Šta je novo?

Samsung Tab S serija tableta

Ipak je mrtav ko dodo, probao sve moguće kombinacije, držao dok prsti ne zabole i neće.
 
Da li neko zna od vlasnika gde moze da se nabavi originalni bookcover za Tab S 8.4 po nizoj ceni malo da ne dajem bas 5000 u Samsungu? Hvala unapred
 
Da li neko ima "problem" na 10.5 da mu ona dva sensor tastera dole blinkaju svremena na vreme na 30ak 40 sec. Nije vezano za notifikacije kao što sam prvo pomisli, jer blinka i kad ih ima i kad ih nema. Kako da rešim to?
 
Pozdrav.
Prijatelj ima ovaj tablet, i od pre par dana ima problem sa atachments u email-ovima. ( aplikacija je ona sistemska ). Problem je da dobije mejl sa fotografijama, i kad klikne na pregled da otvori putem ili galerije ili photo.app pokaze upitnik, ili u photo.apk da ne postoji medija . Kad downloaduje fotografiju, isto ne moze da se vidi, tj otvori, ona je tamo u download folderu ali ne moze da se otvori. Hotmail je nalog. Sta bi to moglo da bude? do pre 2 dana je sve radilo normalno, nije nista podesavao. Ne moze ni male fotografije od npr 100kb ni one velike.
 
Instaliro drugu email app i sad radi sve normalno. Ne znam da li je do hotmejla ili do stock email aplikacije na tabletu.
 
Da li neko ima "problem" na 10.5 da mu ona dva sensor tastera dole blinkaju svremena na vreme na 30ak 40 sec. Nije vezano za notifikacije kao što sam prvo pomisli, jer blinka i kad ih ima i kad ih nema. Kako da rešim to?

to se desava ako ti je ukljucen power saver, meni bar je tako, kad je iskljucen, ne blinkaju
 
Ljudi, molim za pomoć.
Imam problem sa tabletom. U pitanju je lte verzija tableta, i problem je u tome da užasno sporo ili nikako ne radi na 4g. Na 3g odlicno radi, a ako karticu stavim u telefon, 4g radi bez problema. Radi se o mts kartici, postpaid net L paket.
 
Idi u mts pa se njima obrati, ne vidim kako je do tableta problem
 
Ljudi, molim za pomoć.
Imam problem sa tabletom. U pitanju je lte verzija tableta, i problem je u tome da užasno sporo ili nikako ne radi na 4g. Na 3g odlicno radi, a ako karticu stavim u telefon, 4g radi bez problema. Radi se o mts kartici, postpaid net L paket.

Meni se desila ista situacija.Tablet ookazuje da je na 4g ali nema pristup internetu.Pogledaj podešavanja za APN.Ja sam morao ručno da unesem parametre i tek mi je tad proradio.
 
Meni se desila ista situacija.Tablet ookazuje da je na 4g ali nema pristup internetu.Pogledaj podešavanja za APN.Ja sam morao ručno da unesem parametre i tek mi je tad proradio.
Probaću da vidim jos jednom, mada sam gledao i video da su podešavanja identična kao u telefonu...
 
Jel ima neka krstena aosp verzija androida 5.1 za ovaj Tab? Smucio mi se tochwiz a vidim da prijavljuju da baterija bukvalno izcuri duplo brze na cm12.1 :/
 
Koliko vredi sada kupovati Tab S 8.4 i koliko ste zadovoljni trajanjem baterije i kamerom?
 
Kamera radi OK za jedan tablet, nije neki vrh, ali nije ni nešto mnogo loša.

Baterija je 4-5 sati SOT, uz korišćenje oko 2-2,5h na dan (malo čitam mailove, malo igram Boom Beach i Fallout shelter, malo gledanja YT...)

Isplativost kupovine zavisi od cene, ako planiraš nov u radnjama mislim da se ne isplati previše, 40K koliko sam video po Gigatronu i sl. je previše za model star više od godinu dana.
 
Kamera radi OK za jedan tablet, nije neki vrh, ali nije ni nešto mnogo loša.

Baterija je 4-5 sati SOT, uz korišćenje oko 2-2,5h na dan (malo čitam mailove, malo igram Boom Beach i Fallout shelter, malo gledanja YT...)

Isplativost kupovine zavisi od cene, ako planiraš nov u radnjama mislim da se ne isplati previše, 40K koliko sam video po Gigatronu i sl. je previše za model star više od godinu dana.
Ali i dalje nema neki puno bolji alternativa. Baterija je prosečna za jedan Samsung uredjaj, kamera je ok mada i ne koristim je nesto preterano. Meni je dusu dao za gledanje filmova i serija u pokretu posto relativno dosta putujem, na tom polju nema bolji :)
Ja se igram i sa ROM-ovima sad je izasao novi Iron 2.5 verzija kida kako lepo radi :)
 
Ali i dalje nema neki puno bolji alternativa. Baterija je prosečna za jedan Samsung uredjaj, kamera je ok mada i ne koristim je nesto preterano. Meni je dusu dao za gledanje filmova i serija u pokretu posto relativno dosta putujem, na tom polju nema bolji :)
Ja se igram i sa ROM-ovima sad je izasao novi Iron 2.5 verzija kida kako lepo radi :)
z3 compact tablet je dve klase bolji, a iste cene...
 
Ajde molim te se uozbilji malo... To sto je noviji i brzi ne mora znaciti da je za dve klase bolji. Ipak je kod tableta najbitnija stavka ekran a tu je Tab S neprikosnoven.
 
Ajde molim te se uozbilji malo... To sto je noviji i brzi ne mora znaciti da je za dve klase bolji. Ipak je kod tableta najbitnija stavka ekran a tu je Tab S neprikosnoven.

Ja bih mu možda dao manu što (možda) neće biti android M za njega. Ali izbacili su ono "ručno apdejtovanje" ako neko hoće da se igra.
 
Ajde molim te se uozbilji malo... To sto je noviji i brzi ne mora znaciti da je za dve klase bolji. Ipak je kod tableta najbitnija stavka ekran a tu je Tab S neprikosnoven.
Vrlo sam ozbiljan, i to kao neko ko je koristio oba. Imao sam jako puno Samsung tableta (sve note i tab serije), ali u zadnje vreme mi je Sony brand br.1. Da, politika update-a je jedna od bitnih stavki u korist Sony-ja, druga je baterija. Ekran jeste bolji kod Samsunga, ali skoro sve ostalo je na strani Sony-ja...
 
To sto je tebi Sony br. 1 nema veze sa ovom temom. Ja ovo tvrdim kao neko ko nije neki ljubitelj samsunga. Zvucnici su stereo i na jednom i na drugom. Kamera manje vise ista. Ekran kao sto sam rekao necu ni da komentarisem. Dimenzije su slicne ali na Tab-u 0,4 incha vise. Baterija meni drzi sasvim dovoljno. 2 dana u proseku.... Imam ga vec sigrno 15 meseci i ovo mi najduze da imam neki tablet ili telefon i to dovoljno govori koliko sam zadovoljan. A tu je i fingerprint senzor, koji svakako nije minus.
 
Poslednja izmena:
To sto tebi drzi 2 dana ne znaci da je to realno stanje. Ko ga koristi vise ne bi dan sastavio.
 
Sto se tice tab s 8.4 LTE, imao ga, 3 meseca super sve bilo, baterija sasvim solidna bila, gurala citav dan bez problema sa SOT od 4h do 5h,e onda su nastali problemi sa baterijom. Curila je sama od sebe, nema sta nisam probao, i na kraju nisam bio jedini korisnik koji je imao problema sa baterijom, ispostavilo se da su baterije felericne bile u većini uređaja. Tako da bih zaobisao tab s 8.4, tablet je ovako odličan, ali eto... Mozda je to i ispravljeno sa nekim update.
Izbor postoji, ko sto je neko vec spomenuo Sony tablet ili čak možda i Huawei mediapad m2
 
Moze preporuka koji je tab bolji,tab 3 ili tab 4,koji tacno model radi najfluidnije od njih ?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno