Šta je novo?

iPhone 11

Cao drustvo, kratko pitanje da l li ste uspeli da aktivirate apple.tv i kako. Da li je dovoljno da se samo aplikacija instalira na telefonu ili je potrebno odraditi neku vrstu verifikacije ili kojecega sa tv aplikacije ili gde vec?

Pitam jer je na mobilnoj aplikaciji sve sto vidim ovo. Znaci ovo je bukvalno jedini ekran koji vidim nakon otvaranja appa na mobilnom i nista vise ni od opcija niti bilo sta. Odakle trebam da sinhronizujem video?

Jel postoji neki trik ili sta?
d560f685491063171a6e2c605d42afbd.jpg
 
Poslednja izmena:
Izbrisi i ponovo instaliraj app i trebalo bi da ti odmah ponudi da aktiviras godinu dana za dz, ako ne iskoci odmah baner imas jos jedan posle na naslovnoj strani i tu aktiviras... ako i tad nece pusti mail apple uz dokaz o kupovini, modelu i verziji ios i poslace ti kod da ukucas, kod ce biti za nedelju dana, ali kad udjes u account videces da traje do novembra 2020. Za prvu varijantu moras imati validno sredstvo placanja u vidu kartice ili paypal ili apple store credit u vrednosti od 5 dolara...
 
Nema veze, odlično je pasovalo [emoji56]

Evo ako nekoga zanima kako izgleda Spigen[emoji2400] [Crystal Hybrid] Clear Cover.

bdba1999a7a35e89a9772ee33437c8f1.jpg


45e51c5394def8683135b83ce9d30701.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Što se tiče cloud-a moja preporuka je da uplatiš 50gb dodatnog prostora. To je nekih 100 dinara mesečno. Nista ti ne znaci tih 100 dinara a čuvaće ti skoro sve stvari. Već duze vreme imam tih dodatnih 50gb i razmišljam da uzmem više prostora pa da koristim family sharing za sve telefone jer svi imamo iPhone u kući.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Family sharing se ne moze odraditi bez povezanog racuna.
 
Povezao sam sve telefone kao family sharing, ne znam na sta si mislio?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Verovatno da ti je kreditna/internet kartica vezana za nalog?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Pa jedna visa kartica je aktivna na mom nalogu , sve sto kupim ja mogu da skinu i oni sa family sharing-a, jedino iColud od 50gb ne mogu svi da koriste nego samo ja, ako bi uzeo veći paket onda bi svi mogli da koristimo. Family sharing je odlična i korisna stvar.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Midnight Green (zelena) boja mu definitivno najbolje stoji. Samo je problem jer je natrazenija i generalno je nestasica iste. U Austriji se solidno dugo ceka na isporuku.
 
Sg je top takodje... mozda cak i lepsa od green-a nego nova boja svi bi novo i tako ispari :-D
 
Pa jedna visa kartica je aktivna na mom nalogu , sve sto kupim ja mogu da skinu i oni sa family sharing-a, jedino iColud od 50gb ne mogu svi da koriste nego samo ja, ako bi uzeo veći paket onda bi svi mogli da koristimo. Family sharing je odlična i korisna stvar.


Sent from my iPhone using Tapatalk

A, onda ti nisi odavde :)
 
Jesam odavde. Evo kako izgleda u appstore-u kada pogledaš aplikacije:

ae2f9cd1515d2e31745d448647c44741.plist


Moj poslovni, privatni i ženin telefon.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zgodna stvar. Možeš u svakom trenutku da vidiš gde ti je žena :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Od kako su stigli ajfoni niko nista ne pise u temi :D
 
Je znam da li je do ajfona ili do mts, imam 3 od 4 crtice signala 3G, interneta nema. Krš android od 40 evra doduše telenor ima pun 4G. Haos, u centru grada ne mogu da udjem na net. To mi je bilo i na proslom ajfonu.
 
Upali airplane mod pa ugasi i radiće.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
5A00AFE3-1168-4DAA-A0DE-126AD5236024.pngProbao i nista. Uporediću ga sam nekim mts androidom na istom mestu da vidim do cega je. Ako je do telefona od mene vise pare neće videti. Dam 100 000 din za telefon i net mi radi samo kad imam sve 4 crtice...
 
Poslednja izmena:
Je znam da li je do ajfona ili do mts, imam 3 od 4 crtice signala 3G, interneta nema. Krš android od 40 evra doduše telenor ima pun 4G. Haos, u centru grada ne mogu da udjem na net. To mi je bilo i na proslom ajfonu.

Ako mislis na VA onda je do raspad mts mreze. Telenor i vip su bas primetno bolji.
 
Da li neko zna kako je moguce da mi je danas stigao prvi racun, a ugovor sam potpisao pre 10 dana? Stigla mi je puna cena paketa za prosli mesec, a koristio sam samo 4 dana u oktobru.
 
Zovi mts to nije u redu, neka greska je.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nadam se da pišem u pravoj temi. Čini mi se da je ovde bilo reči o nabavci iPhone 11 preko MTSa. Vidim svi su se ućutali, da li to znači da sam jedini koji je naručio telefon krajem oktobra a još nije dobio isti? Dopisivao sam se sa webshopom ali osim informacije da su poručili i očekuju novu količinu uređaja nema nikakve druge informacije. Da li neko zna još neki detalj možda?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Nadam se da pišem u pravoj temi. Čini mi se da je ovde bilo reči o nabavci iPhone 11 preko MTSa. Vidim svi su se ućutali, da li to znači da sam jedini koji je naručio telefon krajem oktobra a još nije dobio isti? Dopisivao sam se sa webshopom ali osim informacije da su poručili i očekuju novu količinu uređaja nema nikakve druge informacije. Da li neko zna još neki detalj možda?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Nema ih ni Telenor. Ja poručio 11 Pro Max 256 Gb i još mi se niko ne javlja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno