Šta je novo?

Sennheiser?

dacha123

Slavan
Učlanjen(a)
17.05.2010
Poruke
1,416
Poena
210
4.20 4.30 ili 4.40bt? Ili nesto trece?
Ima li neke bitnije razlike ili... Uglavnom slusam elektroniku pa bi mi kvalitetan bas bio prioritet ali ne bih voleo da isti ubija sve ostalo i sve sto cujem je dup dup [emoji4]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Slušao pre par dana kod prijatelja @Santa ...za 50-60e koliko vidim da su preko po oglasima, msm da nema bolje! Bolji zvuk od bose 700 npr koje su skoro 400e u radnji (ali nemaju NC)! Jedino što imaju microUSB, što je po meni najveća mana, ali za te novce [emoji847][emoji56]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Slušao pre par dana kod prijatelja @Santa ...za 50-60e koliko vidim da su preko po oglasima, msm da nema bolje! Bolji zvuk od bose 700 npr koje su skoro 400e u radnji (ali nemaju NC)! Jedino što imaju microUSB, što je po meni najveća mana, ali za te novce [emoji847][emoji56]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

E *mjau**mjau**mjau* sad bas da je bolje i nije , bar meni. Mada sam ja imao 4.50 i qc35ii za poredjenje. Prve sam prodao...
mozda sony ch 700 mislim da je slicna cena po kp kao 4.40/4.50.
 
Više nas je slušalo i manje više smo bili istoga mišljenja!! No svako ima pravo na svoje mišljenje (sa tim da kod tebe ni jedne slušalice nisu one koje sam pomenuo) ;)

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
E *mjau**mjau**mjau* sad bas da je bolje i nije , bar meni. Mada sam ja imao 4.50 i qc35ii za poredjenje. Prve sam prodao...
mozda sony ch 700 mislim da je slicna cena po kp kao 4.40/4.50.
A je l postoji kakva garancija na taj sony iz madjarske ili???

I je l neko mozda ima iskustva sa radnjom audio plus iz novog sada??? Je to cerka firma 4audia ili? Imaju gotovo identican logo [emoji28]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno