Šta je novo?

Beam [BEAM] (Equihash 150,5)

Kopamo sad evo na sunpool blok ne moxemo naci u pm. Dje odoh na njega

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Evo 2 dana na f2pool, preko 30% vise sam dobio nego za 2 dana na leaf-u, kolko mogu da vidim diff nije drasticno promenjen pa bi reko da je do poola.
Stale imam tacno 0.

S obzirom na to da sam na leafu, i u poslednjih par dana daje nešto više, hajde da uporedimo da li i ko koliko krade - hajde da danas u 12, 17, 20h (kad god hoćeš, sve jedno) uradimo withdraw svako sa svog poola i da krenemo kopanje od nule, i da za 24 časa ponovo to uradimo, pa da uporedimo koliko koji pool daje (snaga za poređenje neka bude recimo 100 sola, lupam, ako imas 300 sola rudnik i za jedan dan iskopaš 6 beama, znači da ti na 100 sola daje 2 beama, tako ćemo najbolje videti šta dalje).
 
2.27 na Sparku
 
Sinoć sam u 23 uradio withdraw, ako ovim tempom nastavi imaću 2.48 beama po 100 sol za 24h.
Kalkulator stalno menja prognozu, tako da cu da sačekam večeras u 23h pa javljam. Moguće je da je razlika među pool-ovima u luck, manje više sve deluje slično.
 
Poslednja izmena:
koje to r9 270 mogu da kopaju beam???
 
Ja da ja sam zaboravio da ima tih r9 270 sa 4gb
 
Sinoć sam u 23 uradio withdraw, ako ovim tempom nastavi imaću 2.48 beama po 100 sol za 24h.
Kalkulator stalno menja prognozu, tako da cu da sačekam večeras u 23h pa javljam. Moguće je da je razlika među pool-ovima u luck, manje više sve deluje slično.

Tacno 2.48 beama je leaf dao po 100 sol za 24h.
 
Leef nekad da tacno nekad te zakine. Nikad ne znas sa njima

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Aj dacu ja moj scor na leafu kasnije, pa da uporedimo. Ja se nisam skidao sa leaf-a od pocetka. Neka posalje neko sa tog spaka kakav je rezult


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
oko 3.3-3.4 za 150 sol zadnja 3 dana na sparkpool
 
Za proteklih 13 sati daje (daće) 2.52 beam po 100 sola na dan (ukoliko se nastavi ovim tempom još narednih 11 sati). Govorim o confirmed balance.
Sve u svemu, zadovoljan sam, ne menjam pool.
 
Litecoin Foundation and Beam Cooperation Announcement

Kakvo se "zlo" sprema :trust:
 
Poslednja izmena:
Ja zam zadnjih 24 h na Sparku zaradeo 2.04/100sola... Poraso dif???
 
Sta vise utice na kopanje BEAM gpu klok ili mem klok
 
Ima li neka app za monitoring za mobilne telefone?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno