Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Kad odem na hdmi2 na kom mi je tanix,isti se pali,jel treba nesto da podesim da ga rucno palim,mozda ovaj hdmi cec?

IMG_20200222_142318.jpg
 
Gde tražiš linkove? Kreni malo na YouTube pa prouči kanale koji se bave tom vrstom aplikacija, imaš detaljna objašnjenja kako doći do nekih apk
 
Imam bas taj model skoro dve godine.Ok se pokazao ali mu vreme za zamenu.
Taj Wechip deluje elegantno.U. mom slučaju trebaće mi više dugmića, IPTV većinu vremena.
 
ne znam samo kako se ponašaju te ugrađene baterije, bar meni to deluje kao potencijalna mana...
 
Imam ga ja par godina, odličan nego sam izgubio usb receiver, imam od drugog daljinca ali mx3 ne mogu da prebacim u pair mode. Probao nekoliko kombinacija sa neta, ni jedna ne radi kod mene. Šteta

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Šta mislite o uređajima baziranim na rockchup-u? Čitam da imaju zvaničnu podršku za dolby atmos hd i dtshd ali da kodi ne radi najbolje. Koji je za preporuku? Nebitna cena.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Zaboravih da napišem, da...na kraju ipak stoji kao rezerva jer mi je ovaj air mouse što stiže uz GT King prosto zgodniji za ruku...ovaj je ipak solidno širok...

Tastatura pozadi je zgodna ali nije toliko praktično koliko izgleda na prvi pogled...posebno je muka ako neko ima minus pa nosi naočare za gledanje TV [emoji3]
 
Poslednja izmena:
Meni je taj G10 zanimljiv,medjutim kakav je za koriscenje iptv-a,ili je bolji G30s?

Ajd da pitam ponovo,kakav je ovaj mecool,jel mu sistem i dalje na androidu 7 i da li je neko uzimao od ovog prodavca,prijatelj zapeo za njega jer je octa core sa kulerom i ledom iako mu ja preporucujem tanix.

Screenshot_2020-02-24 US $44 19 61% OFF 2019 New mecool M8S MAX Tv box Android 7 1 3G DDR3+32G R.png
 
Treba mi box prevashodno za:
1 EON TV aplikaciju (znaci mislim na onu upravljivu daljincem)
2 PerfectPlayer za gledanje iptv m3u lista
3 Bilo bi lepo da moze da pusta direktno streamove nba utakmica iz chrome-a. ali prezivecu ako bas ne moze.

U obzir dolaze varijante dostupne na KP, jer nemam trenutno vremena da cekam 40 dana da uredjaj stigne iz Kine.
Za sada mi se najbolje cini Tanix tx6 4/32, kakva su vasa iskustva?
Ako neko ima iskustva sa koriscenjem boxa za eon tv aplikaciju (i to preko onog free trial naloga 15 dana, nemam trenutno drugu mogucnost da probam eon) mnogo bi mi znacilo. Planiram na leto da predjem na SBB pa bih da kupim neki box koji se moze koristiti kao dodatni EON risiver na drugom TV-u, da ne moram da iznajmljujem dodatni EON box od SBB-a.

Hvala :)
 
Pa najbolji box na kojem eon tv aplikacija najbolje radi je definitivno nvidia shield ali je mnogo skup. Po rečima članova sa foruma aolikacija lepi radi na fire tv stick 4k i mi box s. Na ostalim box-evima radi ali imaju problem sa deinterlacing-om. Ne znam za ove nove amlogic box-eve.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja koliko znam, na mibox s postoji identičan deinterlacing problem kao i na drugim amlogic boxevima.
 
Ovaj TX6 ima Allwinner H6 quad core, ako mu to ista pomaze :D
Koliko je strasan deinterlacing? Mislim jel bas negledljivo?
 
^Testirao si sve njih i najbolje ti se pokazala nvidia?
Nisam testirao nvidia, mislim da je neko pisao o tom boxu. On je pi soecigikaciji i mogućnostima vrhunski box. Za fire tv su skoro pisali, a za mibox je takođe neko skorije napisao da je taj problem rešen nakon zadnjeg update-a.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Stigao H96max, brzo stigao do carine, a na njoj proveo 21 dan, dažbine 687rsd, a njegova cena bila 30eur sa šipingom. Nije loš, šta znam, mouse je problem, kao i kod svih, uradio sam mu miš sa kompa i radi ok sada. Ima li neki rom sa ATV?

Od daljinaca imam G30, na miboxu radi odlično, osim kad Mibox zaspi pa ga jedva probudim. G30 je dobar jer ima rf pa radiš na tv samo sa jednim daljincem i ima miš i ima voice tako da je vrh (mogao je dizajn da bude da malo bolje leži u ruci). I šiping manje od 10 dana je bio

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Dali neko zna ,moze li da se nadogradi android pie 9 na MECOOL M8S PRO L sa ATV,pa makar i na ATv 8 ili je 7.1.2 zadnji update?
 
Na 4pda nema. Proveri na freaktab.
 
Ako je izasao sa androidom 7 sigurno da nema android 9...
A to i nije ni previse vazno.
 
Nazad
Vrh Dno