Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Traži pa ćeš videti da li će ti dati. Pre je moglo, ali opet nisu svi dobijali.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Meni nisu dali. Play 5 sam bio ako se ne varam. Teska srca potpisao ugovor za total4 , 1gb neta manje i 450 din vise, al sta cu kad sam se navukao na premium dodatke :(
 
meni su u septembru 2018. dali da ostanem na play 5 sa 50% popusta, iako ta tarifa ni tad vise nije bila aktuelna.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Ja sam sa ovom nagradnom igrom grebuckanja imao samo koristi - prosle nedelje mi je trebao hitno net jer imam sirotinjski paket sa 3GB i ogrebao sam 5GB, zatim mi je dobro dosao net za Fb do kraja meseca jer u tom istom sirotinjskom paketu mogu da imam max 2 aplikacije a Fb mi dosta trosi van paketa.

Ono sto me zanima, a ne znam da li je neko pitao, da li moze da se desi da dobijes net za servis koji ti je vec aktivan u sklopu pretplate? Nadam se da ne jer bi bilo bas glupo :)
 
Samo da se javim da sam uspeo i ja da dobijem 50% popusta na pretplatu. Juce sam im pisao, danas su me zvali i bez problema je sve odobreno.
Za razliku od pre par godina, gde nisu hteli nista osim 20% da daju.
 
Jel neko ogrebao danas nešto korisno? Ja 10 GB do kraja dana :( a imam jos 32 GB do kraja meseca... Da ne pričam o dodacima za viber, wa, fb, twitter, insta... Bla bla, sve po 10 GB.
 
Poslednja izmena:
Ma dace oni nesto pametno....

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Ja WA 10GB 30 Dana

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja imam internet za wa, viber, insta, deezer i nisu imali šta mi da daju pa sam dobio 50 minuta ka svima, koji važe 24h, prelepo.....


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Viber 10giga 30 Dana a isti i nemam instaliran haha.
Ali verujem da ko koristi one sirotinjske pakete baš mu znači ovo.
 
Samo da se javim da sam uspeo i ja da dobijem 50% popusta na pretplatu. Juce sam im pisao, danas su me zvali i bez problema je sve odobreno.
Za razliku od pre par godina, gde nisu hteli nista osim 20% da daju.
Koji paket? Šta si im napisao?
Mene uvek odyebu na fejsu može onih standardnih 30% bez telefona.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Ja sam im ovako pisao. I odobrili 50% i to oko 2 meseca pred istek ugovora.
e509af7bc2ecb2bbcb7991072dc4e0e2.jpg


Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Jel uspeo neko da izvuče 50% na pretplatu ako prenese broj u telenor?
 
Da li moze bilo sta da se izvuce ako preneses broj u telenor?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Još sam ja otišao pre 3 meseca, 069 broj [emoji16]
 
Naravno da ima.

Predjes na pre paid pa za par dana uzmeš 50% na koji hoćeš paket

Mislim da je prelazak na prepaid moguc tek nakon tri meseca od prelaska iz druge mreze, ne moze odmah cim prenese broj, naravno ukoliko mu je broj kod trenutnog operatera postpaid.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne mislis dobro onda
 
Znaci predjem sa postpaid mts-a na prepaid telenor i posle par dana ga prebacim na postpaid sa 50%?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ja sam prešao sa Telenor postpaida na VIP prepaid, zatim sa VIP prepaida na Telenor prepaid (nakon 9 meseci) i onda na Telenor Postpaid sa 50% popusta (manje od mesec dana od prelaska na prepaid)...
 
Znaci predjem sa postpaid mts-a na prepaid telenor i posle par dana ga prebacim na postpaid sa 50%?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Da, ja sam pre 4 meseca presao sa mts postpaid-a na telenor prepaid. Bilo je malo poteskoca sa radnicima u telenorovim poslovnicama.

Prvo su mi rekli da nije moguce da se prebaci broj sa postpaid na prepaid.


Kada ja nisam odustajao i rekao da moze sigurno i da pozovu nekog sefa ili ko to zna da uradi onda je na kraju moglo posle 2-3 odlaska u poslovnicu.

Kada mi je broj prebacen najzad u telenor mrezu dobio sam SMS posle par dana da mogu da potpisem postpaid ugovor sa 50% popusta.

Nisam potpisao, otisao sam posle 3 meseca u globatel.
 
Po tebi iz Telenora može da se prenese broj u Globatel? A sa Globatel u Telenor ne može to znam. Kako to ?
 
Podneo zahtev u utorak za prenos broja u Vip. Danas me zvali nude popust na vec postojeci. Placao sam do sada 1.195 din, a sada nude sa popustom na 900 din.
 
To je info radnika u Telenoru. Pitaj.

Taj info nije nikakva garancija, meni u dve Telenorove poslovnice u Kragujevcu su rekli da ne moze sa mts postpaid na telenor prepaid.

Dobijao sam svakave odgovore, to ne moze, pa mi trazili puk 1 i puk2. Ja im kazem kakav puk 1 ili puk 2 ja sam na postpaid-u sto znaci da mi je broj registrovan.

Ne znaju to da urade u njihovoj aplikaciji i onda samo da me otkace.

Ja ne mrdam od pulta i kazem im da nemaju dobru informaciju i da zovu sefa ili korisnicki servis i da im neko kaze kako se to radi.

Onda zovu nekog i on im kaze da ne moze ili da nije to radio. Onda zovu sledeceg pa on kao zna i prica im preko telefona korak po korak kako to da urade.

Dva puta mi davali karticu i kao uradili su zahtev i corak.

I onda treci put me zvao lik koji je to znao da uradi i rekao da dodjem u poslovnicu za vreme njegovog radnog vremena i izvinjavao mi se sto me cimaju nekoliko puta da idem da podnosim zahtev za prenos broja.

Tako da, ako je Globatel dobio licencu za operatera ne znam po kojem slovu zakona oni nece da prenesu Globatel broj u njihovu mrezu(mislim na klasican Globatel broj sa sim karticom, virtualni naravno da ne mogu)
 
Nazad
Vrh Dno