Šta je novo?

Monero [XMR] (RandomX)

U novčanik, gde drugde? Pa, i ne može drugde. :D
 
Korisnici Minergate-a imaju znak uzvika u gornjem desnom uglu. :D (uključen novi miner)
 
Ne baca nešto posebno vise pri max koriscenim jezgrima, ali znacice onima koji kopaju grafama i drže manje aktivnih jezgara
 
Meni sporije radi nego na predhodnoj verziji...bacao je 60h/s sad 34h/s sa 3 jezgra na fx4300...imam ubuntu 13.10. Kod vas?
sada je win dosta bolji. i meni je losije na ubuntu. na ubuntu 60-70(na starom je bilo oko 100), na win 160-170 sa 6 jezgara, sa osam nesto preko 200
 
Poslednja izmena:
sada je win dosta bolji. i meni je losije na ubuntu. na ubuntu 60-70(na starom je bilo oko 100), na win 160-170 sa 6 jezgara, sa osam nesto preko 200
Eto sta rade, a kad se setim kad sam cedio bcn sa 5h/s pri diffu 700-800k, a oni tad uveliko rudarili sa tim minerima od po 100+ h/s i ko zna koliko ce ih tek "optimizovati"..haos
 
Toga sam se i bojao. Sva tri svakodnevno dobijaju tobože novi binaries... Ne možeš pohvatati. Ona snaga mreže je proizvod toga - boljih minera i malo CPU farmi i eto ti... Ali to očigledno nije razlog za neuspeh novčića - uzmimo DRK za primer. Ništa, kopajmo. :D

Novi minergate klijent ne radi na mašini na kojoj je radio sa E5200... Davala je oko 20 H/s...
 
Mislim da su samo ispratili šta se trenutno dešava i ubacili ono što poseduje cpu-1.0.2_multi miner, tj. upotreba AES-NI instrukcija. Koje ti nemaš na (starom) E5200.
 
Pametno zboriš... Moguće. Otvori ga i odmah Win izbaci da program ne radi kako treba... Mada multi radi ok, dok ne počne sa booo... Ma, imaju još posla oni.
 
meni zadnja 1.14 verzija izbacuje cim pocne da mininguje, dok prosla 1.13 verzija radi normalno
 
Zavisi sa kojim procesorima radiš. Na i5 3xxx i i5 4xxx radi kako treba. Na starom phenom2 zapuca, a na fx ne znam.
 
Jedan cpu tipa fx8320, ako se gleda dnevna zarada donosi otprilike isto kao 4,5 komada 270x, neka me neko ispravi ako grešim :) , uglavnom fantastična zarada.
 
Jel i vama onaj Minergate miner cudno radi? Malo kopa, pa izbaci connecting, pa sve u krug?
 
Ne kopam tamo više, jer ne mogu od update minera da kopam sa matorim procesorom, a i zbog problema sa isplatama. Isto ti savetujem.

Sa njime sve postaje sve čudnije... Novčići su mi i dalje zamrznuti i gubim strpljenje. Cena oscilira, a ja ništa sa njima ne mogu da uradim. Dok se ne iskristališe situacija, batalio sam ih.

Je li poloniex zviznuo? Ne mogu da se ulogujem... Počne i ne učitava stranicu.
 
Poslednja izmena:
Ne kopam tamo više, jer ne mogu od update minera da kopam sa matorim procesorom, a i zbog problema sa isplatama. Isto ti savetujem.

Sa njime sve postaje sve čudnije... Novčići su mi i dalje zamrznuti i gubim strpljenje. Cena oscilira, a ja ništa sa njima ne mogu da uradim. Dok se ne iskristališe situacija, batalio sam ih.

Je li poloniex zviznuo? Ne mogu da se ulogujem... Počne i ne učitava stranicu.

Da,poloniex zeza poslednjih par dana koliko prarim, pogotovo kada treba da se unese 2FA kod. Sinoć sam uspeo sve novčiće da povučem sa minergate.
 
Iz nekog razloga mi taj Minergate miner prekida vezu sa netom, samo se pojavi uzvicnik pored sata.

Znači i dalje je preporuka onaj francuski pool?
 
Poslednja izmena:
Nemam di da ga skinem... Obrisao ga, 'ebeš me kad sam OKP. :wall:

Ako neko ima 1.12, čini mi se da je taj bio, neka da. Ima moju večnu zahvalnost. :)
 
1.13 nisam ni imao, ne znam šta je ni kako kopucka. Za 1.12 znam da je radila pa bih te molio za nju.
Blagodarim. :)
@dzojstik

Hvala i tebi na volji. :)
 
Nazad
Vrh Dno