Šta je novo?

Uninstall Dev Pascal programa

Markic

Slavan
Učlanjen(a)
15.02.2013
Poruke
4,263
Poena
475
Moja oprema  
Laptop
Macbook Air M1, HP Pavilion 17
Mobilni telefon
Google Pixel 8 Pro
Pametni uređaji
Galaxy Watch 4 Classic
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Vuče mi se na kompu još od srednje Dev Pascal program za programiranje u Pascalu, kako mi više na faksu ne treba takav tip programa, htedoh da ga uklonim sa računara, međutim pojma nemam kako. U Control Panel-u ga nema u spisku programa za Uninstall, kada uđem na lokaciju programa, ne postoji ni njegov default Uninstall. Pa mi deluje da će biti malo teže obrisati ga sa računara.
Jel zna neko kako bih ovo mogao da rešim?
 
Obrišeš ceo direktorijum u kome se nalazi?
Pozdrav
 
Znam za tu opciju, al rekoh možda će tako ostati "repovi" (delovi) aplikacije na kompu.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Probao sa Revo, međutim ne vidi uopšte Dev Pascal.
Dal ima poente proveravati sa ostalim programima?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Pa koje je tvoje mišljenje, jel postoji mogućnost da ostali programi vide Dev Pascal?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Pogledaću baš sad ove ostale. Trenutno sam sa IObit-om u dodiru. Sviđa mi se programčić, pronašao mi je tonu nekih gluposti, plus zastarele drivere.


EDIT: Apsolutno ni jedan ne vidi Dev Pascal

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pretraži ceo folder programa za sve .EXE fajlove pa vidi je l izlazi neki setup.exe, install.exe, uninstall.exe i slično.
Druga opcija je da ponovo instaliraš Dev Pascal u isti taj folder, pa onda deinstaliraš.
 
EDIT: Apsolutno ni jedan ne vidi Dev Pascal
Nije do njih. Dev Pascal ima klasičan install ali zato nema nijednu opciju za uninstall, njegovi autori su iz nekog razloga smatrali da tako treba.
Izbriši njegov matični folder u C: i to je to.
 
Urađeno na kraju na taj način.
Ne znam šta im bi pa ne napraviše uninstall.exe

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno