Šta je novo?

iPhone 11

Ako se tri puta kupi isti,to znaci da valja [emoji1]
Pisi Lazo za koji dan,koliko su otprilike slagali za autonomiju.
A i ti vojo znas taj osecaj,ako si presao sa N8 na N9.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Svi tvrde da je autonomija najbolja od svih flagshipova...
 
Ne znam zasto ali nemam ove nove iP 11 wallpaper-e...
 
Pa na te, nemam nista od njih [emoji22]

067e89dc1da270b616d9f418eaedbf55.png
 
Pa pogledaj medju live?
A oni prvi su od iP11,nismo imali ni one od XR na Xs.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
One dole ja i hocu [emoji3]

Nema ih nigde. Imam samo stare iste kao i na prethodnom telefonu, bojim se da je to nesto zato sto sam sa njega sve prebacio pri setup-u.
 
Na koje tacno mislis?
Evo ih ovde svi:
https://9to5mac.com/2019/09/19/download-the-new-iphone-11-and-iphone-11-pro-wallpapers/


Sent from my iPhone using Tapatalk

Znas li da li od tih wallpapera koji mogu da se downloaduju mogu sa se naprave factory like wallpapery?

Naime, svaki takav koji se nalazi u settings wallpaper galeriji sam po sebi ima light i dark mode. Telefon sam zna sta da radi kada se odaberu i automatski menja kad se mod promeni.


Ako ja skinem ove sa sajta, oni su samo obicne slike, nisu par light/dark... Mogu skinuti oba, al to su i dalje dve nezavisne slike.


Ovo me trenutno toliko nervira da cu im traziti da mi zamene telefon ne sredi li se ovo. [emoji3]
 
Naravno da su obicne slike pobogu,da nisi ocekivao mozda da rade i kao live wallpaper? [emoji2]
Ne znam stvarno sta se desilo kod tebe,jel si ga podesio kao nov uredjaj ili? Moras imati te nove pod live,nije valjda da imas ove od Xs?

IMG_0216.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nemam Live uopste, imam Dynamic i Stills...
 
Bas neverovatno da nemas one stock wallpaper-e od 11 Pro. Kako si podesio telefon,jel si radio neki update,vracao bekap,na kojoj si uopste verziji sada? Nesto si za*ebao [emoji20]
Nista,poslacu ti ss gde su svi na broju,kada meni stigne [emoji12]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bas neverovatno da nemas one stock wallpaper-e od 11 Pro. Kako si podesio telefon,jel si radio neki update,vracao bekap,na kojoj si uopste verziji sada? Nesto si za*ebao [emoji20]
Nista,poslacu ti ss gde su svi na broju,kada meni stigne [emoji12]


Sent from my iPhone using Tapatalk




Nemam pojma, ulogovao sam se, digao ga na Beta 4 13.1 i udario factory reset. Kad se upalio priblizim mu stari telefon, ponudi mi i da sve iskopiram sa njega (nudi sa iClouda ili sa njega), ja odabrao sa njega. Sat vremena kopirao.
 
Ako se tri puta kupi isti,to znaci da valja [emoji1]
Pisi Lazo za koji dan,koliko su otprilike slagali za autonomiju.
A i ti vojo znas taj osecaj,ako si presao sa N8 na N9.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nisam, brige bez, svake 2 god se mijenja :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 


Posle desetog pada,vec sam pomislio da je neka sprdnja u pitanju [emoji2] Ovo je bas impresivno. [emoji15]

@Lazo
Ja bih probao sve iz pocetka,pa ga registruj kao new,bez vracanja bekapa,cisto da vidis jel su wall-si na broju. Moraju biti pod live. Nikad tako nisam kopirao podatke,ko zna gde je zapelo. Mogao si da se strpis jos par dana,pa da dignes na 13.1 kada izadje GM. Ako te bas toliko nervira,upucaj mu ponovo 13 preko iTunes-a,mislim da su dodali i nove modele na ipsw,pa vidi o cemu se radi(bez kopiranja).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad cu probati sve iz pocetka... Samo sad necu kopirati sa starog vec odraditi restore sa backup-a. Taj copy from old phone je nova funkcija, mozda brljavi nesto.

Nervira me kad moram restore da radim jer sve banking aplikacije moram ponovo rucno da aktiviram a to nije bas jednostavan proces...

Evo kako kod mene izgleda.

70149ea8e1677b7303c000b2aba929a3.plist
 
Poslednja izmena:
Ma da,nesto si zeznuo,mora biti i ovih Live.

Adjustments.JPG



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja imam live ali nisu ove slike... Max model, sinoc odradjen update na 13 OTA.


Sent from my XS Max
 
Ima sve wallpapere, ako je to bitno :) Generalno nisam stigao mnogo da se igram, kamera je dobra i zaista je night mode sjajan tu je najveci napredak. Ostalo, mislim iphone radi kako i ocekujes da radi, ali nema toliko onog wow efekta kao ranije. Sve u svemu to je to, videcemo za bateriju danas ali ne sumnjam da kida kao sto kazu review
 
Jel vas nervira u kamera aplikaciji ono što pokazuje i wide fotka kakva bi bila pored redovne slike?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Da wide kamera moze da napravi fotku kao main uopste ne bi nervitalo, cak sta vise bilo bi odlicno, ali ovako...
 
[YouTube]QPB5HR8tqvk[/YouTube]

Staklo ko staklo

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Posle deset godina koriscenja HTC telefona uzeh Iphone 11. Valjda se brzo naviknem posle androida :)

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno