, uporedjivao sam ih jutros, ios11 je toliko los da mi je sad jasno zasto se svi toliko zale, ip6 na 10.3.3 je ono sto Iphone treba da bude, i tacka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A tek 7+ kako je radio na 10.3.3,pa to je letelo sve. Dignem ga na iOS 11 i prosledim ga devojci,mislim da me od tada proklinje svaki dan.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ako je za utehu sve je bolje radilo na ios 10.3.3 ali bice bice nesto od 11. Nadam se da ce biti u paritetu sa 10.3.3 kada ga ispeglaju
 
Nazad
Vrh Dno