Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Nije 5V?

@altru
deluje kao lose napajanje.
ne crknu ona skroz vec ne rade stabilno ili napon ne bude dobar i sl.
 
Poslednja izmena:
Output je 12V i 2A...

Čovek od koga sam kupio misli da je zabagovao negde softverski...pogledaće ga on pa ću videti šta je bilo...možda je i to, imao sam problem recimo da deinstaliram Ola aplikaciju, svaki pokušaj da je ukinem je restartovao box...

Ovo više povezujem sa napajanjem zbog grmljavine, iako je box bio ugašen a povezan je na apc produžni...
 
Update: zabagovao je softver na GT Kingu...neke aplikacije su izgleda pravile problem i konflikt, sad je reinstalirano sve kao na početku i radi...znam da to može da se desi svuda ali nešto nisam oduševljen zbog toga, drljavi kineski softver...sad ne znam da li ako sve bude ok da li da uopšte više radim beelink apdejte, i oni ko xiaomi, stalno dodaju nove bagove...
 
Ja sam generalno odustao od svih kineskih android boxova, a najviše zbog Beelinka. Uzalud povoljna cena i ostali plusevi, za mene više nisu bili konkurentni.
Koristim kao media player Asus PN40, za moje potrebe bolje rešenje na koje više mogu računati. Na stranu što je mnogo skuplje rešenje i manje specijalizovano za tu namenu, to je druga priča, bitno je da meni bolje radi posao. Shield je ok ali i to je druga priča, da ne dužim.

Poenta je da nema univerzalnog rešenja koje svima jednako radi posao, sve ima svoje pluseve i minuse.
 
Ja sam generalno odustao od svih kineskih android boxova, a najviše zbog Beelinka. Uzalud povoljna cena i ostali plusevi, za mene više nisu bili konkurentni.
Koristim kao media player Asus PN40, za moje potrebe bolje rešenje na koje više mogu računati. Na stranu što je mnogo skuplje rešenje i manje specijalizovano za tu namenu, to je druga priča, bitno je da meni bolje radi posao. Shield je ok ali i to je druga priča, da ne dužim.

Poenta je da nema univerzalnog rešenja koje svima jednako radi posao, sve ima svoje pluseve i minuse.
Ajde malo oduzi... da skapiramo prave razloge odustajanja od android platforme kad kazes "najvise zbog beelinka"deder pojasni nam svima ako ti nije problem :)
 
Update: zabagovao je softver na GT Kingu...neke aplikacije su izgleda pravile problem i konflikt, sad je reinstalirano sve kao na početku i radi...znam da to može da se desi svuda ali nešto nisam oduševljen zbog toga, drljavi kineski softver...sad ne znam da li ako sve bude ok da li da uopšte više radim beelink apdejte, i oni ko xiaomi, stalno dodaju nove bagove...

Hoces da kazes da ga je update ciglirao?Kakve veze onda imaju munje s pocetka price tjst kako ranije nisi povezao da je update razlog ?
 
Nema potrebe zaista, piši mi u inbox ako te baš toliko interesuje :)
Ajde malo oduzi... da skapiramo prave razloge odustajanja od android platforme kad kazes "najvise zbog beelinka"deder pojasni nam svima ako ti nije problem :)
 
Nema potrebe zaista, piši mi u inbox ako te baš toliko interesuje :)

Ne zanimaju me generalno tvoje potrebe ali mislim da je fer kad vec napises da si u potpunosti odustao od androida da u par recenica napises zbog cega tacno i sta ti to smeta ....iskreno zanima me sta ti konkretno smeta na android platformi kad je u pitanju media player tjst mane i sta bi istakao kao prednost te platforme koju trenutno koristis.Moze na pm a moze i ovde -ipak je ovo forum pa mozda neko iz ovog nesto i nauci i sebi olaksa ....
 
Ja mislim da je fer da ne insistiraš. A u potpunosti se slažem da imaš prečih stvari od mojih potreba. Napisao sam da imam svoje razloge, i bio dovoljno uvidjajan da ne širim priču gde joj nije mesto.
Zaboravi citavu pricu...ne insistiram ...drugacije si razumeo, nisam imao nameru da serem po tvom izboru...
 
Hoces da kazes da ga je update ciglirao?Kakve veze onda imaju munje s pocetka price tjst kako ranije nisi povezao da je update razlog ?
Ne, poslednji update je bio pre par meseci...ali čisto sam glasno razmišljao da li uopšte prihvatati te apdejte koji vrlo često samo donose nove probleme ( ako već sve radi kako treba)...

I ovo što se desilo svedoči da je softver nepouzdan ako se iz čista mira tako spetljao...poslednju aplikaciju sam instalirao pre mesec dana, ništa novo nisam stavljao pa da kažem da je zbog toga...
 
Vala moje islustvo sa Beelinkom je baš suprotno. SW im je generalno pristojan, a svaki update ie zaista i rešavao probleme. Po meni jedan od retkoh kineskih proizvodjača sa solidnom podrškom.
 
I ja sam prezadovoljan sa mojim BT Kingom. Ni jednu zamerku nemam. Non stop mi je uključen, bez problema ikakvih.
 
Ne, poslednji update je bio pre par meseci...ali čisto sam glasno razmišljao da li uopšte prihvatati te apdejte koji vrlo često samo donose nove probleme ( ako već sve radi kako treba)...

I ovo što se desilo svedoči da je softver nepouzdan ako se iz čista mira tako spetljao...poslednju aplikaciju sam instalirao pre mesec dana, ništa novo nisam stavljao pa da kažem da je zbog toga...
Pa ako si zadovoljan kako radi uredjaj ne moras da ga azuriras...Sto se tice tvog problema za koji si ustanovio da nije hw tipa vec da je do sw mogu samo da kazem da tako nesto "iz cista mira " ne postoji .Ne zaboravi da je uredjaj rutovan i da sve sto brljas po sistemu moze da utice na rad samog uredjaja ,ti si spominjao ovde da ti se i ranije gasio zbog neke aplikacije koju nisi bio u stanju da obrises sta je bilo sa tim kako si to resio ?
 
jeste, ola aplikaciju nisam mogao da obrisem i ona je restartovala box svaki put kad pokusam da je deinstaliram...na kraju sam je ostavio ali moguce da je ona i napravila problem...
 
Ako moze preporuka iz licnog iskustva za neki relativno pristupacan box (i da moze i de se uzme kod nas na kp) a da provereno radi eon app (za telefon) i hbo go. Hvala!
 
Ja imam Tanix tx5 pro [mada negde pise da je to noviji tx3], sa S905x3, 4gb, 32gb, android 9. Instalirao sam eon sa google play-a, radi sve fino. oko 5k je bio na KP, ali ga sada ne vidim vise, mozda je izasao noviji model.
 
Poslednja izmena:
jel na tomj tx3 iz linka sa cipom s905x3 radi eon app normalno? Sad sam video da imam paket na sbb s ukljucenom app za android tv pa svejedno koja verzija app samo da normalno radi neka da mogu sa daljinskim da je kontrolisem.
 
Društvo, molim vas za pomoć, koji box bi bio best-buy za nekih 50-60€ , koristio bi se za youtube, da mogu da skinem i pustim film sa torenta , EON (bukvalno su mi prioriteti po ovom redosledu), da pustim muziku sa deezera, a KODI i ostalo bi bilo lepo da može da radi, ali nije presudno?
Sto se tiče neta, manje-više mi je svejedno da li ima LAN ili ne, pošto bi box stajao pored rootera.
Naravno, dolazi u obzir i ako imate preporuku koja prelazi budžet za ~10€
Hvala :)

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Ima li neko tanix tx92,kakav je,ima 3gb rama,naleteo mi neki polovni,koja je realna cena ili uzeti nov tx9s?
 
Poslednja izmena:
Da li ima neko X96air,ako ima koje su vam maksimalne temperature i koje su bezbedne,meni ide preko 70 stepeni....ovo malo s...je i nema nigde otvor....
 
nisam nikad bio fan igrica,sem kao klinac Fliperi,fudbaleri..:)...
pita me prijatelj....ima li neki provereni Android Box,da moze da se igra Fortnite,jer kaze da ga ima za Android,ali je prilicno probirljiv...
 
Па сигурно nVidia shield, а вероватно и beelink GT 1 King.
Наравно, ови боксови ће радити без икаквог трзања и са максималним квалитетом. А јавиће се неко са причом да ће радити и на јефтинијим боксовима, али је питање у каквом квалитету. Исто као и код телефона - не терају исто јефтини и скупи чипсети.

Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno