Šta je novo?

Huawei Mate 20

Bice FP ispod ekrana bar kod pro modela a mislim ikod obicnog, a tu je i pozadi klasican kao kod Mate RS. Samo neverujem da ce biti onaj Qualkomov ultrasonicni.
 
Baterija je 4200mah , to je skoro pa potvrđeno.

Pro je dosta ružan telefon , šteta što običan nema amoled nego ips a verujem da će ga zakinuti i za još neke opcije

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
U samom startu imace bolju bateriju od Notare. Otisak u samom ekranu. Ne moram telefon sa stola da dizem. Foto nocni rezim se ocekuje opet da bude tik uz Pixele,jos samo da prorade na video snimanju i za mene kompletan uredjaj. Da se ne lazemo,Pixel je top,ali za mene ce to biti M20 pro jer ce da ima koliko toliko krstenu garanciju
 
https://winfuture.de/news,105212.html
@UniverseIce
Maybe you don't believe it now, after the launch of the Huawei Mate20/20 Pro, you will believe that Huawei has a strong offensive

Sto verovatno znaci da ce uredjaji biti hardverski napucani ali i da su mnogi testovi (Dx0 110+ skor a i ostali oblici agresivnog marketinga) vec spremni.
 
Na kineskim sajtovima se pominje i neka grafitna tehnologija vezana za honor magic 2 I m20pro, verovatno vezano za izradu moba i hlađenje a ne za bateriju. Svakako će biti zanimljivo u narednih 20ak dana , m20 I pixel 3 XL :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Malo sam se razočarao što je displej zaobljen. A i kamere su mogli lepše rasporediti... No videćemo kad ga konačno predstave, a i cenu da čujemo
 
Na kineskim sajtovima se pominje i neka grafitna tehnologija vezana za honor magic 2 I m20pro, verovatno vezano za izradu moba i hlađenje a ne za bateriju. Svakako će biti zanimljivo u narednih 20ak dana , m20 I pixel 3 XL :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
I 6t, v40, red hydrogen...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ma moze da ima sta hoce kad je displey zaobljen. To me odvraca 99% od kupovine. Notch bi mogo nekako da progutam... Nadam se da ce "obicni" Mate 20 biti globalno dostupan kao pro verzija. Mada Mate 10p je i dalje odlican telefon i nemam neki razlog da ga menjam ako nesto bas woooow sto verovatno M20p zbog zakrivljenog ekrana nece biti
 
I 6t, v40, red hydrogen...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Od LG-ja se ocekuje losa automija, meh softver i losa podrska, od Reda nista vise od dobre kamere.

OP6t ako dodje sa boljom autonomijom, bice top :)
 
Da li postoje neki testovi vezano za te skenere u ekranu u smislu da li rade npr preko neke folije/stakla?
Nevezano samo za M20P, ali mi nije jasan toliki hype oko toga i davanje prednosti u odnosu na obican skener otiska koji je i dalje brzi/pouzdaniji. Plus sto je, ako se ne varam, potreban OLED ekran za to.
 
[YouTube]58dB7qSGsYc[/YouTube]

Evo samo za tebe :)
Ima i test sa folijom ali i sa rukavicama za operacije :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala puno. :)
Zanimljiv video skroz, nisam ni sumnjao da ce Ruje detaljno istestirati sve, najdetaljnije review-e imaju. :)
Primetna je razlika u brzini u odnosu na "obican" fp, nije to to jos uvek.
Mali off: Koliko je lep ovaj Meizu, prava steta sto nije toliko popularan kod nas. :)
 
Vezano za post #95

DxOMark-Pixel-3-Mate-20-OnePlus-6T-scores-leak-1.jpg
:D

Naravno, postoji mogucnost da je sve to fejk (graficki deluje tako :d) ali sam ubedjen da ce M20 Pro na DxO listi imati visi $kor od P20 Pro.
 
@UniverseIce
2h2 hours ago

The camera of Huawei Mate20 Pro is very aggressive, which will cause Apple and Samsung to significantly improve the camera next year.

Vojkane, spoji ovo sa prethodnim postom, istekao edit.
 
Nazad
Vrh Dno