Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 9 / 9 Pro / 9S

Usporili su sa izbacivanjem telefona. 2019. su izbacili dvije serije Redmi Note modela, a 2020. samo jedna serija.
 
Već je objavljen i u prodaji, doduše ne kod nas još.
Koliko sam video sličan je 9S, mada deluje lepše, barem meni, i manji je.
 
Već je objavljen i u prodaji, doduše ne kod nas još.
Koliko sam video sličan je 9S, mada deluje lepše, barem meni, i manji je.
Znaci vec jesu,znam da je bilo price negde krajem Januara ali nisam to stigao da ispratim.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
U principu 5G verzija 9S... Redmi Note 10 serija se objavljuje u febr
 
Gledao sam malo ovaj telefon jel uobicajna stvar da u 4k video modu ima relano ne vise od 10 frejma
 
Kako resiti problem sa obavestenjima, tacnije ne stize mi ni zvucno obavestenje, a ne pali se ni led lampica kad mi stigne poruka,nego moram da udjem u poruke i onda tek vidim,ne desava se cesto ali me nervira?
 
Kako resiti problem sa obavestenjima, tacnije ne stize mi ni zvucno obavestenje, a ne pali se ni led lampica kad mi stigne poruka,nego moram da udjem u poruke i onda tek vidim,ne desava se cesto ali me nervira?
Skini zadnji apdejt full,pa preinstaliraj.Kod mene je to resilo problem sa lampicom.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Koliko vidim ubacio si fajl za Redmi Note 9,a imas Redmi Note 9 Pro

HVALA PUNO !!!
Tu je bio problem.
Sad sam nabacio ovaj XML fajl onfire-4thform-maneeshkumar75.xml i kamera je proradila odmah.
Rezultati su iznad očekivanih, ali isto tako mogu reći da se i stock kamera dobro nosi u lošim noćnim uslovima u night modu.
 
Fino radi onFire na Note 8T ... Samo, slike su ~ upola manje na 100% jpeg kompresije u odnosu na trcam ili parrot, kao da nije baš takva kompresija.
 
Dva pitanja?
Jel stigao nekom update 12.0.2?
Kako se brisu veliki fajlovi koji su svrstani pod imenom "Drugo"?
 
Stigao je meni update 12.0.2 u suštini bezbedonosna zakrpa od googla za januar 2021.god.
Za ovo drugo ne znam na šta misliš konkretno.
 
Pozdrav svi članovima foruma,
Imam par pitanja u vezi redmi note 9 pro:
1.Od nedavno sam vlasnik ovog modela pa me zanima kako se otključava bootloader na ovom modelu da bi mogao neki custom rom da se ubaci?
2.Na xda vidim samo note 9pro neka indijska verzija da ima tu mnogo različitih custom romova da li se oni primenjuju i na naš model ili ne?
3.Kako znate koja je verzija na telefonu miui 12 global ili evropska pošto sam video da se eto spominje?
Hvala svim unapred na odgovorima i pomoći!!!
 
Stigao je meni update 12.0.2 u suštini bezbedonosna zakrpa od googla za januar 2021.god.
Za ovo drugo ne znam na šta misliš konkretno.

Kada u podesavanjima izaberes opciju "o telefonu" pa onda udjes na "memorijski prostor" videces koliko sta zauzima memorije i izmedju ostalog videces "drugo". Kod mene je to preko 6gb, a skoro sam uzeo mob.
 
Meni jučer stigla nadogradnja na 12.0.3
Na prvi utisak nisam primetio neke novine...

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Zena ima ovaj telefon i kupila njenom caletu isti, ali perle beli, i taj joj se vise svidja. Je li moguce "klonirati" Xiaomi, kao sto Samsung ima onu foru?
 
Od nedavno sam na 12.0.2 i čini mi se da se brže troši baterija nego na 12.0.1
 
Meni je isto...nikakve razlike

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk
 
Majka dobila 12.03 na 9s.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da dodam 12.0.2. DEFINITIVNO BRŽE troši bateriju.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Kod mene na RN9 Pro nakon apdejta na 12.0.2 baterija je kao i ranije. Nista se nije pogorsalo ni poboljsalo.
 
Ja sam bateriju odavno batalio, nerviralo me mnogo, ali telefoni od 12.0.2 radi kao zmaj. Imam tri, i sva tri su kao preporođeni. Klinci su prosto oduševljeni kakve telefone imaju. Tipa, imaju drugare i sa Apple i sa Samsung fonovima, ali njima igrice ne rade kao na ovom fonu:) Normalno, kad sam kupovao RN9P vodio sam se činjenicom da i ako ga razlupaju potpuno, popravka ekrana i leđa neće da me izađe ni 40eu. Na Samsungu spucaju Amoled, 100eu je malo da te zakrpi. Tako da je Redmi, po meni, best buy za klince.

Odnosno, best buy za sve. Prosto neverovatno da fon od cirka 200eu pruža 90% stvari koje nudi i fon od 600-700.
 
Poslednja izmena:
Pa kao i auto. Svi iz xiaomi redmi note serije su bili odlična kupovina

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno