Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uzeh prekjuče KD55XF9005. Pre ovoga sam bio primoran koristiti neki VOX 32". Malo je reći da sam progledao :D. TV je predobar.
Čitajući Rtings i gledajući razne druge reviewove sam stekao utisak da najveća slabost koju navodno ima, uglove gledanja, je baš izražena. Međutim, ne da nije izražena, nego ni ne kontam kakav problem ljudi imaju s uglovima gledanja. Gotovo da mi je identična slika sa svih strana.

Nego, jel neko probao montažu postolja ka unutra? Video sam da može, ali isto tako sam video tokom montaže da u useku za postolje postoje žl*mjau**mjau**mjau**mjau*vi koji odgovaraju malim vertikalnim usecima na nogarama i koji se nalaze samo s jedne strane, tako da montaža sa nogicama ka unutra deluje nemoguće.
Ima razlike videces je polako,kazu da moze samo je malo vece zezanje sa tim nogicama,ja sam ga montirao na zid ipak je prakticnije
 
Koji je najbolji od ovih najgorih televizora. Uslov mi je 40 inca i full hd. Gledaće se na njemu total i biće zakačen android box za filmove. Ima raznih oko 20.000. Fox, Vox, Favorit, ima i nekih outlet modela Philipsa i Toshibe. Šta kupiti?
 
Za te low budget varijante meni licno je garancija bitan kriterijum, i isao bih ipak na outlet model poznatog brenda.. Ako to outlet ne znaci da je koriscen ili refurbished..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Samsung UE50RU7172 (50", 4K, DTS, Dolby, Bluetooth, WiFi, microdimming, smart) za 58K? ovo mi deluje kao dobra kupovina za do 60K
 
Sto se samsunga tice, koje serije se trebaju izbegavati i zasto? Secam se bilo je ranije govora o tome, ali ne mogu da nadjem postove...
Ujedno dajte mi primer za ovaj display specs sajt, kako da vidim koji su pravi hdr modeli?
 
Poslednja izmena:
Samsung UE50RU7172 (50", 4K, DTS, Dolby, Bluetooth, WiFi, microdimming, smart) za 58K? ovo mi deluje kao dobra kupovina za do 60K

To je 50-ka ako nisi mozda skontao, a mozda si mislio na 55-icu :)

Ta cena je mesecima za 50-ku.
 
Kakav dts i microdimming? Taj tv to nema, znam pošto imam verziju od 55". Ko zna šta su ovi iz Gigatrona kopi-pejstovali.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
@dakula74, koja je svrha tog YouTube linka?

@s5p, kod Samsung-a modeli sa pravim HDR-om su QLED i to iznad Q60, ako se ne varam.

@Djilkosh_Ns, skoro je neko pitao za preporuku 50" 4K do 60K. ako su ove karakteristike tačne, ovo je dobra kupovina za te pare.

@Zoza, i meni je bilo čudno, zato sam naveo karakteristike
 
Nema ni on pravi hdr, moras da ides na vecu klasu za to. Ali je svakako dovoljno blizu da to radi sasvim dobro..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ljudi treba mi mala pomoć.Uzeo bih neki smart (android tv) od 43 inča do 30000 din.Razmišljam o modelu VOX 43 ADS314MU jer ima android 9.0.Da li je neko imao iskustva sa ovim televizorom ili može neko da mi preporuči neki drugi model u tom cenovonom rangu.Hvala
 
Ljudi treba mi mala pomoć.Uzeo bih neki smart (android tv) od 43 inča do 30000 din.Razmišljam o modelu VOX 43 ADS314MU jer ima android 9.0.Da li je neko imao iskustva sa ovim televizorom ili može neko da mi preporuči neki drugi model u tom cenovonom rangu.Hvala

Bolje uzmi Fox 43DLE688, 4K Ultra HD, bar ima 5 godina garancije, taj sto si ti naveo nema 9 vec 7.1!
Oba su lesevi, al ako je budzet tanak radice posao, ja bih isao samo na sto duzu garanciju!
 
Ima razlike videces je polako,kazu da moze samo je malo vece zezanje sa tim nogicama,ja sam ga montirao na zid ipak je prakticnije

Uspeo sam :d. Treba da se popusti onaj donji sraf koji je vec ugradjen, da se postavi nogica, usrafi opet taj sraf i onda doda gornji. Skroz donji dodatni je prekratak da bi dohvatio navoj, ali je i sa ova 2 dovoljno stabilno. Na zalost nema nista od montaze na zid jer TV smestam privremeno u ovaj stan dok ne zavrsim sa renoviranjem novog, a tamo vec cu uzeti komodicu od 140cm.
 
Uspeo sam :d. Treba da se popusti onaj donji sraf koji je vec ugradjen, da se postavi nogica, usrafi opet taj sraf i onda doda gornji. Skroz donji dodatni je prekratak da bi dohvatio navoj, ali je i sa ova 2 dovoljno stabilno. Na zalost nema nista od montaze na zid jer TV smestam privremeno u ovaj stan dok ne zavrsim sa renoviranjem novog, a tamo vec cu uzeti komodicu od 140cm.

kad vec uzimas ocepi se bar za 150tak,65tice traze bar toliko.ja bi je licno uklapao po meri i pravio,da dobijem svaki milimetar moguci.
 
kad vec uzimas ocepi se bar za 150tak,65tice traze bar toliko.ja bi je licno uklapao po meri i pravio,da dobijem svaki milimetar moguci.
55ica je ovo. Odustao sam od 65 za sada. Za jedno 2 godine cu skociti na ~80 kad bude pristojnija ponuda. Tako da mi ovih 140 zavrsava posao lagano.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Imas ga i u Dr. T..hno za 59.990,ista cena kao inkad sam ga ja uzeo nesto pre nove godine. Zaista sjajan tv za ovu lovu.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
Stigao Hisense 50u7b. Malo popodne se igrao. Slika odlična, probao film 4k sa HDD preko USB, sve korektno. Podešavanje slike ima dosta opcija, to tek treba da vidim. Zvuk sjajan, odličan! Hvala za preporuku.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Da li neko može da mi pomogne na brzinu, bez da gledam sve postove unazad.
Imam ponudu da kupim 49" Q60r za 500e.
Da li je to ok cena?
Moram da odlučim za 15 minuta.

Sent from my Nokia N95 using Tapatalk
 
Nema na cemu,da te dobro sluzi! Imas P.M.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno