Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Никако да на супругин ноут дође 11-ца глобал. Променио сам једно десет региона и ништа. Није ми јасно у чему је проблем ако на нету пише да је пуштена и глобал и ЕУ, Индија и Русија.
 
Никако да на супругин ноут дође 11-ца глобал. Променио сам једно десет региона и ништа. Није ми јасно у чему је проблем ако на нету пише да је пуштена и глобал и ЕУ, Индија и Русија.

Stici ce. Ni meni jos nije stigao 11, a nista nisam menjao od romova. Telefon je dosao sa eu romom. Trenutna verzija 10.3.6 kod mene je stigla malo kasnije.
 
Moje misljenje je najiskrenije je da od kupovine uopste ne update/ujete telefon.
Jer svaki update (bar meni ), ne donosi nikakvu novost. Vec samo skracuje trajanje baterije.

Moje misljenje se zasniva na mom slucaju sa update/ima i slucaju mog rodjaka bez update/a. Zajedno kupili telefone na istom mestu.Njemu baterija kida bar 50% je bolje drzi od moje.

Daklevopet cu reci po meni , ovaj MIUI ne donosi nista nesto spetaklarno niti novo ako ga ne update/ujete. Znaci ne igrajte se neka pise update je tu, neka ga nista ne skodi.I onako ja nisam video ama bas nikakvu novost ili ti korist sem skracivanjatrajanja baterije na pola ,sto je veliki minus.

Ako izadje Adroid 10 za nas telefon i tu sacekajte malo da cujete komentare.



Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Tačno. Od kad sam presao na 10.3.6 baterija traje manje od 2 dana a trajala je dva ipo do 3

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
To si u pravu da treba biti strpljiv ali posle prvog lošeg update a, nisam imao izbora, mislim jesam, mogao sam flešnuti neki stari provereni ali nisam i išao sam dalje i svaki je radio tu i tamo ali lošije nego sa onim kojim sam dobio telefon, tek mi je 11 xeu vratio i sada je kao nekad. Like za 11 ! [emoji106]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
To si u pravu da treba biti strpljiv ali posle prvog lošeg update a, nisam imao izbora, mislim jesam, mogao sam flešnuti neki stari provereni ali nisam i išao sam dalje i svaki je radio tu i tamo ali lošije nego sa onim kojim sam dobio telefon, tek mi je 11 xeu vratio i sada je kao nekad. Like za 11 ! [emoji106]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Pisu ljudi ovde i po ostalim forumima da im je na 11 losija baterija.
Eto tvog slucaja,da je bolja...
izgleda da je induvidionalno.
Ipak da se ne lazemo Xiaomi je mali proizvodjac , treba vremena (novca) da uzlozi u napredak softvera, pa onaj senzor sto zeza... Sad sve to kosta i dize kompaniju na neki veci nivo. REALNO DIZE I CENE :) Ja sam prezadovoljan, neka nastave ovako.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Xiaomi je sve samo ne mali proizvodjac...

...A3...
 
Da mi imamo u Srbiji tako malu kompaniju... Gde bi nam bio kraj...
 
Pozdrav svima. Imam ovaj telefon već mesec dana. Ono što sam primetio jeste problem sa odzivom touchscreen - a. Po ivicama ekrana, tačnije gde su slova "p" i "q", tač slabije radi. Često pri bržem kucanju tač preskoči ili pritisne par puta ta slova. Kada kucam pqpqpqpqp, često bude ppqppqqpqppq. Probao nekoliko tastatura, problem nije rešen . Čini mi se da je na MIUI 11 malo bolje, ali i dalje imam problem. Jedino gde je delimično rešeno to je custom rom Mokee. Da li ima jos neko ovakav problem?
 
Pozdrav svima. Imam ovaj telefon već mesec dana. Ono što sam primetio jeste problem sa odzivom touchscreen - a. Po ivicama ekrana, tačnije gde su slova "p" i "q", tač slabije radi. Često pri bržem kucanju tač preskoči ili pritisne par puta ta slova. Kada kucam pqpqpqpqp, često bude ppqppqqpqppq. Probao nekoliko tastatura, problem nije rešen . Čini mi se da je na MIUI 11 malo bolje, ali i dalje imam problem. Jedino gde je delimično rešeno to je custom rom Mokee. Da li ima jos neko ovakav problem?
Kod mene radi ok ta kombinacija slova

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Pozdrav svima. Imam ovaj telefon već mesec dana. Ono što sam primetio jeste problem sa odzivom touchscreen - a. Po ivicama ekrana, tačnije gde su slova "p" i "q", tač slabije radi. Često pri bržem kucanju tač preskoči ili pritisne par puta ta slova. Kada kucam pqpqpqpqp, često bude ppqppqqpqppq. Probao nekoliko tastatura, problem nije rešen . Čini mi se da je na MIUI 11 malo bolje, ali i dalje imam problem. Jedino gde je delimično rešeno to je custom rom Mokee. Da li ima jos neko ovakav problem?
meni to deluje kao problem sa digitajzerom.

da ga nisi nosio sa sobom prilikom treninga pa se malo vise oznojio, ili pokisao ili se na slican nacin telefon napario?

meni deluje kao to da je u pitanju.
 
Cao imam pitanje jedno. Kupio sam redmi not 7 odlican je inace, nego indikator baterije mi je bio zelen uvek od sinoc mi se desava da moze samo da bude u zutoj boji ili sivoj. Da li znate sta je u pitanju? Znam da zuta oznacava stedljiv rezim, e sad me zanima zasto vise indikator baterije nije zelene boje Hvala
 
meni to deluje kao problem sa digitajzerom.

da ga nisi nosio sa sobom prilikom treninga pa se malo vise oznojio, ili pokisao ili se na slican nacin telefon napario?

meni deluje kao to da je u pitanju.

Na nekoliko foruma nasao sam da touch latency predstavlja problem, odnosno gde je ugradjen ekran tianma nt36672a. Nazalost i na mom telefonu ugradjen je ovaj displej. Meni je cudno kako na Mokee romu odziv ekrana odlican, dok na ostalim romovima i miui nije. Posedujem MI5S i razlika u odzivu ekrana je neverovatno velika.
 
Ljudi jel ima neki debloated stock ROM ? Ili neki unistaller koji bi flashnuo preko TWRP posto ovoliko bloata mi ne treba.
 
Flesuj Xeu ili miroom.
 
Cao imam pitanje jedno. Kupio sam redmi not 7 odlican je inace, nego indikator baterije mi je bio zelen uvek od sinoc mi se desava da moze samo da bude u zutoj boji ili sivoj. Da li znate sta je u pitanju? Znam da zuta oznacava stedljiv rezim, e sad me zanima zasto vise indikator baterije nije zelene boje Hvala

Mozda je iskljucen battery saver?
 
Sve je provereno i dalje ne znam sta je problem zbog cega indikator nije zelene boje, znam da je zuta boja za stedljiv rezim, ali stvarno ne znam sta je prouzrokovalo da indikator vise nije zelene boje vev sive. Da li ima jos neko ovaj problem i da li je uspeo nekako da ga resi?
 
Kod mene Global v10.3.10 i nema nadogradnje na noviji... a kad ce ne zna se...
 
Kod mene Global v10.3.10 i nema nadogradnje na noviji... a kad ce ne zna se...
Meni stigla nadogradnja ima jedno 10-tak dana. Prethodno je bila v10.3.6
6d8f86c58b268d8e80f258c7112a46fc.jpg


Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ko je dobio neka javi kakva je baterija, nadam se da ce biti bolja.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ko je pitao za debloater..postoji atlantis mod..zip fajl aroma instaler..nacicete na xda ili googlu..flash samo iz interne memorije
 
Poslednja izmena:
Krajem oktobra mi je stigao apdejt 11.0.3.0 i ja ga preuzmem. Udjem na kratko u teme, promenim stil ikona i telefon se blago osveži.
Zatim se vratim u obnovu sistema i tamo ni traga od preuzetog apdejta, nestala opcija da ga instaliram, stoji samo da nema dostupnih ažuriranja.
Trenutna je 10.3.6.0, EU.
I od tada ništa od apdejta.
Da li se možda sada moj uredjaj vodi kao da je dobio apdejt, i neću više dobiti opciju ažuriranja na 11.0.3.0 ili postoji šansa ali da je pitanje vremena?
Deluje neverovatno da je jednostavno nestala mogućnost instaliranja već preuzetog apdejta.
 
Stigla MIUI nadogradnja na 11.0.4.0 Global...
Nista narocito, jedino sto je unapredjena sigurnosna zakrpa na Novembarsko izdanje.
Sad se ceka kad ce desetka, po najavama ne pre Januara a kako je islo sa MIUI nece pre kraja Marta.
 
Ja sam jos uvek na 10.3.10. nije stigao update na 11

Ni primerak koji je u upotrebi kod moje supruge nije dobio nadogradnju, a kuriozitet je sto smo taj primerak Redmi Note 7 kupili mesec dana pre ovog sto ja koristim u istoj radnji tako da verujem da je izvor robe isiti...
 
Nazad
Vrh Dno