Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
hvala druze na iskrenosti...
 
Jel se igrao neko sa ovom -strap opcijom u novom Claymore majneru?
Dosta dobro rade,makni blockchain drajvere , meni sa 19.5.1 stabilno ,strap stavi ovisno koje su ti memorije na kartici i dopiši rxboost 1 u bat fajlu ,eth.exe file stavi da ga pokreće sa admin dozvolom,u watmanu podešavaj voltažu itd...30-30.5 mhs uglavnom , probaj
 
Poslednja izmena:
Jel se isplati kupiti sad dva riga XFX 580 x6 za 2500€? Stara dve god. Kartice su pod garanicijom

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Uh meni pocela da crkavaju napajanja posle 2,3 god kopanja, evga i corsair, istopili se kondenzatori a nisu gazila ni 700w iz uticnice tako da generalno ako su rigovi stari 2 god odredjene komponente su pred smrt [emoji16] a i prevusoka je cena trenutno po meni za 2 riga

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Koliko struje trosi jedan takav rig XFX 580 x6?Zanima me da izracunam isplatljivost kopanja.
 
Ko zna da namesti, ide do 750W max.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Zavidi i od napajanja, da li ideš na običan 80+ bronze ili na platinum/titanium, razlika može da ide i do 10ak%.
 
Meni gold serija pocela da riknjava, i svako na isti fazon, izbija osigurac u stanu cim ga prikljucim

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Meni je crklo jedno seasonic 1250w posle 6 godina, srećom bilo pod garancijom. Thermaltake toughpower 1500w i CM V1000 rade bez problema 6, 7 godina, ali po rigu imam max 4 grafičke.
 
Meni su svi Thermaltake pocrcali pre isteka garancije od 2 godine... Za svako sam uzeo novac nazad... ja na 7 graficke (tolki su mi rigovi) stavljam jedan lepa Max Bron 1000W i pomocno neko od 500W.... Za sada to funkcionise...
Mada o kom majningu vise pricamo kad se jedva za struju zaradi???
 
Poslednja izmena:
Ne znači verovatno (bar ne u ovom trenutku). Na žalost cena nekog novčića više raste pod uticajem hajpa, hold-a i manipulacije, a ne zbog upotrebe.

Opet, nakon ove vesti ETH u wallet-u mi je draži nego juče.
 
Skinuo sam Claymore 15 i imam problem. Prilikom pokretanja, normalna brzina od 190 Mhs na 70 tdp i +100 +700 za Zotac 1070,medjutim sada posle restartovanja riga mucim se jer daje 160 Mhs sve zajedno, sta god da radim. Obrisao sam sve komande iz bat fajla sem onog - strap kao za increse speed, ali opet iato. Sa ovim podesavanjima ranije ETH isao zakucano na 190 Mhs. Nije nikad biko problema. Sta da. radim, zna li neko? Samo sam prepravio adresu u. bat fajlu za ETC na nanopoolu. Unapred hvala...
 
Pa vrati stari miner na kom je radilo ok.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ih, bre, ja još na 11 i nekoj verziji :smoke:
 
Aha, sad vidim stare verzije podržavaju do 299.
 
Phoenix za sada šljaka kao sat.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ne bih ni ja, mislim da sam na još starijoj verziji, tipa 11.4 ili tako nešto :)

Onaj sajt za DAG je trenutno offline, koliko se sećam jedna epoha je 30000 blokova, pa možemo da sračunamo?
 
Ako je verovati DAG size kalkulatoru, 24.11. kreće 300. epoha, dakle mesec i kusur dana...
 
Vratio stare drajvere, vratio verziju 14.5 i opet isto.
160 Mhs... zna li neko u cemu je problem? Posto vecima primer bat fajla Nanopool-etc.... samo sam izmenio wallet adresu i dodelio ime riga, ima jos gomila nekih - naredbi u fajlu, nisam nista tu dirao, da li treba nesto obrisati, iznaciti?
 
Nazad
Vrh Dno