Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Jel se seca neko da li je bilo nekakvih snizenja proslih par godina za crni petak na telefone?
 
Društvo, imam jedno pitanje. Supruga ima box 4 paket. Moj mobilni fon je povezan na taj paket i delim onih 100 gb neta. Ako na drugoj lokaciji ja uzmem npr box 3 na moj broj, da li ja ostajem da koristim onih 100 gb iz njenog boxa 4?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Kolko sam razumeo za deljenje tih 100gb ne sme da ima dva broja koji su nosioci ugovora nekog od box paketa

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Znači ako ja potpišem novi box, nemam pravo na onih 100gb iz supruginog boxa?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Tako je. Morali biste da nađete nekog drugog da ubacite u vaše pakete.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Znači ako ja potpišem novi box, nemam pravo na onih 100gb iz supruginog boxa?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Pa uzmeš box 2, ne vezuješ mobilni...
Ja trenutno imam box 3 i zmaja, jer mi omorika nije neophodna.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ako te dobro razumem, kada bih ja potpisao za box, ni ona ne bi mogla da koristi tih 100 gb ? Znaci onda bi morao u oba boxa po jedan broj da dodam, dva broja ukupno ?
 
Da da...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Pozdrav drustvo. Jel dobio neko iPhone 12 pro od mts-a? Imam rezervaciju, zanima me kako to ide, koliko se ceka..
 
Pa samo nemoj taj drugi box da vezuješ za svoj mobilni telefon. Ostavi nek bude bez mobilnog, tako ostaje sve kako je i bilo u ženinom Box4.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da, to je opcija koja rešava. Mada ću videti, ako nadjem nekog drugara da ga ubacim u box, to je još povoljnija opcija, barem dok daju ovih 12 meseci za din.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Почели су и на врата да долазе са понудама...оптика, додатни канали, 100ГБ, годину дана за динар. Све може само потпишу, али још увек МОРА фиксни телефон, е па неће да може.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Da li je neko išao do poslovnica i proverio ovo? Kakav je izbor telefona? Ja lično mislim da ne ispunjavam uslove jer sam u avgustu uzeo telefon uz novu tarifu i ugovor.
425302c756d600b2aadf86f43474b47c.jpg


Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Ovo se odnosi na kupovinu telefona uz postojeci ugovor na 24 rate, bez ugovorne obaveze, a po maloprodajnoj ceni bez popusta. Ja bih bar rekao da je tako...


Huawei P30
fa43ff4efc48e7f746b93418dff96f1f.jpg
 
Poslednja izmena:
pošto sam u izolaciji a imam besplatan Viber dodatak od pre godinu i devet meseci i do sada mi nisu skidali ništa za Viber pozive što video što obične da bih jutros video da su mi otkinuli sve gigabajte koje sam imao predvidjene za ostali net
očigledno da ima neka granica do koje možeš da trošiš gigabajte koji su predviđeni za Viber dodatak ja sam za ovaj mesec potrošio 28 gigabajta.
tako da pazite se i ko ima Viber dodatak da se ne iznenadi na kraju sa računom.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne daju mi kao starom korisniku box4 12 meseci za dinar, strašno je da novi korisnik dobije mnooogooo bolju ponudu od dugogodišnjeg :(
Mislim da će pasti gašenje svih usluga i uzeću sbb.
 
Ne daju mi kao starom korisniku box4 12 meseci za dinar, strašno je da novi korisnik dobije mnooogooo bolju ponudu od dugogodišnjeg :(
Mislim da će pasti gašenje svih usluga i uzeću sbb.

Ako hoces da se iscimas malo mozes slanjem mejla izvuci dobru ponudu, mozda ne svih 12 meseci ali 6 pa i koji mesec vise sigurno. Ima posebno box tema na forumu pa procitaj malo iskustva.
 
Vratili u ponudi S I Note serije samsunga, uz poklon galaxy watch (dok traju zalihe). E sad, jel postoji nacin da mi znamo pre nego potpisemo, da ima zaliha I da cemo dobiti I watch, ili...?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Vratili u ponudi S I Note serije samsunga, uz poklon galaxy watch (dok traju zalihe). E sad, jel postoji nacin da mi znamo pre nego potpisemo, da ima zaliha I da cemo dobiti I watch, ili...?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Ja mislim da su samo zaboravili da sklone tu promociju. Kod svih drugih prodavaca nema vise promocije, a sat se dobija preko samsunga tako da ne vidim kako bi mts mogao da ima i dalje... I sto su stavili crni petak kad su cene iste kao pre. Nadam se da ce biti jos nekih snizenja jer je ovo za sad sramota, na snizenju telefoni koji inace kostaju dinar kao i par samsunga kojima je cena ista kao pre mesec dana.
 
Ne daju mi kao starom korisniku box4 12 meseci za dinar, strašno je da novi korisnik dobije mnooogooo bolju ponudu od dugogodišnjeg :(
Mislim da će pasti gašenje svih usluga i uzeću sbb.
Burazeru , ista prica je i kod drugog operatera :D hahah
Izmedju ostalog eto ja kao stari korisnik sbb nisam imao nikakav popust na pretplatu itd. I onda video mts box za 1din 12 meseci. I preci cu tamo jel tu imam i mobilni u pretplatu. Ali za 2 3god i tamo cu biti stari korisnik pa cu placati pretplatu vise nego neko ko ce tad doci u mts. Sta ces, takva je prica :D
Isto ces biti nezadovoljan i u sbb nakon jedne ugovorne obaveze :D

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa menjajte operatere na 2g i resen problem :)

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Ja mislim da su samo zaboravili da sklone tu promociju. Kod svih drugih prodavaca nema vise promocije, a sat se dobija preko samsunga tako da ne vidim kako bi mts mogao da ima i dalje... I sto su stavili crni petak kad su cene iste kao pre. Nadam se da ce biti jos nekih snizenja jer je ovo za sad sramota, na snizenju telefoni koji inace kostaju dinar kao i par samsunga kojima je cena ista kao pre mesec dana.
Crni petak ili ne,cene jesu iste, al su najbolje. Barem meni je to vise nego OK, koji sam trenutno kod Telenora, gde su cene... ja jos ne mogu da verujem koja je razlika.. Cak mi dolazi da isplatim ovih 8 meseci ugovora sto imam (I telefon) i predjem ovamo..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Bilo bi najbolje kad bi postojao operater sa cenama MTS-a i kvalitetom Telenora.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno