Šta je novo?

Menjačnice

april je daleko , ma daj nice hash vraca dugove , sa kamatom ili bez :p vic godine tek sada verujem da ce btc da se sroza .. mora da oni nesto znaju sto m ne znamo ccc
 
nicehash je za tvoju informaciju vratio i vraca doduse polako, ali vraca dugove
 
hvala na info , kada vec nisi shvatio sarkazam.

a kako i na koji nacin je nicehash vracao dugove , ja sam okusio i osetio na svojoj kozi ... ima vec pune dve godine jedanaest meseci i 5-6-7 dana ...

"nas su pokrali , a mi cemo vam svaki mesec vracati po 10% , jedini uslov kopajte i dalje kod nas..." i eto prodje 3 godine pa stvarno bi bilo 4udo.. i ne Nisu vracali 10% svaki mesec da jesu stvar bi bila zatvorena pre dve godine.
 
ipak vracaju , i nisi morao stalno da kopas kod njih, a mnogi nisu nikad vratili na pr. MtGox, MintPal,BTC-e
 
ipak vracaju , i nisi morao stalno da kopas kod njih, a mnogi nisu nikad vratili na pr. 50BTC, MtGox, MintPal, BTC-e
 
ipak vracaju , i nisi morao stalno da kopas kod njih, a mnogi nisu nikad vratili na pr. 50BTC, MtGox, MintPal, BTC-e

Cryptsy, BTER ...mnogi nisu vratili sredstva.

Inace ako nije vec neko pomenuo izvinjavam se - https://switchere.com/ menjacnica gde se sa kreditnom karticom mogu kupiti crypto valute, prva transakcija je bez provizije a svaka sledeća je 4%. Morate se naravno registrovati i validirati nalog - KYC.
 
Vircurex ste zaboravili. Ja sam tu bas mnogo stradao.

BTW, BTC-e je dosta vratio. Ko je odigrao kako treba mogao je da izvuce 90% onoga sto je izgubio. Ja sam prosao sa 83% i bio sam prezadovoljan. Neki su uzimali i 50%.
 
Poslednja izmena:
Inace ako nije vec neko pomenuo izvinjavam se - https://switchere.com/ menjacnica gde se sa kreditnom karticom mogu kupiti crypto valute, prva transakcija je bez provizije a svaka sledeća je 4%. Morate se naravno registrovati i validirati nalog - KYC.
Ne sećam se da ju je neko spomenuo, odlično, hvala [emoji847]
 
Zatraži od banke tačne podatke za devizne doznake (navedi koju stranu valutu očekuješ, jer se podaci mogu razlikovati u zavisnosti od toga).


Zatrazio sam, i screenshotovao sam popunjen nalog na cex.io kako ja mislim da bi trebalo da bude i evo sta su mi odg:

Poštovani,

Devizni prilivi su u ovom momentu mogući samo u dve valute: EUR i CHF.

Da biste ostvarili devizni priliv, uplatiocu je potrebno da dostavite instrukciju za plaćanje (dostupna je na Vašem nalogu, Moja dokumenta-Instrukcija za plaćanje).

Prilivi po osnovu transakcija kriptovalutama ne mogu biti obrađene od strane mts Banke, tako da se te uplate vraćaju uplatiocu.


Srdačan pozdrav,

Vaša mts Banka


Dakle povlacenje preko swifta zbog manjeg fee-a otpada.
 
Da li neko moze da mi da info u vezi povlacenja love sa Bitstamp-a?

Situacija je sledeca, kripto imam od rudarenja i prebacio sam na Bitstamp nalog koji sam verifikovao ali tek sad vidim da imaju dodatne verifikacije za to odakle ti kripto. Sve ovo je bilo pre par godina pa me zanima jer naravno nemam nikakav dokaz odakle mi kripto da ne upadnem danas sutra u neki problem prilikom povlacenja FIAT-a?
 
Da li neko moze da mi da info u vezi povlacenja love sa Bitstamp-a?

Situacija je sledeca, kripto imam od rudarenja i prebacio sam na Bitstamp nalog koji sam verifikovao ali tek sad vidim da imaju dodatne verifikacije za to odakle ti kripto. Sve ovo je bilo pre par godina pa me zanima jer naravno nemam nikakav dokaz odakle mi kripto da ne upadnem danas sutra u neki problem prilikom povlacenja FIAT-a?
Imaš li neki dokaz o isplatama sa poola gde si kopao?
 
Uf, imao sam malu sumu pre X godina, posle sam na BTC-E trgovao, pa je bio onaj haos sa njima, deo su mi vratili pa sam odatle prebacivao na Bitstamp. Imam mailove sa tog WEX-a kada sam radio withdraw, ovo kada sam kopao znas kada se ni ne secam na kojim je sve pool-ovima bilo, to je bilo pre jedno 8 godina. Sta mi je ciniti?
 
Nisam ni probao, ali kada sam video da traze i taj vid verifikacije reko da se posavetujem sa vama da ako budem zeleo to da uradim ne bude problema.
Takodje i ako me pusti Bitstamp da povucem kripto sutra na drugoj menjacnici kontam opet ce me pitati odakle mi, sta da im dostavim kao dokaz ako nemam inicajalno kako sam dosao do prvih novcica?
Jer ja imam problem sto sam nesto rudario pre x godina, to je bilo sitno, nemam dokaz za to, posle sam trgovao na BTC-e, on se raspao, podigao se ponovo kao WEX i odatle imam mail kada sam povukao koliko sam uspeo ali nemam nikakv history o trgovanju ili slicno kada taj sajt vise ne postoji. Jedino sto ja sada mogu na Bitstmap da posaljem kao dokaz je mail sa WEX-a da sam odradio withdraw sredstava.
 
Zatrazio sam, i screenshotovao sam popunjen nalog na cex.io kako ja mislim da bi trebalo da bude i evo sta su mi odg:

Poštovani,

Devizni prilivi su u ovom momentu mogući samo u dve valute: EUR i CHF.

Da biste ostvarili devizni priliv, uplatiocu je potrebno da dostavite instrukciju za plaćanje (dostupna je na Vašem nalogu, Moja dokumenta-Instrukcija za plaćanje).

Prilivi po osnovu transakcija kriptovalutama ne mogu biti obrađene od strane mts Banke, tako da se te uplate vraćaju uplatiocu.


Srdačan pozdrav,

Vaša mts Banka


Dakle povlacenje preko swifta zbog manjeg fee-a otpada.

Da li neko probao priliv novca preko ADVCASH, s obzirom da je provozija prilikom povlacenja na karticu kod njih 1.5% i deluje najisplativije.

Svakako taj servis se moze koristiti u razne svrhe kod prihoda novca ako sam dobro skontao, ne samo za kriptovalute, pa kako banka moze imati uvid od cega je taj priliv novca, i da li zahteva neki dokaz o poreklu itd..?

Da li je neko imao iskustva?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam ni probao, ali kada sam video da traze i taj vid verifikacije reko da se posavetujem sa vama da ako budem zeleo to da uradim ne bude problema.
Takodje i ako me pusti Bitstamp da povucem kripto sutra na drugoj menjacnici kontam opet ce me pitati odakle mi, sta da im dostavim kao dokaz ako nemam inicajalno kako sam dosao do prvih novcica?
Jer ja imam problem sto sam nesto rudario pre x godina, to je bilo sitno, nemam dokaz za to, posle sam trgovao na BTC-e, on se raspao, podigao se ponovo kao WEX i odatle imam mail kada sam povukao koliko sam uspeo ali nemam nikakv history o trgovanju ili slicno kada taj sajt vise ne postoji. Jedino sto ja sada mogu na Bitstmap da posaljem kao dokaz je mail sa WEX-a da sam odradio withdraw sredstava.

Posaljes tipa na Binance,Cex,Ecd i tamo ne traze dokaze kada povlacis na karticu.
 
Povuci ti to na neku drugu mjenjacnicu ako nemas dokaze o porijeklu. Spasi se muka.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ljudi sta je TIN broj na CEX-u?
 
Pravim nalog na binance.com-u , dajte neki referal id , ako ce vam uopste sluziti necemu(nisam citao njihov refferal sistem).
 
Jel moguce naruciti ove kartice na advanced cash? Meni pise da nije dostupno za Srbiju, mada je to mozda sto nisam verifikovan
 
Nije. Samo ako imaš neki dokument iz EU.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Posaljes tipa na Binance,Cex,Ecd i tamo ne traze dokaze kada povlacis na karticu.

Da da, ne traze dok ne krene povlacenje a onda...
Ja sam morao da saljem babin vencani list kad su onomad upali u dubiozu pa na svaki nacin pokusavali da sprece odliv crypta i fiata sa svojih racuna.

@shoma
Dokaz o poreklu je standardni za KYC&AML proveru a bez te provere se ne moze odraditi verifikacija na nijednoj ozbiljnijoj menjacnici.
 
Da ali na stampu mi jedino nisu uzeli krv na analizu. Stamp koristim od 2013 i do 2017 nikad nije bilo problema a odradio sam verifikaciju cim sam napravio acc. Ali dok je BTC bio 200$ nije bilo problem da imas par novcica na mjenjacnici ali kad je skocio na 20k onda je problem i kad imas 1BTC jer zaboga otkud tebi BTC sad. Kako mi stari majneri dokazemo porijeklo novcica kad je dosta mjenjacnica na kojima se trgovalo altovima propalo? Pocevsi od gox-a pa nadalje. Na Binance mi bar do sada nista nisu trazili verifikovao se normalno odradio KYC bez maltretiranja. Takodje Bitstamp se ne isplati za povlacenje novca osim ako nisi u EU jer su nesto zakomplikovali oko banaka. E sad ko ima viska novca pa da testira povlacenje samo naprijed. Ali ako vam ne prodje povlacenje pored provizije za povlacenje skinuce vam iznos prilikom vracanja novca na racun jer se to racuna kao uplata.
Stamp koristim samo za trgovinu jer je siguran. Za povlacenje se traze druge alternative.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel ovo na binance-u uobicajeno ili sam ja k.... srece?(htedoh da probam neku sicu da vidim kako funkcionise)

The deposit and withdrawal functions are temporarily unavailable from Friday 17:00 to Monday 08:00.

I sta je lakse-bolje za manipulaciju - prebacivanje exchange-exchange-wallet , usdt ili usdc?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno