Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Šta je onda najelegantnije rešenje? Da li Samsung ima nek svoju app na njihovom store-u za tu namenu. Samsung je prilično unapredio upravljanje karticama kod dual sim telefona, možda su dobacili i do toga da se koriste 2 whatsappa i slično.
 
Šta je onda najelegantnije rešenje? Da li Samsung ima nek svoju app na njihovom store-u za tu namenu. Samsung je prilično unapredio upravljanje karticama kod dual sim telefona, možda su dobacili i do toga da se koriste 2 whatsappa i slično.
Samsung kod dual sim telefona ima mogucnost instalacije nekih duplih aplikacija poput whats up, viber i slicno, a sa aktivacijom i secure foldera moze i treca aplikacija ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
@ducka, probaj PS, može 2 Vibera i 2 WA.

Kod Samsunga i Xiaomija je dual sim odlično rešen fabrički,
za ostale ne znam nisam koristio.
 
Kod većine proizvođača sad ima dual apps fabrički, stim što Huawei nema dupli Viber, ne znam iz kog razloga. Glupost.

OnePlus 6T via TT
 
Kod većine proizvođača sad ima dual apps fabrički, stim što Huawei nema dupli Viber, ne znam iz kog razloga. Glupost.

OnePlus 6T via TT
Jedina stvar koja mi smeta na Huawei p30 Pro ...
Ako zbog nečega budem mijenjao sadašnji P30 Pro to je zbog toga... Nevjerovatno...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ja ga iskreno zbog toga i nisam uzeo.

@M3 probaj da nađeš ovde u temi, ima link ka modovanom Viberu, kažu da on radi kao drugi Viber bez problema.

OnePlus 6T via TT
 
Hvala svima. Intuitivno sam verovao da ima ali nisam kopao po telefonu.
Samsung ima "nativnu" i zove se "dual messenger"
 
Oneplus takođe ima to nativno, a i sam dualsim je rešen odlično

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ja ga iskreno zbog toga i nisam uzeo.

@M3 probaj da nađeš ovde u temi, ima link ka modovanom Viberu, kažu da on radi kao drugi Viber bez problema.

OnePlus 6T via TT
Probao, ali na Android 10 krašuje. :/

Ma bice nešto vremenom ja se nadam, za sad koristim dual space, samo što kasne notifikacije pa stalno moram da ulazim u aplikaciju da pogledam je li me ko zvao :/

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Koji su ovi, i kako to dobio sam poruku jer sam se prijavio?
Nit me zanima sport niti gledam niti idem u kladionice, a pogotovo ovaj broj ne ostavljam nigde jer je postpejd.... Kako je moguće da ovi šalju ovakvu poruku?
49ae5c1a4c73ec4619dbd06b0fd72831.jpg


Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
To su verovatno placene reklame, a jedan od vidova reklame je to na viberu. U svakom slucaju odjavi se i blokiraj. Meni djak stalno salje te poruke.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Koja vam se aplikacija pokazala najsmislenijom za omogućavanje duplih naloga u aplikacijama na DualSIM telefonima?
Paralel space?
viber imas modovanu verziju koja radi bez problema pored "obicnog" vibera. za whatsapp imas whatsapp bussines. to je najbolje resenje. za druge aplikacije nisam siguran, ja koristim samo ove dve sa duplim nalozima.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Da li si pokušao na Samsungu da koristiš njihovo rešenje?
 
Neka app da vidim koji su sve uredjaji u mojoj wifi mreži prisutni i aktivni?

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Hvala puno!

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Za razne loyalty kartice: Gpay ili Stocard? Šta vam se pokazalo bolje?
 
Na GPay zaboravi, jer nemaš potpunu kontrolu na tim šta možeš da dodaš, već samo šta oni podržavaju.
Stocard izgleda odlično i podržava puno lokalnih prodavnica kod mene, međutim, nemaju Srbiju na listi, stop opet ne mora da bude problem, tako da je definitivno probaj.
 
Probao sam i GPay i Stocard. U obe sam uspeo da dodam neke svoje proizvoljne. @-V-O-Y-A-G-E-R- čitao sam da se GPay poboljšao. Mogu i da dodam nickname za kartice.
@NorthGate probam
 
Probao sam i GPay i Stocard. U obe sam uspeo da dodam neke svoje proizvoljne. @-V-O-Y-A-G-E-R- čitao sam da se GPay poboljšao. Mogu i da dodam nickname za kartice.
@NorthGate probam
Daj mi primer neke koju si uspeo uneti u GPay. Meni nudi samo 3 predefinisane vrste kartica (gift, transit i loyalty), I pod loyalty be mogu da pronađem Decathlon RO, Kaufland RO, Carrefour, kao ni lokalne prodavnice.

Stocard ih je sve lepo našao, još samo kada bi imao opciju skena koda sa skrinšota, bio bi za čistu peticu.
 
Ikea, selsgros, payback, Global blue...
Stocard mi deluje da je najrazvijenija za ovu namenu. Tiptapp - očekivao sam više predefinisanih ako je već "lokalizovana".
Gpay mi deluje mix svega.
 
Poslednja izmena:
Outlook mi izbacuje ovo "To continue sending messages, please sign in and validate your Outlook.com account.
This helps us stop automated programs from sending junk email.
Thanks for your help and patience!
The Outlook.com Team"
Ulogovan sam svuda
 
Probaj otići je sam sajt i ulogovati se tamo.
 
Ulogovao sam se i na sajtu. Ikad se vratim u aplikaciju i posaljem email stigne mi ova poruka. Tacnije,kada odgovaram na email stigne mi ovo a email ode u draft. Kada kucam novi email ode normalno poruka.
 
Jel vam funkcioniše VPN u Operi mobile? Ja uključim(podešeno kao na Ameriku) i ono i dalje prikazuje moju pravu lokaciju...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno