Šta je novo?

The Witcher 3

da, i ne :)
u neku ruku stoji to sto si rekao, ali takodje ta igra je i danas vrednija od gomile gluposti koja se prodaju za 50€
takodje, da nema potraznje ne bi ni drzala cenu, ljudi i dalje zele da plate taj novac da bi je igrali
 
Ја је инсталирао поново да мало обновим градиво.
 
da, i ne :)
u neku ruku stoji to sto si rekao, ali takodje ta igra je i danas vrednija od gomile gluposti koja se prodaju za 50€
takodje, da nema potraznje ne bi ni drzala cenu, ljudi i dalje zele da plate taj novac da bi je igrali

Ma sve pet, ali ta igra je tako cesto na rasprodaji da ovi sto prigovaraju nemaju zapravo temelje. Ok malo je bezobrazno za vaucere, ali sto se sad bezveze ide dizat dreka za par eura gore ili dolje. Evo i sad je na Steamu na rasprodaji po 8 eura za osnovnu i 15 za kompletnu igru. Od pocetka godine do sad je vec treci put cini mi se na rasprodaji, bit ce sigurno uskoro opet kad dode summer sale. 15 eura nisu bas tako veliki novci za igru koja ti nosi stotine sati zabave
 
Stvarno nema smisla zaliti se na cenu, i osnovna igra koja i bez DLC ima toliko sadrzaja i to ne samo kvantitetom nego i kvalitetom, prevazilazi vrednost cifre za koju se prodaje GOTY verzija, a DLC dodaju jos dosta igranja i price. Imajuci u vidu sta se sve prodaje za iste, ili jos gore, 3-4 vece novce, 13.5 evra (nije cak ni 15 kako iznad pise) je smejurija. Pritom, igra imam ogroman replay value, za razliku od nekih igara koje se placaju po punoj AAA ceni a nisu zanimljive da se obrnu vise puta.
 
W3 je po meni najkompletnija igra koju sam ikada igrao, prica, atmosfera, muzika, grafika, sve je vrhunski.

Nikaddovoljnonahvaljeni Rdr2 npr sam uzeo pre nekoliko meseci i jedva dosao do chapter 3 i smorio se. W3 bi mogao igrati iznova i iznova. Vredi daleko vise od 15e.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Delim utiske, posebno ovo za rdr2!! Čak sam i horizon zerro down krenuo da igram ali mi ni približno pažnju nije držala i nikad završio nisam

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Detalji book

To je šta igru čini vanserijskom

Ko šta sam već napisao par godina nazad,samo qvestovi sa Red Baronom su iga u igri,a takih questova ima par,neki developeri bi napravili dlc sa Red Baronom,vešticom,Dandelionom...ovi su to sve upakovali u igru

Znači neprevazidjena igra

Moj potpis bi mogao slobodno stajati pored njihovog imena
 
Poslednja izmena:
I ja sad zapazio jedan sitan detalj, pre nisam iako imam bar 500h u igri

Ulazim u selo posle neke borbe, lice mi promenjeno od mutagena, prolazim pored nekog klinca, a on mi kaze: What happened to your mug? :D smesno
 
To mozda onda mali obućar, i ja sam skoro bio kod njega.

Meni trenutno smesno koliko sam jak sa aeronsight koj trk dobio pritom naprsvio neki euphoria build, ono kad se nadrogiram strasno skoro sve normalno mi postalo 1hit kill moraću pokušati kad predjem sad prvi put igru na najtezenije mi vise zanimljivo sad kako sam se nabudzio, neki mač isto 48lvl viteški napravio ove humane sve 1hitkill jedino sto zahteva 3-5-7 udaraca jaci monstrumi.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jel jos neko ima osećaj da ona kuca prepuna kašika ima veze sa glavnim zloćom iz "Hearts of stone" ?

P.s. neki trip me uhvatio samo skupljam kašike od onda [emoji38][emoji38][emoji38]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Koliko me sećanje služi i nema baš veze

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
 
sto se tice kuce i Gaunter o'Dimm-a

kuca moze biti povezana sa njim jer je onom nesretniku u kafani zabio kasiku u oko, takodje tu kada otklonis kletvu saznas da je zena ukleta od prodavca ogledala tako da mora biti on

onda, ona pesma gde deca pevaju o njemu, cinjenica da se pojavljuje na milion mesta u backgroundu i posmatra te, pojavljivanje na samom pocetku igre (pre dlc-a) gde zna sve o geraltu i jenefer i jos gomila stvari je jednostavno nevidjeno kul

meni sve to uz celu pricu cini hearts of stone neprevazidjenom igrom (iako je tek dlc)
 
Ko zna malo bolje pricu, i otvori oci na okolinu,moze po nekad da ga vidi kako ga gleda i prati (Geralta)

Po inicijalima GoD,ali nije ni bog ni djavo koliko sam ispratio. Verovatno je veoma mocan demon
 
Poslednja izmena:
Presao po prvi put Witcher 3 i oba DLC-a 145 sati ravno, ujedno sve upitnike uradio i sve side misije kao i treaure hunt + witcher contract.

Failovao sam da uzmem kartu od barona nisma znao da igram gwent tada [emoji85] dok sam naučio završio njegove kvestove i nema nazad [emoji16]

Ocekivao sam da treba oko 200 sati da se predje igrica.

Sve u svemu sada sam sigurna da je najbolja igrica koju sam igrao i i want more [emoji24][emoji24][emoji24]

Elem zpočeo sam new Game+ sada u death march da se vise zabavim i igram kao witcher u smislu da me zabole dal cu nekog uvrediti i ovaj put da zadržim neku od žena [emoji38]

P.s. čitajući komentare po netu o witcheru jedan od najboljih sto sam video:

Cd projcet napravi igricu nazove je DLC.

Stvarno domaći za sve kompanije igrica. Nadam se da ćemo nekad dobiti Witcher 4.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
O, Bože. Ovakvo remek delo nazvati "igricom" je svetogrđe. Štaviše, današnje naslove na kojima radi više od 500 ljudi nazvati "igricom" je nešto što je, bukvalno, nevaspitanje, ne znam šta drugo da kažem.
 
Kako vi znate da naprzite coveka da ponovo krene da igra,to nije normalno!:)
Koji su modovi "must have" za bolji uzitak u igri?Kupljen je Goty odavno,ali ni sam ne znam zasto je nisam obrnuo jos jednom!
 
Sve zavisi kako igraš, ja sam igrao oko 230 sati :)
Ali sam ja, uz sve ostalo, prosto morao da usput zastajem i pravim fotke, kadriram i ostalo :)
Svaka čast na fotkmama [emoji2956][emoji2956][emoji2956].

Sto se tice igranja bukvalno nista nisam prekocio. Sve opcije kada sa nekim pričao koristio cutscenes naravno sve odgledao.

P.s. meni stoji 202h u amd radeon logu u igrici mi je 145. Nema veze NG+ sam započeo.

Sta kazete za Death march moze li feline ili da pravim Ursine ...msm svakako cu napraviti ursine cisto eto da i'am [emoji854]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
O, Bože. Ovakvo remek delo nazvati "igricom" je svetogrđe. Štaviše, današnje naslove na kojima radi više od 500 ljudi nazvati "igricom" je nešto što je, bukvalno, nevaspitanje, ne znam šta drugo da kažem.

Kakve veze ima kako ce je zove ako je uzivao svake sekunde u igrici? I ja isto kazem nekada igra ili igrica, kakve ima razlike?

Ja sam u svom prvom prelazu igice imao oko 220 sati a nisam sve bio uradio u igri, naravno glavnu pricu i side misije jesam i lov na blago i oba dlc-a, ono sto znam a nisam uradio sigurno je da nisam sve znakove pitanja odradio. Ali verovatno cu na zimu ponovo da uzmem jacu grafiku pa cu tada jos jedared da je zaigram ali ovaj put uz neke modove.
 
Poslednja izmena:
I mene zanimaju preopruke za neke modove,ako neko ima nesto dobro nek javi. Instalirao sam pre onaj graficki overhaul,zaboravio sam kako se zove,al sem malo hladnijih boja nikakvu razliku nisam primetio
 
Jel moze gtx 1060 da izvuce zadovoljavajuci fps u 1440p? Pitam jer mi stoji neki 2.5k monitor vec mesecima kao rezerva od kad radim od kuce, pa reko da ga prikacim i oderem w3 jos jednom.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Mozda u nesto nizim detaljima, a i zavisi kojim si fpsom zadovoljan. Sreca u nesreci je da w3 ima vrlo fluidan engine, i na 30pfs radi sasvim solidno.

Cenim da ces na 2k medium/high imati oko 35 - 40 fps
 
Hvala na odgovoru! Kapiram da je 40 fps sasvim dovoljno, samo da ne mora nista u med da ide, onda bi radije ostavio 1080p i ultra. Probacu ovih dana pa cu ostaviti utiske.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Ja mislim da mozes komotno i na Ultra da igras sa 1060, meni bar lepo radi na 1440p na RX580 (mogu proveriti tacno kako se krece fps), zapravo ona virtelna rezolucija tj renderuje se na toliko. Probao sam samo, posto nemam 1440p monitor, zanimale me performanse. 1060 je ako se dobro secam malo bolja u W3, odnosno nVidia generalno je bolja.

Evo sad sam se prosetao po Novigradu, od 40-45 fps se krece (najnize sto sam video je 39), ali uglavnom je oko 41-42 gde je zahtevnije, tamo gde je manje zahtevno tu ode do 45. Probano na 2560x1600 (jer je 16:10 monitor), sve na Ultra, plus jos par modova koje imam, neki Lighting mod, Reshade sa par efekata, mod za dimnjake i onaj HD Reworked mod koji popravlja lose teksture i meshe-eve po celoj igri. Masina iz potpisa. Na high se dobija jos nesto malo preko 5% ubrzanja. U Vanilla verziji i sa 1060 ja kontam da to ne moze biti da pada ispod 50fps na high, ako ne i na ultra.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno