Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Tacno je problem do prethodnih verzija. Uvek sam koristio od bsg 6.1.021 v2e i san1ty cisto da uporedim. Ni jedna nije imala ostrinu kao bsg i uvek sam brisao. San1ty v9.5 nije mogla da se instalira, kao i sad 10.2 dok nisam obrisao bsg 6.1. Sad cu da isprobam ovu 10.2 i da vidim ima li vise suma na slikama.

Isprobano i definitivno vise suma ima. A za night sight sam bez reci, mnogo bolje.
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni ne radi ta 7.2 na Pixel experience Q. Crashuje kad udjem.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
PE bi trebao neku verziju gcama da ima kao stock (poenta je jelte neka aproksimacija piksel fona na drugom fonu) tako da ja ne vidim rešenje sem da pišeš devovima PE roma koji koristiš ili neko rešenje sa kastomizacijom (mislim da bi trebao bar root i brisanje onih camera2api foldera ako ne i xposed).
 
Puca li ova verzija jos nekome kad se proba zoom? Ja sam doduse slucajno takao slajder i puca svaki put...
Prvo odradi double tap za zoom, pa onda možeš slajder da mrdas kako hoćeš, inače puca...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja zumiram na dugmiće,slajder ne koristim l,a na dugmiće radi ok.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Op op, ipak kamera puca ako zoom predje 4x.
Izvinjavam se za informaciju da radi normalno sve. Probao sam zoom ali ne na max.
Kapiram da ce u prvoj sledecoj verziji biti ispravljeno. Ostalo za sada radi kao zmaj.

Tapatalk from Poco loco
 
meni ne puca ni na 8x tj šta god da joj radim...kapiram da rom igra ulogu,kod mene je regularni global stable,bez custom recovery-ja i petljanja,samo otključan.
 
meni ne puca ni na 8x tj šta god da joj radim...kapiram da rom igra ulogu,kod mene je regularni global stable,bez custom recovery-ja i petljanja,samo otključan.
Koristiš pinch-to-zoom ili slajder?
Kada se zumira slajderom kod svih puca app bez obzira na room.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne puca, evo zumirao slajderom na 8x i radi...
OxygenOS 9.0.17

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
meni isto ne puca na slajderu..xeu stable 10.3.7

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Meni isto ne puca stock 10.3.8

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Evo, sad vise ne puca ni kod mene na slajderu. Uradio sam jednom pinch soom do kraja i posle toga sljaka preko slajdera i ne puca vise. Znaci ipak je sinoc sljakalo sve i ne puca stalno.
Posledni oficijelni rom.
Tapatalk from Poco loco
 
Meni puca ali ne uvek, u većini slučajeva radi normalno
 
kao što rekoh,slajder,pinč,dabl tap...sve radi,još nisam uspeo da je krešujem ma šta pokušao.
 
Meni se desava kad hocu da pogledam sliku, ne otvara sliku nego gphotos. Inace, sto se tice detalja i ostrine slike MGC_6.1.021_MI8_V2e i podesavanja koja su predlozena i dalje daje najbolje slike.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Meni se desava kad hocu da pogledam sliku, ne otvara sliku nego gphotos. Inace, sto se tice detalja i ostrine slike MGC_6.1.021_MI8_V2e i podesavanja koja su predlozena i dalje daje najbolje slike.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Daj molim te nabaci linkove za oboje! Ja koristim 1-MGC_6.2.030_RazerPhone2_V5, pa da uporedim.

EDIT: NASAO!
 
Poslednja izmena:
Nije stabilna ova zadnja 7.0. Nekad proguta shutter dugme, i treba par sekundi da okine i još toliko da obradi. Nekad odma okine i brzo obradi(nezavisno od svetla).

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
ič od opisanih problema nemam...koliko sam razumeo ovo je baš za F1 tj za poko mod.
 
Moguće da je do rom-a, na Oxygenu sam.

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
На магнетик рому ради врх

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Meni na xeu 10.3.8 jedino slajder za zoom zeza ali ja svejedno zumiram na dvoklik, tako da mi i ne smeta.
Daje mi odlične fotografije,tako da se ne vraćam na 6 ver.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jedino sto night sight razvaljuje, ostalo losije za moj ukus.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Meni na xeu 10.3.8 jedino slajder za zoom zeza ali ja svejedno zumiram na dvoklik, tako da mi i ne smeta.
Daje mi odlične fotografije,tako da se ne vraćam na 6 ver.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Slazem se u potpunosti. Tako je i kod mene. Plus sto mi ne okrece fotografiju kad slikam selfijem, to me je bas nerviralo kod proslih verzija. A kada budu ispeglali ovu verziju bice daleko najbolja od prethodnih.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Prva slika je sa night modom iz najnovije verzije dok je druga sa verzijom iz prvog posta
Edit: dosta ubije kvalitet ovaj tapatalk,ali je nekako bolja fotka sa ovom verzijom iz prvog posta
53c24eba95953a3939aa9b332548383a.jpg
fe4a2387fe2a128d849b650f1fc1b25c.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno