Šta je novo?

Beam [BEAM] (Equihash 150,5)

Pricas za spark ?
Ja sam bio na leef i bas zakidao me. Od 2.2-2.4 davao mi 1.3-1.4

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Mislim da njihov kalkulator na sajtu daje malo vise nego sto je realno. Videcu i ja sta i kako. F2pool ima fantastican program za android za pracenje workera i kopanja, ali je samo ucitavanje sajta sporo, i cini mi se da nemaju server u Evropi, vec samo u Kini, tako da je moguce povecanje procenta stale share-ova. Javite kako ste prosli, ako je bolje da se i ja prebacim tamo :)
 
Ja sam u jednom trenutlu podelio rudnik na leaf i spark, slicno daju , u stvari imam osecaj da na oba pula delim zaradu sa pulom...
 
I ima li računice kopati ga?
 
Po meni ne ako se uzme u obzir trenutna isplativost...
 
Po meni ne ako se uzme u obzir trenutna isplativost...
Kako si ti dobio trenutnu isplatljivost ?
Daje trenutno 15-20% meni vise nego eth


Meni spark sad daje skoro isto koliko i kalkulator.
Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
^Otprilike tako, plus trosi manje, tako da je sve u svemu ok za sad.
 
Ako vam pul da po calcu onda je super, mislim bolje je nego eth ali AKO...

koji port koristite na Spak-u, kod mene je 2222
 
Poslednja izmena:
Sparkpool, da li neko ima problem sa 1070 kartama i INVALID SHARE od cak 6.1%,na Leafpoolu je bio oko 2% ali ispada da vise dobijam na Sparku Beam-a?
Settings je bio +100 +400,sad sam stavio +205 +805 kao nekad za ZEC i sad je 6.08 a bio je oko 6.15%
 
Meni STALE 0.82%...
 
Pa da li neko ima da koristi 1070 i koja su mu podesavanja???
 
Poraso mi STALE, IVALID 0
Dali broje stale sharove ili ne???

bvcd.jpg
 
Jel vam radi withdraw sa sparkpool-a danas? Meni još uvek nije stiglo povlačenje od 12h, dosad sve ok.
 
Jel vam radi withdraw sa sparkpool-a danas? Meni još uvek nije stiglo povlačenje od 12h, dosad sve ok.
Svima je tako, nesto su pisali na telegramu na njihovom kanalu. Sredice to

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Upravo sam presao(pre po' sata) sa Bminera i 3rd part Monitoring app Ethcontrol, na Gminer, 1.25,em daje veci hashrate, em ista podesavanja i jos sam digao na 80% tdp i u majneru ni jedan reject share, na Sparkiju i dalje stoji broj od 19.2k INVALID ali je tako vec neko vreme a % opada... da li je moguce da. je do budjavog Bminera?

I primwtio vrlo bitnu i zanimljivu stvar.. pre prelaska na Gminer, sa Bminera, i dalje mi je isti balans, vec 1h ni zeru se nije povecao... prekontrolisao, isti worker, ista wallet adresa... svasta...
 
Poslednja izmena:
Proradio Sparkpool, prošla isplata, balans takodje.
 
Proradilo sve kako treba i kod mene... INVALID ostaje isti broj, ali u % ide na dole. Balans se povecao posle pauze od neka 2h.i to vrlo lepo... Gminer radi kao sat i na mojim Zotac kartama ipak daje vise nego Bminer, da ne. govorim to sto ni jedan INVALID ili REJECT share nema u majneru...
 
Mislim da njihov kalkulator na sajtu daje malo vise nego sto je realno. Videcu i ja sta i kako. F2pool ima fantastican program za android za pracenje workera i kopanja, ali je samo ucitavanje sajta sporo, i cini mi se da nemaju server u Evropi, vec samo u Kini, tako da je moguce povecanje procenta stale share-ova. Javite kako ste prosli, ako je bolje da se i ja prebacim tamo :)

Da, njihov kalkulatar mi pokazuje non stop 30% vise nego sto dobijam. Prvih 24h sam na f2 dobio tacno kolko mi je pokazivao leaf kalkulator.
Jos nisam dobio tu isplatu jer oni imaju isplate jednom u 24h.
 
Za sada na Sparkiju... dobio vise nego sto pokazuje calculator :whip: a da ne pricam da sam dobio vise. nego dok sam bio na Leafpoolu :mad:
 
Ode sve u majcinu ogroman reject
 
Kako ti taj sunpool daje u odnosu na leaf i spark?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na Sparkpoolu pise MATURED i BLANACE, balance od juce stoji isto a matured samo se sakuplja, nikako da prebaci na balance. Kada bi hteo da povucem, kapiram da bi samo taj balance mogao. Da li u odredjeno vreme u toku dana to spajaju u balance ili...?
... i definitivno, Leafpool mi je davao mnogo manje u odnosu na Sparkpool, provereno.
 
Poslednja izmena:
Da li zna neko, na Sparkpoolu, da li postoji limit BEAM coina. za. cuvanje kod njih?? Ili nema ogranicenja kao i period do kada mora. da. se. povuce sa poola?
 
Na Sparkpoolu pise MATURED i BLANACE, balance od juce stoji isto a matured samo se sakuplja, nikako da prebaci na balance. Kada bi hteo da povucem, kapiram da bi samo taj balance mogao. Da li u odredjeno vreme u toku dana to spajaju u balance ili...?
... i definitivno, Leafpool mi je davao mnogo manje u odnosu na Sparkpool, provereno.
Uapli wallet i prebacice.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Za sparkpool i beam, wallet mora online i klikne se na withdraw (kad se pojavi) a svakog dana u 12h može da se povuče ako ima bar 1 beam generisan.
Ne znam što biste čuvali bilo koju količinu coina na pool-u, povučeš čim bude dostupno, fee za transakciju je mali na beam-u.
 
Evo 2 dana na f2pool, preko 30% vise sam dobio nego za 2 dana na leaf-u, kolko mogu da vidim diff nije drasticno promenjen pa bi reko da je do poola.
Stale imam tacno 0.
 
Nazad
Vrh Dno