Šta je novo?

Dobre radne stolice

^^^ I ako sam dobro primetio kad sam je probao fixni rukonasloni.... Ali za te pare nema i jare.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Deluje kao smanjeni Markus :D

Po ovoj ceni se ne propusta Markus definitivno..
 
Markus 10.999 je bukvalno dzabe za ovakvu stolicu. Uzeo sam jarvfjallet pre 3 meseca, al mi dodje da i ja narucim markusa sad kad je ovako jeftin hahah
 
Ja sam kupio Jarvfallet pre par meseci za 16k kada je bio popust. Mislim da je ovo najniža cena ikada za Markus stolicu, razmišljao sam i ja da kupim :D
Kako te služi Jarvfallet? Moj sedalni deo je jako klimav kada se izvuče skroz. Ne znam da li je problem u mom primerku ili su sve takve. Takođe sam primetio da je amortizer pustio ulje i malo ulegne kada sednem na stolicu. To se nije dešavalo kada je stolica bila nova.

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Da nije nesto mnogo siroko, ovo postolje(zvezda) kod Flintan modela?
Hteo da porucim za klinca, ali mi to deluje nesto veliko(74cm), a soba mu je mala...:sceptic: Kod Markusa je 68cm, a on ima deciju(Formaideale) gde je zvezda sirine 50cm.
 

Prilozi

  • flintan-office-chair-vissle-black__0491620_PE625260_S5.jpg
    flintan-office-chair-vissle-black__0491620_PE625260_S5.jpg
    114 KB · Pregleda: 149
Koliko je izvesno da ce " Markus " uspeti da izdrzi mojih 150 kg zive vage ? Ima li neko iskistva sa tim ili da rizikujem ?
 
Ako budeš bio pažljiviji i ne skačeš na nju verovatno hoće. [emoji16]
 
Koliko je izvesno da ce " Markus " uspeti da izdrzi mojih 150 kg zive vage ? Ima li neko iskistva sa tim ili da rizikujem ?

Konstrukcijski mozda i hoce, ali gasni amortizer je najslabija tacka tu... Nije to skup deo, ali niko ne prodaje kvalitet nego samo Kina. Ja uzeh iz Modrulja, najskuplji, pise zemlja porekla Italija... Stiglo i ja proverim po nekom broju utisnutom - Kina. Fabricki najduze traje, ova nasa kineska boranija po godinu-dve za 100kg, nije Markus stolica.
 
Jesi probao da sedneš na Markusa, da ti ne bude uzan?
 
Koliko je izvesno da ce " Markus " uspeti da izdrzi mojih 150 kg zive vage ? Ima li neko iskistva sa tim ili da rizikujem ?
Kolega od 130kg evo već godinu ipo dana sedi na Markusu, bez problema, jedino sto je sedalni deo malo propao..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Za 150 kg ili rajfeslus na usta ili metalna bastenska stolica :D. Sve drugo moze da traje 2 god ili 2 meseca a pre ce ovo drugo jer je markus testiran do 110kg max
 
Ja kada sam isao da gledam, bila je stolica do 160kg u office1.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Au ljudi kako izdrzavate s tom kilazom?
Da imam toliko kilograma ja bih pravio custom stolicu da bude neunistiva.

Tapatalk from Poco loco
 
a i da vas motivisem sa 100kg na 90kg mi je trebalo 3-4 meseca nesto pazljvije ishrane(koja nije podrazumevala da ne jedem slatko samo da pazim ). za razliku od zena mi muskarci lakse se resavamo viska kg. samo kad hocemo :)

koristim markus stolicu vec godinu i nesto i kao nova je. sa mojih 90-100kg nema traga na njoj. pre ce joj od skakanja moja cerkica doci glave nego ja :)
 
@[SAJ]ber Kurajber i ja sam sa 100kg ako te to tesi :d
 
Šta je forumaš bez 100 kila ;)
BTW i ja "tučem" 100.
 
Nije bitno da li imate 100+ kila, jer za nekog dvometraša u srednjim godinam to je normalna težina.

Onaj sa 1,75 m i 100 kila je u problemu. ;)
 
Poenta je jel sve u bulji i stomaku ili nekad iz kuce izadjete pride :D
 
Nemam ja 160kg, vec je bilanu prodavnici stolica koja je podrzavala do 160kg :)

Ja sam mrsavko od 120kg i 181cm [emoji846]
Ali sam nestandardno sirok, pa mi onda dosta stolica smeta u sirinu.

Evo primera kako pojedem Markusa:
9df6f42a57ce70a8b225d4836d3cdcb5.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da li smem da rizikujem i narucim Markusa bez probanja, sedenja?

Visina 185, tezina 85-90kg.
 
To izdrži lagano, pitanje je da li će ti odgovarati, ja sam za ove pare rizikovao. Nisam je jos ni otpakovao bleji u kutiji 3.dan, imam relativno novu stolicu neku iz jyska drljavu pa da imam Markus kad ova propadne. Cak sam i ja razmisljao dve da naručim

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U Ikei neka akcija, oko 90 eura.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja nešto gledah kožni Markus, i onaj JÄRVFJÄLLET, ali ova cena tekstilnog Markusa na akciji je toliko povoljna da mi deluje da nema logike dodavati za ove druge dve varijante.....moram svratiti do Ikea u ponedeljak, valjda se neće razgrabiti do tada[emoji3]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Piše da ima još dve na stanju, bolje svrati sutra :)
 
Nisam trenutno u Bg[emoji23]jedino da poručim online, ali bih voleo da pre kupovine barem sednem na stolicu[emoji3]

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno