Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
salacue hvala za liste! neko ima razumevanja i za nas sirotinju :d

Не разумем ову прозивку! Нисам ти дао листу јер ниси испунио мој услов. Једноставно. Бар сам ти одговорио на поруку иако сам на два места написао да је то услов.

Друго, ову листу коју делим је јако ретка и јако скупа. Зато сам и поставио такав услов. Другима којима нисам одговорио на поруке, немојте се љутити. Једноставно не могу више да вам објашњавам.

Треће, дана 16.06.2020. године, у 14:27 часова си од мене добио три листе са српским каналима, где има чак и 4к канала. Те листе су још увек исправне, управо сам их проверио. Мислим да ниси баш таква "сиротиња" да би још тражио листа.

Од кад сам почео са @salacue да делим листе, поделио сам преко 300 листа. Мислим да нема потребе за оваквим прозивкама. Ја немам никакве користи од овога, већ само хоћу да људи гледају бесплатно телевизију и ништа више. Ја нисам обавезан никоме да ишта дам, већ је то само моја воља.

Поздрав!
 
cuj, nismo deca. nije mi bila namera da te uvredim, niti da te prozivam. jos manje imam nameru da se izvinjavam za nesto sto nisam uradio. sa poslednjim postom sam se milion % zezao, sirotinja se odnosi na broj postova, ne ne nesto drugo. to sam vise napisao jer nisam ni od njega ocekivao da mi da te liste, s obzirom da ti je on i dao ideju da postavljas takav uslov. pravim zajebanciju na forum sto banuju ljude bezveze, pa posle kad trebaju postovi (koji ne znace nista, no dobro svako ima svoje misljenje) onda nemas postove :D

postavi sebi logicno pitanje: zasto bi te ja prozivao, tebe koji si mi dao neke liste sam iz cista mira, nisam ti ni trazio. pa bombonu neko da mi da na ulici a da mu ne trazim postovao bi ga.

mnogo si bre ozbiljan, ko da si inspektor u policiji
 
Poslednja izmena:
@salekojot , провали те човек ладно да си пандур [emoji23]. Еее, ал' није обичан него инспектор за високотехнолошки криминал. И то покушава мене на наведе на танак лед и да ме ћоркира... Ал' неће моћи, бато - проваљен си.
Шалим се, наравно. Сад да исправим ову грешку са maxhd пошто не ради, свима којима сам јуче послао шаљем данас 10 различитих налога са по 5 мак адреса/m3u листи ( шта већ буде било). А и осталима који се јаве.
Биће ту и gotit, king-box, geniptv... и још других портала.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Meni bi trebali italikanski kanali ako je moguce jer znam da ne ispunjavam uslove

Sent from my SM-J330F using Tapatalk
 
@salekojot , провали те човек ладно да си пандур [emoji23]. Еее, ал' није обичан него инспектор за високотехнолошки криминал. И то покушава мене на наведе на танак лед и да ме ћоркира... Ал' неће моћи, бато - проваљен си.
Шалим се, наравно. Сад да исправим ову грешку са maxhd пошто не ради, свима којима сам јуче послао шаљем данас 10 различитих налога са по 5 мак адреса/m3u листи ( шта већ буде било). А и осталима који се јаве.
Биће ту и gotit, king-box, geniptv... и још других портала.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka

stvarno nisam hteo da uvredim coveka. ti i on ovde nosite temu, i sad treba neko da vas vredja, taman posla. podelili nesto ili ne clanovima, delite najvaznije - znanje.
 
Da, neko reče pre neki dan da Ali briše oglase ako imaju IPTV u naslovu.
 
Ako ste već uzimali listu ili test od Gotit-a, ponovo im napišite poruku preko aliexpresa, pitajte ih kako i na kojoj adresi da pronađete istu. Braćala Si menja adresu stora svako malo.
 
Ja sam im poslao poruku, čekam da se jave. Ostaviću ovde link.
 
lepa ponuda nema sta :) fali mi samo par stotina postova :) :).Doduse od one 3 liste sto mi dao jedna sljaka i dalje.svaka cast

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Ето ти још мало.

Немам више m3u листа више (спортских). Мислим имам, али нису проверене. Биће за који дан, отишао сам на мини одмор.



Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ево овако - Добили су сви који су се јавили следеће:
mytv.fun
cmc.rtmp.io
mag.iptvpanel.tv
world-iptv.net
sansatplus.net
predator-ott.com
portal.geniptv.com
ok2.se
magco.rip
Доле на слици имате још неке портале које имам. Коме треба - слободно нека се јави. И молим оне који су у претходна 2 дана добили горе наведене портале да не траже и ове под изговором "само да видим какав је тај портал". Људи, све је то мање-више исто и гарантујем да не постоји нити један канал на свету који се не налази у тим порталима. И још нешто - немојте бити лењи и погледајте сваки мак посебно. Из разлога што се можда један претплатник оптеделио за неке пакете канала, а други не. Ја, као што рекох, када бих сваки од ових макова претресао, не бих никада завршио.
И још нешто: слободно дајте предлог овде или на ПП шта да се нађе а да је интересантно. Наравно, потребно ми је ИП:порт.
Толико за сада.

e367fdacd76d2a11fcc12ce0e90e2a7e.jpg

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Ako neko ima listu da posalje bio bih zahvalan.
Koristio bih za firestick.
Nasi ili USA kanali bi bili odlicni :).
Hvala
 
Ovo sam dobio kao odgovor od GOTIT-a, ako nekome zatreba

Dear my friend,

Due to the Intellectual Property Rights issue, Aliexpress not allowed to sell IPTV Subscription any more.
If you need more Pro HD World IPTV Accounts, you can purchase it from below link from my another store.

https://iptvprocaja.com/products/wo...d-france-uk-german-sweden-french-m3u-smart-tv

Or below Balance link

https://www.aliexpress.com/item/4001247666140.html

2 Years: Select 50PCs to make 50USD
1 Year: Select 28PCs to make 28USD
6 Months: 18PCs to make 18USD
3 Months: 10pcs to make 10USD

Thanks a lot for your supporting.
 
Nasao sam neke liste na aliju koje su ok, ali su neke sporije od drugih.
Ima li nesto sto ja mogu da ucinim da se brze saltaju kanali na neke liste, ili to mi je sto mi je?
 
Nemas sta ti tu da uradis, kanali se vuku sa njihovih servera, neki se brze odazivaju neki sporije ...
 
Nov sam u ovoj prici..
Interesuje me da li postoji neka kombinacija da se stvarno besplatno prate EX YU kanali ili ne..Meni je to dovolno,deca gledaju 4 crtana kanala NIK jun,Pikaboo,Ovo pitam jer sam nasao cini mi se najeftiniju varijantu placanja IPTV za 25 eur na godinu dana sada testiram,ali sam ne zadovoljan jer ima stare serije i to ne neki veliki broj filmovi onako ima ih 50,ali zato ima za odrasle 280 filmova sto me uopste ne interesuje.Instalirao sam OLA 9 ,ali tu vrlo malo kanala za decu.Znam to je free.Cekam kinezi sa Alli expresa da mi posalju test gde imaju za 4 do 35 olara paketemislim 4 mesecno godisnje 35 sto i nije puno,uzevsi da nas ovi ostali deru.Hvala.Ako sam stavio nesto sto ne sme ovde javno neka admin izbeise..Inace imam X96 mini dobro radi,instalirao Kodi 18.3 ali Live Srbija cesto puca,Egzodus radi solidno..ovaj Orion radi ali mi cesto puca,e sad ja verujem da je do tv box iako ima 2gb i 16 gb skladiste.
 
Box sa 2 gb rama može sa većinom stvari da se izbori,ali sa sakatim CPU S905W doboješ tvoj opis da često puca ili se restartuju aplikacije.
 
Box sa 2 gb rama može sa većinom stvari da se izbori,ali sa sakatim CPU S905W doboješ tvoj opis da često puca ili se restartuju aplikacije.

Verovatno je i do toga,ali samo mi Orion zakucava.E sad ja sam ovaj uzeo za 3000 dinara novsa allija,meni je trebalo samo da ga imam i da ga probam..kao da sam znao da cu se preseliti.Sada vise ne koristim sbb inernet nego Astra net,10 mb protok za 1400 dinara je za mene dosta,lepo mi radi i to ovaj box,cerka na online filmovi,sin yootobe i lepo sljaka.Trazio sam najedftiniju a opet dobru kombinaciju.Evo sad sta radim ima jako puno ponda za IPTV sa razlicitim cenama i daju od 24 do 48 cas test..i tako ja evo testiram vec treceg..ovi kazem su mi najeftiji 15 eura 6 meseci ili ti 25 eura godina..jeste to sve oskudno ali koliko meni treba je sasvim zadovoljavajuce,zato sam se i ovde priklucio ukoliko nadjem nesto sto ce ovako raditi ne moram ni ovih 25 eura da dam..A za kasnije cu videti da kupim neki jaci TV box,taman ustedim na IPTV servisima.
Inace imam i rasperbery pi 3,kao i orange pi..treba i njih da testiram..a i to sam kupio pre dve godine i stoje mi skupljaju prasinu.
 
Poslednja izmena:
swisscom tv-box ip 1400 imali neko ovaj uredjaj..ja nigde ne vidim specifikaciju koji je procesor,koliko ima ram memorije,skladiste..ja ga nabavio za 300 dinara,ali kako sam imao samo Wj Faj nisam mogao ga povezati na net,pokusao da ga resetujem..i tu sam dobio problem jer sada trazi da se poveze sa daljinskim koji imam,ali nece nikako..ovo pitam da i njega flesujem sa
 
Poslednja izmena:
swisscom tv-box ip 1400 imali neko ovaj uredjaj..ja nigde ne vidim specifikaciju koji je procesor,koliko ima ram memorije,skladiste..ja ga nabavio za 300 dinara,ali kako sam imao samo Wj Faj nisam mogao ga povezati na net,pokusao da ga resetujem..i tu sam dobio problem jer sada trazi da se poveze sa daljinskim koji imam,ali nece nikako..ovo pitam da i njega flesujem sa .atvxperience
 
Ovo sam dobio kao odgovor od GOTIT-a, ako nekome zatreba

Dear my friend,

Due to the Intellectual Property Rights issue, Aliexpress not allowed to sell IPTV Subscription any more.
If you need more Pro HD World IPTV Accounts, you can purchase it from below link from my another store.

https://iptvprocaja.com/products/wo...d-france-uk-german-sweden-french-m3u-smart-tv

Or below Balance link

https://www.aliexpress.com/item/4001247666140.html

2 Years: Select 50PCs to make 50USD
1 Year: Select 28PCs to make 28USD
6 Months: 18PCs to make 18USD
3 Months: 10pcs to make 10USD

Thanks a lot for your supporting.
Juce kupih na tom sajtu listu za 6 meseci 15e, jos ne salju, na mail ne odgovaraju...

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Interesuje me da li red devil lista ima američke sportske lokalne kanale u ponudi. Reč je o, primera radi, NBCSport Boston, NBCSport Baya Area ili NBCSport Philadephia, kao i Foksove regionalen sportske kanale (poput FS Detroit, FS Sun, FS Florida...), uz naravno ESPN kanale i FS1 i FS2.

Zahvaljujem se unapred na informaciji, tražim to jer mi je više pun kufer strimova, a istekla mi je godfišnja pretplata sa Kinezima sa Alija (koji su isto radili koliko i nisu radili, ali su bili baš jeftini).
 
Nema nista od toga.
 
Interesuje me da li red devil lista ima američke sportske lokalne kanale u ponudi. Reč je o, primera radi, NBCSport Boston, NBCSport Baya Area ili NBCSport Philadephia, kao i Foksove regionalen sportske kanale (poput FS Detroit, FS Sun, FS Florida...), uz naravno ESPN kanale i....

Ako me sećanje služi sve te kanale ima sportz lista. Koristio sam je nedavno mesec dana siguran sam da su ovi kanali bili. NBC lokalni 100%.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
što se tičen IPTV totalno je špansko selo za mene.

Kako sam nešto ispratio, ispravite me ako grešim,
Prvo, za sve to je potrebna dobra internet konekcija,
drugo, Android box uređaj
treće, na njemu treba instalirati, šta?

pominju se iptv liste, ima besplatnih a ima i onih koje se plaćaju?
gde se iptv liste stavljaju, postoji neki posebni pgm koji se instalira u android box-u pa se iz njega povuku?
----------------------

ako je gore pomenuto tako, znači nije potreban nikakav TV provajder, samo dobar net? ili Vi pak ovo koristitie kao dopunu TV provajderu?

zanima me sledeće, za takav TV koji je net najpovoljnije koristiti, koja je najmanja brzina potrebna, ne zanimaju me ni 2k ni 4k rez., znači za gledanje obične TV, eto da baš slika nije đubre, ima li neta nemora da bude prepaid ali da nije na UO.

koja je preporuka za Android box kod nas?

Izvinjavam se na mnoštvu pitanja.
 
Ako je samo za liste, par Mbit/s treba da bude dovoljno, bukvalno svi provajderi sad nude nekih 10-ak Mbit/s. Box bilo koji sa amlogic s905x , x2, x3 čipsetom, izbegavaš s905w, mada će i on gurati ako koristiš samo za iptv. Ukucaš u gplay IPTV u pretragu, instaliraš bilo koju od ponuđenih aplikacija, ubaciš listu u m3u formatu koju dobiješ/kupiš od nekoga i to je otprilike to, ukratko.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno